תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  תוסף נגישות לאתרים באינטרנט

  מהו אתר נגיש?

  בעקבות חוק הנגישות שנכנס לתוקף החל משנת 2017 , כל אתר אינטרנט צריך להיות נגיש עבור אוכלוסייה בעלי המוגבלויות, עם זאת החוק מאפשר שיווין זכויות לאנשים עם מוגבלות גם בעולם האונליין, מבלבד הנושא הכללי להנגיש אתר אומר שאזרח בעל מוגבלות יוכל להנות מחוויית משתמש כמו כל גולש רגיל באינטרנט , לדוגמה במידה ומדובר בגולש כבד ראייה הוא יכול לקבל כלי עזר בעזרת התוסף להגדלת הכתב , הנגשת אתר יכולה לבוא לידי ביטוי גם בתרגום האתר לשפת האם של הגולש  ,אתרים אשר לא יפעלו לפי חוק הנגישות צפויים להיקנס בקנס עד 80 אלף ש”ח.

  צעד כלכלי נכון 

  מלבד הנושא החברתי שטמון בחוק הנגישות , יש לזכור שיש רבים מאיתנו שהם בעלי מוגבלויות , כאשר בעל עסק פונה לחברה לבניית חנות אינטרנטית הוא עושה את הצעד בכדי להרחיב את הכנסות העסק ולהנות מאתר מכירות פעיל , לאחר הטמעת תוסף נגישות באתר שלך תוכל לפנות גם לגולשים עם מוגבלויות ולתגבר את המכירות לאחר פתיחת חנות ווירטואלית בקרב האוכלוסייה.

  תוסף נגישות בחינם

  תוסף נגישות  EverAccess

  לאחר שנים של ניסיון בעולם המסחר אונליין יצרנו מעטפת של פתרונות לעסקים באינטרנט , בעקבות סיום של פרויקטים בין לאומיים והבנת הצרכים של בעלי העסקים בתחום האונליין יצרנו פיתוח לטכנולוגיה מתקדמת שהופכת את החנות שלך מסתם חנות אינטרנטית לחנות אינטרנטית מצליחה! לכן פיתחנו את תוסף הנגישות בכדי לתת לבעלי מוגבלויות את הזכות השוויון להנות מעולם המסחר האלקטרוני , התוסף הוא תוסף חינמי וקל להתקנה , 

  צור קשר שיחת יעוץ בחינם!

  במידה והאתר שלך פונה לקהל הישראלי והוא נותן שירות או מידע בתחומי השירות לציבור הרחב בתחומי מכירות (מסחר), בריאות, בידור, חינוך, רווחה, ספורט, תיירות (כל אתר בעל שירות או מידע) האתר מחויב בחוק הנגישות.
  צוות המפתחים מבית EverAcces פיתחו תוסף חינמי ללא עלות שניתן להתקינו בכל אתר בכדי לקיים את חוק הנגישות.
  חובת הנגשת וידאו ואודיו היא רק לרשויות ציבוריות או גופים גדולים שהמחזור הכספי השנתי שלהם גדול מ5 מיליון אם מדובר בעסקים קטנים זה לא רלוונטי.
  על פי התקנות במידה ובניית אתר אינטרנט חדש הנותן שירות או מידע אודות שירות שהמחזור הכספי שלו מעל 300,000 ש"ח בשנה בממוצע בשלוש השנים האחרונות חייב להנגיש את האתר הקיים שלו.
  במידה והאתר הוקדם לפני 26.10.17 על פי התקנות אם האתר שלך נותן שירות או מידע אודות שירות באמצעות אתר אינטרנט קיים שהמחזור הכספי שלו עולה על 1,000,000 (מיליון) ש"ח בשנה בממוצע בשלוש השנים האחרונות חייב להנגיש את האתר שלו לאנשים עם מוגבלות.
  תוסף נגישות בחינם מבית EverAccess