רספונסיביות החנות

רספונסיביות ותאימות למסכים שונים

בשביל לא לפספס אף לקוח , בין הדברים החשובים ביותר בעת פתיחת חנות וירטואלית היא האפשרות לרספונסיביות,

מזה בעצם אומר?

רספונסיביות היא אופציה של תצוגה בצורה המיטבית בכל סוגי המכשירים , כלומר יכולת לראות את החנות האינטרנטית בכל הרזולוציות והמסכים בצורה מקצועית זה נקרא רספונסיביות.

נוחיות

  •  בכדי לאפשר חווית משתמש או במילה אחרת נוחיות לגולשים חייב להתאים את  אתר מכירות שלך לכל סוגי המכשירים, משמעות הדבר שהחנות תהיה נגישה לכל הגולשים בכל זמן נתון , הם לא היו מחוייבים במחשב נייח או נייד בכדי לגלוש בצורה ידידותית באתר שלכם וכך חנות רספונסיבית פונה לכל קהלי היעד ומאפשרת ליהנות מגלישה סלולרית באמצעות כל ממשק.
  • רספונסיביות כמערכת ניהול- בין ההיתרונות העיקריים שיש לבעלי עסקים בעת מעברם מחנויות האופליין לאונליין היא יכולת ניהול מכל מקום ! כמה כיף לפתוח את היום ללא מחויבות להגיע למשרד לעמוד בפקקים ולבזבז זמן יקר , כאשר עוברים למכור באונליין אופציית הניהול היא בין החשובות ביותר , כאשר האתר שלכם רספונסיבי ניתן לנהל אותו מכל ממשק , כלומר לא תהיו מחובים להגיע למשרד , תוכלו לנהל את החנות מהטלפון הנייד שלכם .
  •  

התאמה מריבית 

עם התפתחות הטכנולוגיה גלישת הסלולר הולכת ומתפתחת ,לפני כעשור למי שעסק במכירות באינטרנט יכול לפנות רק למי שיש ברשותו מחשב שולחני, כלומר רק למי שיש מחשב יכול לבצע ממכם רכישות , עם התקדמות הטכנולוגיה ניתן לראות שהגלישה הסלולרית הפכה למוצר בסיסי בכל בית , כיום אין גולש ללא טלפון סוללרי שבאמצעות ניתן לגלוש באינטרנט.

כאשר בונים חנות וירטואלית בעת פגישת אפיון , צריך להגדיר לפי תחום העסק וצרכיו את ממשק הרספונסיביות , התאמת המערכת העיצוב והתמיכה מגברים באופן משמעותי את המכירות העתידיות , לכן בעת בניית החנות צוות המומחים שלנו יושב עם הלקוח על הפרטים הללו בקפידה , כך ניתן לאפשר חווית משתמש , זכור לקוח מרוצה הופך ל10 לקוחות מרוצים .

רספונסיביות

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!