קידום חנות בגוגל

קידום חנות וריטואלית בגוגל

מנוע החיפוש של גוגל ידוע בגודלו , כיום כל אחד שואל את גוגל , במקביל יש מילוני חיפושים בו זמנית בארץ ובעולם , גוגל ידוע כמנוע החיפוש הכי גדול בקרב העולם האינטרנטי , שאלתם את עצמכם כיצד בעל עסקי מופעים במעלי התוצאות ולפי מה גוגל מחליט שהם היו שם?

לאחר פיתחת חנות אינטרנטית 

לאחר שעשיתם את הצעד המיוחל ועברתם לעולם האונליין , אתם רוצים להתחיל למכור , בכדי למכור צריך חשיפה לחנות הוירטואלית שלך , ואין דרך טובה להכניס תנועת גולשים ממנוע החיפוש של גוגל, רבים מכלל האוכלוסייה אשר לא מבינה בעולם האונליין נוטים לחשוב שעם בעל עסק מופיע בדף הראשון של מנוע החיפוש , העסק נחשב ליציב ולעסק חזק וגדול, אבל זאת רק אשליה של גוגל.

מה תורם לי להיות בדף הראשון

 1. תנועת גולשים- בכדי להתחיל למכור אונליין יש צורך בחשיפה ופרסום לקהל גולשים , כאשר עסק מופיע ראשון במעלה החיפושים הוא זוכה לחשיפה אדירה , במילים אחרות יש מלא גולשים בו זמנית באתר והסיכוי שהם יקנו הם גבוה במיוחד , פתרון מצוין לבעיית מכירות והרחבת העסק שלך.
 2. אמינות והגדלת העסק- כאשר עסק נמצא ראשון במעלה חיפושים הוא מתביית בעיני הגולשים כעסק יציב וגדול אשר מתפתח במשך שנים וזאת כי הגולשים יודעים את הכוח של גוגל ויודעים שגוגל יבחר להציג בפניהם רק עסקים בעלי שם , הם חושבים כך בגלל שגוגל היא חברה גדולה ששמה הולך לפניה , סיבה זאת היא אך ורק אשליית גולשים, אבל היא אחלה דרך ליצר רושם של וותק וניסיון רב שנים.
 3. חיסכון כלכלי- כאשר עסק מקודם אורגני בגוגל הוא חוסך אלפי שקליים בחודש , פרסום ממומן PPC הוא כמה כסף תצטרך לשלם לגוגל על מנת להופיע במעלה הדף בצורת מודעה , שעולה לך עבור כל לחיצה של גולש , שלא בהכרח יקנה מימך , אבל אתה בכל זאת משלם עבורו , וזה יוצא לא מעט כסף , כאשר הקידום הוא אורגני אינך משלם עבור הפרסום , כאשר אתר נחשב לסמכותי והוא מקור ידע מסמך והוא מאורגן בצורה מסודרת גוגל נותן לו תיעדוף על שאר האתרים , וכך ניתן לעלות במעלה התוצאות ללא תשלומים למודעות , בכדי לעשות קידום ממומן עדיף לעשות זאת בעת בניית אתר המכירות , כך האתר מתוכנן בצורה שיווקית לתווך הרחוק.

SEO

אז מה צריך לעשות בכדי להגיע לדף הראשון?

התחיל בזה שהסביר בקצרה איך גוגל עובד , לאחרים שנים של התקדמות בעולם האונליין גוגל פיתחו מעניין רובוט שקורא אתרים, גוגל מעוניין להרחיב את נפח החיפושים במנוע שלו ורוצה שיכנסו אליו יותר ויותר משתמשים ולכן אם אתה בוחר לא לשלם לו כסף עבור פרסום ממומן הדרך השנייה שהוא ייתן לך לגיטימציה להופיע במנוע שלו הוא רק אם הוא יראה בך תורם ידע שיכל למשוך עבורו גולשים , כידוע ידע שווה =כסף ולכן זאת דרך לעלות במעלה החיפוש בעזרת המוח.

 1. קבלת סמכויות- בכדי לייצר עניין בקרב גוגל בחנות הווירטואלית שלך עלייך לקבל קישורים מאתרים בעלי סמכויות , אתרים שנחשבים לחזקים בשוק , ככל שתקבל יותר קישורים גוגל יחשוב שמדובר באתר גדול שקרה בו אירוע , כאשר גוגל מבין שאתה יכול לתרום לו מידע עבור הגולשים שבחורים בו הוא יעלה אותך למקומות הראשונים , ניתן לפנות אלינו לקניית קישורים עבור קידום האתרים.
 2. נתינת מידע- כמו שהצגתי קודם לכן בכדי שגוגל יתעדף אותך מעל לשאר האתרים המצויים ברשת אתה צריך לתת משהו לגולשים שלו , מקור ידע היא דרך מצוינת לעשות זאת , כיתבת תוכן תורמת רבות לאתר גם מהצד הערך המוסף שהגולש מקבל , הגולש מתפתח אמינות מהאתר ומעוניין לרכוש ממנו כי הוא קיבל מידע מפורט ומעניין , הסיבה השניה היא כאשר עולה תוכן בתקפות תדירות גוגל מזהה שאתר של מתעדכן בעקביות.

רוצה לקדם את החנות הוירטואלית שלך בגוגל ?

צור איתנו קשר שיחת ייעוץ בחינם !

תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top
  לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!