שיווק במייל – ניוזלטר

ניזולטר מתקדם

בכדי להצליח לאחר הקמת חנות אינטרנטית בעולם האונליין תמיד צריך להיות מעודכנים בהתאם לטכנולוגיה , בכדי תמיד להיות מיוחדים משאר בעלי חנות ווירטואלית.

התקדמות השיווק 

בהתחלה כל רשת שיווק יצרה רשת של מועדון לקוחות בכדי לשמר את הלקוחות ולתגבר את המכירות בקרבם, לאחר הרשתות הבינו כי צעד זה תגבר את המכירות בכך שיש לרוכשים הנחה והם מקבלים עדכונים שוטפים לגבי המוצרים.

כיצד השיווק בא לידי ביטוי בעולם האונליין

בעולם האונליין זה לידי ביטוי בעיקר לאחר בניית אתר מכירות ,בשם ניוזלטר , ניזולטר הוא בעצם אפשרות למאגר לקוחות אשר מקבל עדכונים שוטפים למייל , באמצעות כך הלקוחות מקבלים עדכונים על מוצרים מבצעים והנחות ישירות למייל שלהם , כך הם נשארים מעודכנים בנוגע למבצעים והם חוזרים לקנות בעקבות הפרסום .

ניולטר מתקדם 

לאחר שהבנו את תפקידו של הניוזלטר אנו מבינים את חשיבתו לגבי מכירות אונליין, רק שהיום הגולשים פחות מחוברים למייל שלהם ואינם נשארים מעודכנים בנוגע למבצעי החנות, לאחר שנה של פיתוח אינטנסיבי יצרנו מערכת ניולטר מתקדמת שתפקידה היא לפרסם באמצעות בינה מלאכותית.

איך זה עובד?

המערכת שלנו מאפשרת ללקוחות לקבל קופון הנחה באמצעות הרשתות החברתיות , כיום ידוע שרוב הגולשים נמצאים שם ברוב היום , בפייסבוק , באינסטגרם , תפקיד התוסף הוא לתת ללקוחות 10% הנחה באמצעות קופון , הלקוח מבצע רכישה בחנות הווירטואלית ומיד לאחר זה הוא נכנס למערכת אשר שומרת את הפרטים שלו , המערכת יודעת לזהות איזה פריטים הלקוח רכש ובך לפרסם עבורו פירטים דומים  באמצעות הרשתות החבריות , פרסום אשר מיועד לכל לקוח באופן אישי , באמצעות המערכת המתקדמת ניתן לתגבר באופן משמעותי את המכירות באונליין , לא רק שהלקוח מקבל הנחות ובמצעים הוא מקבל עבור התחום הרלוונטי עבורו.

ניולטר לאתר מכירות

רוצה רוצה ניוזלטר מתקדם לחנות הווירטואלית שלך ?

צור איתנו קשר שיחת ייעוץ בחינם !

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!