תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות

  צור קשר ! - השאר את הפרטים שלך ומיד נתקשר

  בעידן של היום  ניתן לראות שרוב העולם מנוהל באמצעות המדיה החברתית , עדכונים כתבות , מאמרים , מדריכים , הכל עבר לעבר עולם האונליין .

  כוחה של הרשת החברתית

  כיום יש מילוני גולשים באמצעות הרשת החברתית ,המדיה נחשבת לבריחה מהעולם הפיזי , כוחה של המדיה הוא החזר ביותר בקרב עולם הפרסום והמיתוג וזאת בשל תנועת הגולשים הבלתי פוסקת, לפני המדיה החברתית היה ניתן לראות כיצד עולם הפרסום בא לידי ביטוי באמצעי התקשרות כמו עיתונים ופרסומות רחובות שכיום הרבה פחות רלוונטיות, עולם השייוק הווירטואלי יכול ליצר חשיפה כפולה מהעולם הישן , ניתן להרגיע לכל קהל יעד בעזרת מכשיר סלולרי או כל אמצעי תקשורות מתקדם , אם בעבר היית צריך להיות ברחוב או לרכוש עיתון בכדי להתעדכן כיום אתה רק צריך לפתוח את הנייד .

  קמפיין ברשתות חברתיות

  המידה החברתית בעולם האונליין 

  לאחר הקמת חנות אינטרנטית כל בעל עסק רוצה להתחיל למכור והרבה, לאחר שהבנו את כוחה של המדיה החברתית ,בכדי לתגבר את עולם המכירות לאחר פתיחת חנות וירטואלית יש צורך בניהול קמפיין אגרסיבי בכדי לייצר תנועת גולשים פוטנציאלים באתר המכירות,

  לשם כך יש תהליך עבודה מסודר בכדי למתג ולפרסם את העסק בצורה הנכונה ביותר-

  1. פתיחת דף עסקי- לאחר בניית אתר מכירות בכדי להפיץ את המותג בקרב הרוכשים הפוטנציאלים יש לפתוח דף עסקי כדי לייצג את הפנים של העסק במדיה החברתית זהו השלב הראשון , לאחר אפיון של צרכי העסק נפתח דף עסקי בכל הרשתות החברתיות אשר יתממשק עם החנות הוירטואלית.
  2. אפיון והקצבת מחירים-  בכדי להצליח על הצד הטוב ביותר לא די והותר לפתוח קמפיין ולהתחיל לפרסום , חשוב מראש להקציב תקציב יעודי לשם המטרה , לאחר שיש לנו תקציב , אנו מתחילים לסנן את קהלי היעד הרוכשים שלנו , החכמה היא לא לפרסם לכל הגולשים בפייסבוק , יכול להיות שהמוצר והשירותים שלכם לא מתאים עבור כולם ולכן נתמקד בקהל הרוכשים הייעודי לאחר סינון ופילוח של משתמשים רלוונטיים. 
  3. ניהול בצורה חסכונית-  מחיר הפרסום באמצעי המדיה החברתית עובד לפי מספר הקליקים על המודעה, לאחר שאנו מסננים את קהל היעד שלנו אנו מוודים שהמודעות מוצגות רק לאנשים הרלוונטיים , באמצעות בינה חכמה , מודעות הפרסום מוצגות רק לאנשים שהשירותים של העסק שלנו רלוונטיים עבורם , באמצעות בנייה נכונה של המודעה נוכל לקבל את המחיר הטוב ביותר ללחיצה. 

  רוצה לניהול קמפיינים מקצועי לחנות הווירטואלית שלך?

  צור איתנו קשר שיחת ייעוץ בחינם !

  מתלבט? שיחת יעוץ בחינם!
  השאר פרטים ונתקשר!
  או לחץ מטה והתקשר אלינו​​