איפה המשרדים שלנו?

אצ"ל 31, ראשון לציון

ראשון - חמישי 07:00-19:00

לחץ כאן להתחלת שיחה

058-4095252

ייעוץ עסקי

מחלקת הייעוץ העסקי של קבוצת "אגאי" המנוהלת על ידי עו"ד טל טאוב – בעל תואר שני במסלול למשפט וטכנולוגיה מאוניברסיטת חיפה.

מעט על ייעוץ עסקי / אסטרטגיה עסקית

"           במהלך השנים זכיתי ללוות פרויקטים רבים מעולמות עסקיים שונים לצד יזמים, כיזם בעצמי, כיועץ משפטי וכיועץ עסקי/אסטרטגי. אני מאמין שכל עסק ניתן לשיפור. איסוף נתונים ובניית אסטרטגיה עסקית מנצחת באופן חד ויצירתי, כמו גם גמישות ויכולת הסתגלות לאורך הדרך וכמובן יישום ודבקות במטרה, אלו הם הכלים באמצעותם יכול בית עסק לשפר את ביצועיו ולהשיא רווחים. "

מוזמנים ליצור קשר, ללא כל התחייבות או עלות:

(טופס יצירת קשר)

כמה עולה ייעוץ עסקי?

השוק כיום מלא בגורמים רבים המציעים את שרותם במחירים שונים ותחת הסדרים שונים:

 • שכר עבודה שעתי: ככל איש שירות, ניתן לשכור את שירותיו של יועץ עסקי עבור שכר עבודה שעתי.
 • "הזמנת עבודה": במקרים המתאימים ההסדר עשוי להיות על בסיס "קבלנות" כאשר המוצר הינו תכנית עסקית מוגמרת או דו"ח כזה או אחר.
 • תשלום על בסיס הצלחה: יועץ עסקי בטוח בעצמו אשר יודע את פוטנציאל הרווח הטמון בעבודתו עשוי פעמים להסכים לעבוד גם על בסיס אחוז מהעלייה ברווחי העסק.

באופן אישי הנני עובד בשלושת השיטות המצוינות לעיל ומתאים את המחיר והרכב השכר על פי צרכי הלקוח.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? מוזמנים ליצור קשר. אני סמוך ובטוח שכבר בשיחת ההיכרות הטלפונית הראשונה תרגישו שאתם מקבלים כלים, ידע וצורת חשיבה שיסייעו לכם באופן מיידי להתחיל תהליך של שיפור בית העסק – שיחת הטלפון הראשונה הינה ללא עלות.

אין לי כל ספק שביכולתי להוכיח לכם עוד במהלך שיחת ההיכרות הראשונית כי יש תועלת רבה בשירותים אותם אני מציע.

מה התהליך לייעוץ עסקי?

תחום העסקים הנו תחום אשר בהחלט ניתן ללמוד עליו בבית הספר, אך בסופו של יום לאחר היציאה מהכיתה אנו מגלים את עולם האמיתי – מהיר, דינאמי, וחסר מעצורים. על כן, מעבר לידע התאורטי הצלחה עסקית תלויה גם באלמנטים שלא לומדים אותם בשום כיתה.

ליועצים עסקיים/אסטרטגיים שיטות עבודה שונות, אני בוחר להתאים את שיטת העבודה לצרכי הלקוח ולהתאים את עצמי בהתאם לסוג העסק, זהות ותכונות האופי של מנהליו ועוד מגוון נתונים רלוונטיים לפני בחירה בשיטת עבודה זו או אחרת.

עם זאת, כאשר הדברים פועלים באופן "רגיל" שיטת העבודה היא כלהלן:

 • איסוף מידע ומחקר: איסוף נתונים ובמקרים המתאימים הכוונת הלקוח לביצוע מחקר – איזה מוצר כדאי למכור, ומדוע? מי הלקוחות? האם ניתן לפנות לפלחי שוק חדשים? מהו תקציב העבודה? האם קיימות נקודות תורפה בתכנית העסקית הקיימת? אי יעילות מובנית בניהול כוח אדם או בכלל? יש לאתר אינפורמציה רלוונטית בכדי להתחיל לפתח תוכנית עסקית יעילה.
 • בניית תכנית עבודה זמנית: בעוד מתנהל איסוף הנתונים ישנו שלב ביניים בו על בית העסק לפעול, ותוך כדי תנועה להכין את עצמו ליישום התכנית העסקית (אשר נמצאת בבנייה). מתפקידיו של היועץ העסקי לספק מענה גם תוך כדי תהליך איסוף ועיבוד המידע.
 • עבודה משותפת על אסטרטגיה עסקית: בניגוד ליועצים אחרים, אני מאמין שכל אדם מכיר את תחום העיסוק שלו טוב בהרבה מהיועץ. תפקיד היועץ הוא לשייף ולמקסם את הכנסות העסק תוך כדי שימוש במשאבים המצויים בידי העסק – הידע, הניסיון והיכולות בהם מחזיק העסק (ובעליו) הנם בין המרכיבים החשובים ביותר אותם יש לשקול בעוד אנו בונים את האסטרטגיה העסקית. לכן, הלקוח עמדותיו ועקרונותיו מהווים חלק בלתי נפרד וקריטי מהליך פיתוח התכנית העסקית.
 • מעקב אחר יישום התכנית: העולם העסקי הוא עולם דינאמי, מהיר ובלתי צפוי. לכן עסקים חייבים להיות עם האצבע על הדופק ותמיד להיות מוכנים להתאים עצמם לשינויים שהמציאות מביאה עליהם. התאמות, שינויים ולפעמים אפילו בניית תכנית חדשה בהתאם לנסיבות הינם חלק בלתי נפרד מהליך הצמיחה.
 • מחזור חדש: לאחר הטמעת התכנית בית העסק צפוי להציג עלייה ברווחים או בפוטנציאל העסקי (בתלות במטרות התכנית). האם זהו סוף התהליך? לא בהכרח. כעת בידי העסק כלים חדשים ואיתם אפשרויות חדשות. פעמים רבות בעל העסק מחליט כי איננו מעוניין להמשיך ולפתח את בית העסק, וזוהי בהחלט החלטה לגיטימית. אך מקום בו בעל העסק עדיין רוצה לשפר את בית העסק, בהחלט ניתן לבחון את האפשרות לשנות ולפרפקט תכנית קיימת או לתכנן תכנית חדשה.

 

אינכם בטוחים כיצד כדאי לפעול בפתיחת עסק חדש? הינכם בעלי עסק ואינכם יודעים כיצד לשפר את ביצועיו? מוזמנים ליצור קשר ולשוחח – שיחת ההיכרות הראשונה חינם, וכוללת סיעור מוחות ועבודה מעשית. הנני סמוך ובטוח שכל בעל עסק שיצור קשר ירגיש כי יצא חזק יותר משנכנס. זוהי שיטת העבודה שלי ואני מתגאה בה – יש לי הרבה מה לתרום, ולכן אינני חושש לתרום בשמחה כמה שיותר כבר במהלך שיחת הייעוץ.

מחלקת הייעוץ העסקי של AGHAI

מחלקת הייעוץ העסקי (אסטרטגיה עסקית) של קבוצת אגאי AGHAI שעוסקת בקידום אתרים מנוהלת על ידי עורך הדין טל טאוב:

 • בעל תואר שני במשפט וטכנולוגיה (אוניברסיטת חיפה) ורקע מעולם התכנות והטכנולוגיה.
 • פעל במשך שנים ארוכות לצד איש העסקים עזרא גינדי (מקונצרן "גינדי"): פרויקטים מסוגים שונים, לרבות בניה רוויה, בניה פרטית, ניהול נכסי מקרקעין (מסחרי), פיתוח וניהול חנויות ושטחי מסחר ועוד מגוון פעילויות.
 • יזם בעצמו פרויקטים מתחומים שונים, לרבות: אתרי מכירות, יבוא (סין), משרד עו"ד, בית ספר להוראה פרטית ופרויקטים נוספים.
 • סייע לעסקים רבים כיועץ עסקי (יועץ אסטרטגי) בתחומים שונים ומגוונים, לרבות: עסקי המזון, הייטק, חנויות, יבוא, יצוא, נותני שירותים, חוגים וסדנאות ועוד מגוון תחומים נוספים.

אנו מאמינים כי ניתן לשדרג כל בית עסק, וכי תמיד יש דרך להשתפר. בידינו הידע והכלים לבחון את הנעשה בבית העסק, לאתר נקודות חולשה/חזקה ולכוון את בעל העסק להשאת רווחים.

מחקר מקדים איכותי מוביל לתכנית (אסטרטגיה) עסקית, אשר ממנה צפויה לצמוח הצלחה כלכלית.

הנכם מוזמנים להשאיר פרטים ועו"ד טל טאוב יחזור אליכם בהקדם האפשרי. אנו מאמינים במתן שיחת היכרות ראשונית בטלפון בחינם ובטוחים כי עוד במהלכה תרגישו כי קיבלתם כלים מעשיים לשיפור בית העסק אשר עולים בקנה אחד עם הדרך והעקרונות האישיים שלכם. צרו קשר והיווכחו בעצמכם – השיחה ללא עלות.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best