תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  בניית אתר וורדפרס

  צור קשר ! - השאר את הפרטים שלך ומיד נתקשר

  מהו בניית באמצעות וורדפרס?

  בעידן של היום כל בעל עסק עושה את הצעד ועובר לעולם האונליין , בשל הנוחות של מכירות באינטרנט יותר ויותר גולשים רוכשים מוצרים לאחר פיתחת חנות וירטואלית לעסק, עם זאת פלטפורמת וורדפרס היא הפלטפורמה הפופולרית בעולם בתחום ה eCommerce שמתמחה במכירות באינטרנט.
  הבחירה בפלטפורמה היא בכמה סיבות : 

  1. כלים למכירות באינטרנט- הפלטפורמה היא גמישה ומאפשרת כלים למכירות באינטרנט , לאחר פיתחת חנות אינטרנטית ניתן לחבר למערכת כל ממשק שמאפשר מכירות אונליין כמו מערכת סליקה , חברת משלוחים , חברת חשבוניות עסקה , דוחות מכירות , מערכת לניהול מלאי ועוד.
  2. מערכת ניהול ידידותית- מערכת פלטפורמת וורדפרס קלה לתפעול , ומאפשרת למשתמשים שאין להם רקע עם ידע טכני לתפעל את המערכת , בנוסף בסיום הפרויקט הלקוח מקבל הדרכה אישית או לצוות העובדים שלו כיצד לתפעל את המערכת ביעילות ובקלות.
  3. בנייה על קוד פתוח- הפלטפורמה בנויה על בסיס קוד פתוח , כלומר  לאחר שהאתר עולה לאוויר הלקוח מקבל את קבצי האתר ואינו שייך לחברה הבונה , במילים הפשוטות הלקוח יכול לקבל הצעת מחיר מכל חברה לבניית אתרים , מפני האתר מבוסס על קוד פתוח הוא לא מחויב בחברה הבונה ולכן השוק פתוח בפניו .
  4. עיצוב בהתאמה אישית- הפלטפורמה מאפשרת גישה למעצבים וגמישה מבחינת העיצוב , ניתן להקים את האתר על עיצוב בהתאמה אישית לפי בקשת הלקוח.
  5. תמיכה סביב השעון – הלקוח מקבל תמיכה מלאה לאחר בניית האתר שמאפשרת לו ראש שקט לאורך השימוש במערכת.

  בניית אתר וורדפרס

  בניית אתר מכירות עם EverAccess

  לאחר שנים של ניסיון בעולם האונליין והתמקצעות בפרט בתחום המכירות באינטרנט , אנו החברה הגדולה בישראל לבניית אתרים על פלטפורמת וורדפרס , אנו מציעים כחלק מהבנייה שירותי פיתוח מותאמים אישי להגברת מכירות באינטרנט , תמיכה ושירות לקוחות , שירותי אחסון , מנהל פרויקט צמוד שאחראי לעדכן את הלקוח בעדכונים שוטפים אודות התקדמות הבנייה ,למידע נוסף צור קשר שיחת יעוץ בחינם!

  מתלבט? שיחת יעוץ בחינם!
  השאר פרטים ונתקשר!
  או לחץ מטה והתקשר אלינו​​