תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  יועץ עסקי

  היועץ עו"ד טל טאוב

  יועץ עסקי : מהיר מחשבה בעל ניסיון וחשוב מכל - בן אדם.

  כיועץ עסקי ובכלל כנותן שירות אני מאמין שמקצועיות היא ערך עליון, ועלי כנותן שירותים לספק ללקוח שלי ערך שעולה באופן מהותי על העלות.

  עם זאת ואולי חשוב מכך אני דוגל בגישה שאומרת שקודם כל אנחנו בני אדם. שירות אדיב, התחשבות ונתינה מעל הכל.

  בכל אופן, רציתי להציג בפניכם חלק מהתחומים בהם סייעתי בפועל ללקוחותי לאורך השנים.

  01.

  היי-טק (אפליקציות ותוכנה)

  במהך השנים נטלתי חלק בפרויקטים רבים, משלב הרעיון ועד שלב המכירה. נושם טכנולוגיה מבין ואוהב את התחום.

  04.

  מקצועות חופשיים

  מחשמלאים ועד עורכי דין, בעברי סיפקתי שירותים לבעלי מקצוע רבים. שיווק ושימור לקוחות הוא שם המשחק.

  02.

  נדל"ן

  מבניית ווילה בודדת ועד לניהול מרכז מסחרי, ידי נגעה בכל. תחום מאוד מעניין שדורש תכנון מקדים איכותי ומדויק.

  05.

  מפעלים

  תכנון, רכש, תוכנית ייצור ופיקוח הם רק קצה הקרחון, אבל בסופו של יום, מפעל מצליח מהווה הסיפוק אדיר.

  03.

  מסעדנות

  מחקר מקדים, הרכבת תפריט, ניהול ספקים, ניהול עובדים.. מסעדה היא עסק בסיכון גבוה, דינאמי ומעניין.

  06.

  אין ספור עסקים נוספים

  ברים, גני ילדים, מעצבים גרפיים, מקדמי אתרים, מפתחי אתרים, אנשי עסקים ונדל"ן והרשימה עוד ארוכה.

  אילו שירותים אני נותן כיועץ עסקי?

  אילו שירותים אנו מספקים?

  ביצוע מחקר מקדים

  ידע הוא כוח, כוח שאנו רוצים לנצל לטובת העסק שלנו.

  פיתוח עסקי

  הגיע זמנו של העסק להתפתח? אנו יודעים איך לעשות את זה נכון.

  UI-UX-Design-phone-application

  ייעוץ עסקי לסטרטאפים

  משלב הרעיון ועד לחיפוש משקיעים והכנת POC, נדע ללוות אותכם לכל אורך הדרך.

  תוכנית עסקית

  תוכנית עבודה מפורטת על בסיסה יתנהל העסק בכל הרמות.

  ייעוץ שיווקי

  שיווק מהווה חלק ארי ומרכזי בכל בית עסק. שיווק. מדוייק. מרוויח.

  ייעוץ עסקי לחברות

  פיתוח, הקמה תפעול ובקרה של פרויקטים מורכבים וכן פיתוח תוכניות אסטרטגיות.

  ניהול עסקי

  יעוץ והדרכה לניהול העסק - איך להיות בעל עסק ומנהל טוב יותר.

  ייעוץ עסקי קורונה

  לא יודעים כיצד להתמודד עם המשבר? התאמת העסק למציאות החדשה.

  ושירותים רבים נוספים

  ליווי עסקי לעסקים קטנים, ייעוץ ארגוני, ייעוץ למסעדות, ייעוץ לעו"ד..

  דברים שצריך לדעת

  כמה מילים על איך בוחרים יועץ עסקי

  יועץ עסקי טוב הוא אדם זריז מחשבה, ומבין עניין. יועץ עסקי חייב להיות מסוגל “לדבר בשפה ובקצב שלך. הוא חייב להוות אדם איתו אתה יכול להריץ את המחשבות והרגיש מופרה בכל – רגע – נתון.

  כמובן שיועץ עסקי צריך לדעת מה הוא עושה, להיות בעל ניסיון וידע רלוונטיים וכן היכולת ללמוד ידע חדש בזריזות וליישם את הדברים מהר.

  מעבר לשלל הדברים שיועץ עסקי חייב לדעת (ידע אסטרטגי\תכנוני, חשיבה לוגריטמית וכדומה) – יועץ עסקי חייב להבין בשיווק. ולא סתם להבין.. שיווק הוא אחד מאבני היסוד החשובים ביותר לבית עסק.

  לשיחה ראשונית חינם - השאר פרטים

  יש לך שאלות על בחירת יועץ עסקי? או אלי כיועץ עסקי?

  יועץ עסקי
  יועץ עסקי הוא האדם שתפקידו לסייע לך להביא את העסק מהרעיון אל המטרה.יועץ עסקי טוב מכיר את המציאות בשוק, ובעיקר - יודע איך לחשוב ואיך לסייע לך לחשוב עסקית.יועץ עסקי איכותי מספק וודאות ודרך ברורים, והם בתורם מספקים את כל הדרוש לך (בעל העסק) בכדי לעסוק במה שבאמת צריך בצורה ממוקדת ומדויקת ופשוט - להגיע למטרה.
  בכנות כל בית עסק יכול להנות משירותיו של יועץ עסקי, כל עוד היועץ העסקי יודע את העבודה.כמעט בכל סיטואציה עין שונה, חיצונית, מושכלת ובעלת ניסיון - יכולה לתרום רבות לשיפור ביצועים והפשטת הליכי עבודה בבית העסק.כמובן שבמהלך תכנון, הקמתו הראשונית של העסק או בתקופות שדרוג ופיתוח העסק הצורך אף גבוה בהרבה ובהחלט מומלץ להיוועץ ביועץ עסקי.
  ראשית ולפני הכל יועץ עסקי חייב לספק לכם תחושה של נינוחות וביטחון. אחד הייתרונות הגדולים ביותר בכך שבחרתם להתצייד ביועץ עסקי מנוסה ואיכותי הוא הוודאות והסדר שאיש המקצוע מקנה לכם.יועץ עסקי מנוסה ואיכותי יספק לכם דרך ברורה, עצה בשעות משבר ואף מענה גם לשאלות שהוא אינו יודע את התובה עליהם (כלומר ידע לאן ולמי לשלוח אותכם במידת הצורך).בקיצור - וודאות וביטחון אמרנו? וכמובן ניסיון והכירות משמעותית עם עולם העסקים, ידע נרחב בשיווק ופרסום, פעמים רבות קשרים במקומות הנכונים, הרשימה אינה נגמרת.
  מבחינתי ייעוץ עסקי הוא הרבה מעבר לרק מקצוע, החשיבה היצירתית, תחושת התנועה וההתפחות וכמובן הידיעה שהליווי שלי סייע לעסק לייצר פירות מאז ומתמיד ספקו לי תחושת סיפוק שקשה לתאר במילים.אני מאמין גדול כי בעל מקצוע צריך לספק למקבל השירותים ערך של ממש, ולכן אני מאמין בשיתוף מידע רב ומועיל כבר בשיחת הטלפון ופגישת הייעוץ הראשונה.הנכם מוזמנים להתקשר אלי חינם ולשוחח עמי מספר דקות, אני סמוך ובטוח שבידי היכולת לתרום רבות גם לעסק שלך - וכי אתה תבין זאת כבר בשיחה הראשונה. נסה ותיווכח.למה דווקא אני?- אני באמת ובתמים אוהב את המקצוע, ויעשה הכל בכדי לפעול בצורה היעילה ביותר. מבחינתי ההצלחה שלך היא המטרה. - בעל ניסיון של שנים רבות בהן סייעתי לעשרות רבות של עסקים מסוגים שונים. - מכיר מצוין את העולם הדיגיטלי הן בפן העסקי והן בפן השייוקי. - בעל ידע משפטי רחב ויכולת לספק גם מידע משפטי רלוונטי בעת הצורך. - בעל גמישות מחשבתית ותפיסה מהירה מאוד, השיחה מולי תמיד זורמת בקצב גבוה ומרגישה ברורה, יעילה ומלאת חיים.
  אנו מספקים שירותים רבים מאוד להלן רשימה חלקית:- כתיבת תוכנית עסקית - ניהול עסקי - פיתוח עסקי - ייעוץ שיווקי - ייעוץ עסקי בימי הקורונה - ייעוץ עסקי לסטרסטפים - ייעוץ עסקי לחברות - ייעוץ ארגוני - ושירותים רבי נוספיםבנוסף כחלק מקבוצת אגאי, אנו יודעים לספק פתרונות מעולם הדיגיטל ובפרט, הקמץ פלטפורמות מסחר וחנויות וירטואליות וחשוב מכך - אנו מומחים בקידום אורגני וממומן.

  יועץ עסקי - המלצות (קצת מהלקוחות שלנו)

  רוצים הוכחה שהשירות שווה את הכסף? שיחה ראשונה חינם - השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  איך מזהים יועץ עסקי טוב?

  לדידי, יועץ עסקי חייב להיות אדם שאוהב  (מאוד) את העבודה שלו. יועץ עסקי מצוין יהיה אדם שקם כל יום בבוקר ונהנה לשוחח עם בעלי עסקים ומנהלים על התחביב הגדול ביותר שלו – קידום ופיתוח עסקים.

  יועץ עסקי חייב להיות חד ומהיר מחשבה. אחד הדברים החשובים ביותר ביועץ עסקי היא היכולת שלו להבין בזריזות הן את מהות העסק והן את בעל העסק ולאפשר שיח רהוט, מלא אנרגיות ובקצב מהיר. 
  זכרו – היועץ העסקי אינו מכיר את העסק שלכם טוב ממכם – הוא יודע ומכיר שיטות עבודה בשווקים שונים אך הוא (ככל הנראה) מעולם לא ניהל מספרה, או חנות מכולת. יועץ עסקי חייב לגשר פערי המידע שבהכרח קיימים לו בזריזות, ולהגיע למקום בו בעל העסק מרגיש שיש לו פרטנר יעיל לשיח מיד מהדקה הראשונה.

  אין ספק שגם ניסיון והכירות קודמת עם התחום העסקי הרלוונטי הוא גורם חשוב שיכול לסייע רבות בניהול הליך הייעוץ העסקי מול בעל העסק. לטעמי זהו עניין חשוב, אך לא הכרחי. יועץ עסקי מעולה ידע לגשר על פערי המידע בקלות.

  יועץ עסקי טוב מכיר מצוין את תחום השיווק – אני תמיד אומר שעסק זה 80% שיווק, 15% התנהלות ו5% מוצר.
  בסופו של יום עסק לא שווה יותר מידי אם לקוחות פשוט לא מכירים אותו. שיווק נכון ומדויק כל כך הרבה יותר יעיל משיווק עוור שמסתמך באופן בלעדי על עצתם של ספקי שירות בתחום (בעלי משרדי פרסום, קידום באינטרנט וכדומה).

  בצער אגיד שהאינטרסים של אותם הגורמים פעמים רבות עולה על שיקול הדעת העסקי שלהם, והם מסתמכים יותר מידי על העובדה שהלקוח פשוט אינו מבין בתחום ולא יודע כמה מעט עושים בעבורו. שיווק נכון ומדויק ובפרט שיווק באמצעים טכנולוגיים הוא המפתח להצלחה עסקית.

  כמובן שיועץ עסקי איכותי מכיר גם את עולם הניהול על בוריו. יודע איך לבנות נהלי עבודה ומערכות תמרוץ לעובדים ובכלל – ידע להכווין את בעל העסק בכל הנוגע לתפעול היום יומי של העסק. 

  אבל מעל הכל? על יועץ עסקי טוב להיות בן אדם. אמין, אדיב, נינוח וסבלני. אם אפשר לאתר אדם שמעל הכסף מעוניין להרגיש את הרגשת הניצחון כאשר עסק שהוא סייע בטיפוחו פרח – מה טוב. 

  יועץ עסקי לעסקים קטנים

  האם לעסק קטן או עסק שצפוי להיות קטן  כדאי לשכור את שירותיו של יועץ עסקי? הרי התקציב הראשוני מוגבל, והצרכים כה רבים.. לא עדיף להשקיע בשיווק? אולי בעוד עובד? מכונה נוספת?
   
  אין ספק שלכל עסק ובפרט לעסק קטן יש מגבלות תקציב, בנוסף אין ספק שחשוב לנצל כל שקל באופן מיטבי ולא לפזר כספים על מוצרים או שירותים שניתן להימנע מהם.
  אם כן, אז מדוע לנו להשקיע בשירותי ייעוץ שבהגדרה אינם מספקים לנו נכס פיזי וברור או עוד לקוח כמו שהיינו משיגים במידה והיינו מחליטים להשקיע בעוד מכונה או מגדילים את תקציב השיווק.
   
  הסיבה פשוטה – יועץ עסקי טוב ידע לנצל את האמצעים שלכם טוב בהרבה ממה שאתם חושבים. ידע הוא כוח, ובאמצעותו ניתן לחסוך אלפים רבים של שקלים ולייעל באופן משמעותי מאוד את השקלים הנותרים (לאחר ששילמתם ליועץ כמובן).
   
  עם יד על הלב אומר שלדעתי כבר בפגישה הראשונה הלקוח צריך להרגיש שהיועץ העסקי איתו הוא בא במגע נתן לו ערך שעולה משמעותית על עלות השירות – ואף בייחס בלתי פרופורציונאלי.
   
  לכן אני גם מאמין גדול בקיום שיחת ייעוץ ראשונית בחינם – מבחינתי זו הזדמנות להראות ללקוח כמה ערך הוא קיבל ממני בפועל ב15 שעה של שיחה טלפונית. הוא כבר מבין לבד מדוע כדאי לו לרכוש את השירות ולהגיע לפגישת ייעוץ ראשונה.
   
  על כל פנים, אם יש לך עסק קטן ואתה מתלבט – צור קשר טלפוני, ותבין (חינם) ממקור ראשון כמה השירות הזה יכול להועיל לך באופן אישי.
   

   יועץ עסקי לעמצאים 

  מה בדבר העצמאים? אנשי המקצועות החופשיים? חשמלאים, מדבירים, עורכי דין, רואי חשבון וכדומה?
   
  גם לעצמאיים סיבות רבות לפנות ליועץ עסקי. אתה יכול להיות איש המקצוע הטוב ביותר בעולם, אבל אם לא תדע לנהל את העסק שלך נכון, לעולם לא תמקסם רווחיך. מדובר בידע מקצועי שפשוט – אין לך.
  בעולם עריכת הדין יש אמרה “לא תעשה לעצמך טיפול שורש נכון? תלך לרופא”, אבל למצער פעמים רבות עורכי דין שוכחים את העצה של עצמם (רוצה עבודה טובה – תסתייע באיש מקצוע) וחושבים שאין להם מה ללמוד מאדם שהמקצוע העיקרי שלו הוא לפתח, לקדם לנהל ולשווק עסקים.
   
  ליועץ עסקי יש המון מה לתרום לאנשי מקצוע – איך לשווק? איך לומדים לדרוש כסף, איך משמרים לקוחות, איך מנהלים את כל עניין החשבוניות והרשימה היא אין סופית.
   
  אני ממליץ בחום לכל איש מקצוע להרים טלפון ולשוחח, אני בטוח שהתועלת תהיה ברורה לו לאחר 15 דקות שיחה. כבר אמרתי שהשיחה הראשונה אינה כרוכה בתשלום?
  השאר פרטים ונתקשר!
  או לחץ מטה והתקשר אלינו​​