תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  מה זה קישורים שבורים Broken Links

  האם אי פעם היית במצב בו אתה מבקר באתר כדי לקבל תשובות או לחפש מידע מסויים, אך הגעת לדף שגיאות 404?
  קישורים שבורים לא רק מעצבנים, אלא יכולים גם לפגוע במאמצי SEO שלך. נכון, לא רק גולשים שונאים קישורים שבורים, גם מנועי החיפוש לא אוהבים קישורים שבורים.
  כאשר גולשים נתקלים בקישור שבור, הם לא יכולים להמשיך במסע החיפוש שלהם.
  וכאשר משתמשים מבלים פחות זמן באתר שלך, מנועי החיפוש יגיעו למסקנה שלאתר שלך אין חווית משתמש טובה או שהוא פשוט ‘משעמם מדי’ ויתעדפו את המתחרים שלך על פניך. בסופו של דבר, מנועי החיפוש ידרגו אותך נמוך יותר.

  אם כך, עליך לתקן את כל הקישורים השבורים באתר שלך. אף אחד לא רוצה קישורים שבורים באתר שלו, אך לא רבים מבעלי אתרים מוכנים להשקיע את זמנם בבדיקת הקישורים ותיקונם או הסרתם.

  כך תאתר ותתקן קישורים שבורים שישפרו את קידום האתר שלך

  ובכן, בהחלט ייקח הרבה זמן לבדוק את כל הקישורים באתר שלך, במיוחד כשיש לך אתר גדול ואתה לא יודע מאיפה להתחיל. אז נתחיל בזיהוי הקישורים השבורים.

  קישורים פנימיים

  קישורים פנימיים מתייחסים לקישורים שעוברים מדף אחד למשנהו באתר שלך.
  קישורים אלה הם הקשרים שהכי משפיעים עליהם באתר שלך. לדוגמא, הנה קישור פנימי שיוביל אתכם חזרה לדף הבית שעוסק בקידום אתרים בגוגל.

  לכן, אם אתה מעדכן או מבצע שינויים באתר שלך, עליך תמיד לבדוק את הקישורים הפנימיים שלך ולוודא שהקישורים פועלים.


  קישורים חיצוניים

  קישורים חיצוניים או קישורים יוצאים מתייחסים לקישורים המפנים לאתר אחר.
  לדוגמא, אני מתייחס לפוסט בבלוג של ניל פאטל על האופן שבו הוא השתמש במחקר מקרה כדי להגדיל את מכירותיו ב 185 אחוז, ואני מקשר את זה כאן. זה יהיה קישור נוסף מכיוון שהוא מקושר לאתר אחר.
  העניין בקישורים חיצוניים הוא שעליך להשקיע יותר זמן בבדיקתם מכיוון שלא היית יודע מתי החיבור משתנה מכיוון שאיננו אחראי. אבל תצטרך לבדוק את זה מדי פעם כדי לראות אם החיבור עדיין עובד. כן, ידנית …
  בוא נגיד שהתחברתי לאתר ספציפי, אבל לפני כמה חודשים הבעלים של האתר הסיר את החיבור מהאתר שלו. אך כאשר עכבישים של גוגל זוחלים דרך האתר שלי ועוקבים אחר החיבור לאתר האחר, עכבישים של גוגל היו קוראים אותו כדרך ללא מוצא. אם עכבישים של גוגל מצאו כל כך הרבה 404 דפי שגיאה, דירוג האתר שלך יקטן מנקודת המבט של מנוע החיפוש.
  אז אם אתה חושב שקבלת קישורים שבורים באתר שלך לא משפיעה על האתר שלך, אתה טועה. לא רק שמנועי החיפוש יכולים לתת לך דרגה נמוכה יותר, אלא שיש גם כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.
  השאר פרטים ונתקשר!
  או לחץ מטה והתקשר אלינו​​