B2C

B2C

מהו (B2C -(Business-to-Consumer

בשונה מתאוריית B2B אשר נותנת מענה למכירות לחברות בצורה סיטונאית , B2C היא תאוריית מכירה שמתבצעת למול הקונה הפרטי כלומר מכירה של בעל עסק לצרכן והיא הרבה פחות מורכבת מתאוריית B2B וזאת מפני שיותר קל למכור לקונה הפרטי מאשר לחברה גדולה , הקונה הפרטי הוא הבעל דעה מנגד לחברה גדולה שבה נצטרך לקבל אישורם של כמה גורמים בחברה.

היתרונות מכירת B2C

  1. שיטת מכירה קלה- מפני ששיח המכירה מתבצע למול אדם אחד , הוא לא קונה סחורה ברמה סיטונאית ולכן החששות של הרוכש הם הרבה יותר קטנות מחברה גדולה .
  2. שיווק ממוקד- הרבה יותר קשה לתפוס כריש גדול מדג קטן , כאשר מתחילים שיווק אינטנסיבי ניתן להגיע לחשיפה אדירה בקרב הגולשים , בעידן של היום קשה מאוד לחבור לחברה גדולה בכדי להתחיל רייטנר מסודר החברה צריכה לבסס את עצמה על ידי ניסיון ומקצועיות , מנגד לכך מכירה לגולש הפרטי היא דבר הרבה יותר פשוט , לאחר הרמת קמפיין אגרסיבי ומקצועי ניתן להגיע לכמות רוכשים מוכבדת שתוכל לתגבר את המכירות בקרב אתר המכירות שלך.
  3. קצר ולעניין – תאוריית B2C מבוססת על שגר ושכח , כלומר לאחר מכירה למול הלקוח אין למוכר קשר רציף ואורך טווח למול הלקוח, הלקוח קונה את המוצר ועובר הלאה , לעומת מכירה בשיטת B2B מצריכה קשר ארוך למול מספר גורמים בחברה שמחייבת את המוכר לתת לקונה מבצעים אטרקטיביים בכדי להמשיך את הפעילות החודשית למולה.
  4. מערך עבודה וכוח אדם- עבודה למול חברות מצריכה מספר מחלקות עבודה וצוות ייעודי שיטפל בכל חברה , מכירת B2B מצריכה כוח אדם ייעודי לכל חברה מנגד לB2C שבה פועל איש מכירות אחד למול הלקוח.

B2C

רוצה לבנות סביבת עבודה שמבוססת על תאוריית B2C  ?צור קשר שיחת יעוץ בחינם!

כיום ניתן לבנות אתר B2C בסיסי החל מ6,000 ש"ח כמובן המחיר נקבע בסופו של דבר בבקשותיו של הלקוח ויתומחר בהתאם לתוספים ובקשות מיוחדות.
זמן עליה לאוויר של אתר B2C תלוי בלקוח, לאחר שלקוח העביר את החומרים הדרושים לתחילת הפרויקט אנו מתחייבים ל30 ימי עסקים עד שהאתר עולה לאוויר וזאת במידה ולא מדובר באתר שמצריך פיתוח מורכב או בקשות מיוחדות.
B2B- מכירה של עסקים שמשווקים לעסקים , המכירה בדרך כלל מתבצעת למול בעלי עסק או חברה גדולה. B2C- מכירה של בעל עסק לצרכן הפרטי.
תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!