תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  למה עסקים נופלים?

  המדריך המלא

  היועץ עו"ד טל טאוב

  למה עסקים נופלים

  מדוע עסקים נופלים?

   

  הסטטיסטיקה במדינת ישראל בכל הנוגע לנפילתם של עסקים קטנים ובינוניים במהלך שנות חייהם הראשונות איך נאמר? לא טובה. אחוז ניכר מבתי העסק נסגרים במהלך שנותיו הראשונות של בית העסק. במרבית המקרים, כאשר העסק נסגר נגרמים לבעלי העסק נזקים כלכליים כבדים. האם ניתן “להימנע מנפילה”? האם ניתן להבטיח את הצלחתו של העסק החדש שלכם? כאן תמצאו הסבר קצר על מספר סיבות בגינן עסקים קטנים ובינוניים פשוט מאבדים שליטה, וקורסים.

  למה עסקים נופלים - תוכן עניינים

  רשלנות ניהולית

  ניהול משימות ולוח זמנים על פי התוכנית העסקית.

  - הפעלת עסק באמצעות תוכנית עסקית מיושנת\שגויה

  מחקר מקדים ותוכנית עסקית מפורטת

  UI-UX-Design-phone-application

  כישלון בניהול קשרי לקוחות

  הערכה מחדש של התוכנית העסקית והוספת פרוצדורו עבודה מתאימות.

  תנאי פתיחה גרועים

  מחקר מקדים ותוכנית עסקית מפורטת

  צמיחה בלתי נשלטת ודחיית מטלות

  ביצוע הערכה מחדש של התוכנית העסקית לרבות תוכנית ניהול זמן ועובדים.

  תפוקה נמוכה מצד עובדים

  הבניית פרוצדורת עבודה יעילות, בחינת כוח האדם הנמצא ועוד.

  פעילות ללא תוכנית עסקית

  בניית תוכנית עסקית ויישומה היעיל והמפוקח

  היעדר שיווק\שיווק לא מספק

  ביצוע הערכה מחדש של התוכנית העסקית לרבות, פרק השיווק.

  "אני הבוס"

  כן, אתה הבוס אבל תמיד יש מה ללמוד. זה הזמן לבחון מה יש לנו להציע!

  דברים שצריך לדעת

  מפחד שהעסק "יפול"? אנחנו כאן בכדי לעזור!

  קיימות סיבות רבות בגינן עסק קטן מצוי בסיכון מתמיד לקריסה כלכלית. ומנגד, קיימים כלים פשוטים ויעילים שיסייעו לכם לנהל את הדברים בצורה בטוחה, חכמה ומדויקת יותר.

  זכרו – עבודה על פי תוכנית עלה באופן משמעותי את הפוטנציאל להצליח. בהתאם עסק שמנוהל ללא תוכנית סדורה מצוי בסיכון גובה בהרבה. חשוב מאוד להחזיק בתוכנית עסקית מעודכנת ואיכותית שתסייע לעסק שלך להתנהל בצורה יעילה לכל אורך הדרך.

  בנוסף מעקב ופיקוח חיצוני מטעם אדם בעל ניסיון וידע מקצועיים רלוונטיים יספק לכם שקט וודאות. אין די בתוכנית מצויינת, צריך גם ליישם אותה באופן מייטבי.

  בידינו הידע והניסיון הדרושים לספק לכם את השירות הטוב ביותר, זה שיאפשר לכם לנהל ולפקח על העסק שלכם באופן איכותי בהרבה

  יש לך שאלות שקשורות לנפילת עסקים? קרא את השאלות ותשובות הנפוצות שכתבנו עבורך

  להקים עסק חדש זה בהחלט לא עבודה פשוטה. החל מרעיון איכותי, תכנון מקדים מקצועי ויישום מדויק - להקים עסק זה ממש לא עניין של מה בכך.יתר על כן במדינת ישראל אנו חיים בסביבה מלאת אתגרים וקשיים. הרגולציה המושטת עלינו כבעלי עסקים בתחומים השונים לרבות הדרישות המקדימות להקמת העסק, רגולציה הקשורה ליבוא ומכון התקנים, משרד הבריאות וכדומה וכלה ברגולציות אחרות הקשורות יותר לניהול העסק כגון דיני העבודה ומחוייבות המעסיק כלפי עובדיו וכו.במילים אחרות - להקים עסק זה עניין הדורש מומחיות. ומומחיות צוברים עם הזמן.השאלה הגדולה היא האם כדאי לנו לפעול באופן עצמאי ולהתגלח על העסק של עצמנו או לא. לטעמי התשובה שלילית. ועל כן - מקומם של היועצים העסקיים. אנו מכירים היטב את העבודה ואת המציאות העסקית ונדע לסיים לכם לכבוש את המטרה תוך ניהול סיכונים נכון וסביר.
  כמעט כל עסק ובכל תקופה קיימת הסכנה כי יהיה על בעל העסק לסגור את הדלת ולהפסיק את הפעילות העסקית.באופן כללי הייתי אומר שככל והאופי של העסק דורש עבודה עם עלויות שוטפות משמעותיות יותר - כך יגדל הסיכון בו מתנהל העסק ואיתו הסיכוי שיהיה על בעל העסק לסגור את ה"בסטה".כמובן שניתן בהחלט למזער את הסיכונים ולפעול בצורה אחראית ונבונה.הנכם מוזמנים ליצור קשר ולשוחח מעט על העסק האישי שלכם - בהחלט יתכן ויש בידנו לסייע.
  נתחיל בשיח והבנה של הרעיון המצוי במרכז העסק. לאחר מכן נשאל לנתונים ונציע לכם לבצע מחקר מקדים.עם נתונים בידינו, נצא לדרך הקשה אך החשובה שבסופה מצויה התוכנית העסקית - הכלי החשוב ביותר לכל בית עסק. תוכנית עבודה לפיה יישק דבר. כאשר התוכנית טובה ומדויקת העסק עתיד לפעול באופן חלק ובטוח.כמובן שכל תוכנית עסקית באה עם תאריך תפוגה וסיטואציות מוגדרות בהן יש "לחשב מסלול מחדש".
  ידע וניסיון הם הכלים המרכזיים בהם ניתן להילחם בנטילת סיכונים בלתי מחושבת. אנו כבעלי עסקים בהחלט מעוניינים להסתכן (אחרת איך נרוויח?) אך אל לנו לבלבל הימור וניהול סיכונים בריא.ידע הוא המפתח להבין את רמת הסיכון וכן המפתח לדייק את הפעילות העסקית באופן שתשמור עלינו כמה שיותר בטוחים במציאות הכלכלית הסבוכה המצויה בסיבנו.רוצים לדעת עוד? מוזמנים ליצור קשר אשמח לשמוע במה אתם עוסקים ולהראות לכם שלפעמי םדי בשיחת טלפון של מספר דקות בכדי לקבל ערך משמעותי.כבר אמרתי שהשיחה הראשונה חינם?

  מעוניין בשירות ייעוץ עסקי?

  השאר פרטים ונתקשר!
  או לחץ מטה והתקשר אלינו​​