חיבור חנות לממשק COMAX

אינטגרציית לחברת COMAX

מערכת ניהול 

לאחר שעשית את הצעד המיוחל ופנית לחברה לבניית חנות אינטרנטית  כל שתרצה הוא להתחיל למכור באינטרנט, לאחר העלאת המוצרים בחנות וירטואלית  ניתן כבר להתחיל למכור , מפני שיש ברשותך מערכת מלאי בחנות האופליין שלך עלייך לסנכרן באופן ידני את המלאי של החנות הווירטואלית למול החנות הרחוב עם המלאי הקיים , לכן הכנו פתרון לכאב הראש הידני , ויצרנו אופצייה לאינטגרציית חיבור למערכת המלאי של COMAX מיד לאחר פתיחת אתר מכירות

היתרונות החיבור לאונליין

  1. ניהול מלאי ממקום אחד- באמצעות חיבור וסנכרון בין המערכת המלאי הקיימת למלאי האונליין תוכל להנות מניהול מלאי אחיד במקום אחד ללא פתיחת מלאי יחודית לחנות האונליין , בכך ניתן לנהל את המלאי מכל מקום ולא פיזית ממחסן החנות.
  2. סנכרון מלאי אחיד– באמצעות חיבור של החנות למלאי אחד אשר מכיל את שתי החניות יחד, ברגע שקונים מוצר מחנות האונליין הוא ירד בצורה אוטומטית מחנות האופליין , אין צורך בהתעסקות מיותרת הכל מנהל בקליקים.
  3. ספירת מלאי- כידוע כאשר רוצים לבצע התאמה מלאה בין המלאי הקיים למלאי הספור המתמש צריך לבצע ספירת מלאי , באמצעות חיבור המלאי למערכת האונליין המשתמש לא צריך להזין את מלאי החנות האונליין בצורה ידנית , הוא יכול להוציא דוח מסודר על מלאי החנות .

חיבור מלאי לחנות אונליין

רוצה חיבור לאינטגרציית  מלאי מתקדמת בחנות הווירטואלית שלך ?

צור איתנו קשר שיחת ייעוץ בחינם !

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!