תהליך בניית אתר -עיצוב UX/UI מקצועי

עיצוב אתרים UX UI מקצועי

עיצוב אתר אינטרנטי-

המכירות בעולם האונליין לא כל כך באות מהר כפי שזה נראה, לאחר הקמת חנות אינטרנטית  לא מספיק לעלות מוצרים ולהתחיל למכור ,בעידן של היום הקונה הווירטואלי מתבסס על חווית משתמש , חווית משתמש בעולם האונליין שונה מהחוויה בחנות אופליין , הקונה בחנות ווירטואלית מוותר על חוש המישוש ולכן עליו להסתמך על כל השאר, כמו תמונות מוצר, תיאור פריט , וכמובן עיצוב האתר, לעיצוב האתר יש תרומה הכרחית ל חווית המשתמש.

תרומת עיצוב מקצועי לבניית אתר מכירות  

לעיצוב יש תפקיד חשוב בעת בניית אתרים , הוא בא לידי ביטוי בכמה היבטים – 

 1. מותג- בעזרת עיצוב מקצועי ניתן להעביר מודעות לגולשים לגבי המותג של העסק , מטרת העיצוב הוא למתג את העסק בצורה מקצועית אשר תישאר בתודעה של הקונה הפוטנציאלי , בעתיד כאשר הקונה ייפגש עם צבעי האתר , הוא ידע לקשר אותם למותג.
 2. וותק- בשונה מחנות אופליין , באונליין גם לעסקים חדשים יש הזדמנות להיות במגרש של הגדולים , במילים אחרות כאשר עסק משקיע על עיצוב מהריב , העסק נראה מושקע והוא אוטומטית משדר כעסק גדול בעל וותק ,רושם ראשוני של גולש לאתר מושפע  מעיצוב UX מקצועי ולכן בכדי לתת לגולש סיבה לחזור לחנות שלך עלייך לדאוג לעיצוב ברמה גבוה.
 3. אמינות- עיצוב מקצועי בעיני הגולש משדר על עסק גדול ויציב , כאשר גולש נפגש עם אתר מעוצב בצורה מקצועית הוא מבין שלא מדובר בעסק חובבן ולא מוכר שיכול לגנוב את הפרטי התשלום שלו , אמינות הוא בין הגורמים העיקריים שמשפעים על מכירות העסק באונליין ולכן חשוב מאוד להכניס את החברות המאובטחות לתשלום בעיצוב שהעסק עובד למולם.
 4. חווית משתמש- חווית משתמש מורכבת מ חווית הקנייה שעובר הגולש, עיצוב אתר משפיע מאוד על חווית המשמש , עיצוב מקצועי של ממשק המשתמש תגרום לו לחזור שנית לקנייה חוזרת ,ברגע שהגולש מרגיש שהאתר שהוא רוכש בו הוא אתר מושקע , לגולש יש לגיטימציה לחזור לקנות ממנו שוב.
 5. מכירות- עיצוב הוא הבסיס לשיווק מקצועי  להגברת מכירות , באמצעות צבעי אתר שמשדרים על אותו שפה , ניתן לפרסם הנחות ומבצעים בעזרת עיצוב שמתגברים משמעותית את המכירות, לאחר בניית חנות ווירטואלית אנו ממליצים ללקוחות שרוצים לתחזק את המכירות שלהם , לבצע מבצעים והנחות ותמיד להחיות את האתר שלהם , הגולשים ירצו תמיד להתעדכן במבצעים החדשים ברגע שהאתר יתעדכן באופן רציף המכירות לא יפסקו .

עיצוב UX UI

עיצוב עם חברת EverAccess

לאחר שנים של ניסיון בעולם האונליין ובנתינת שירותים באינטרנט אנו עובדים עם מחלקת עיצוב בנילאומים שעושה עיצובים לחברות גדולות שכבר הוכיחו את עצמם בשוק הישראלי ובעולם ,בפגישת העיצוב , הלקוח מתאם למול צוות מעצבי הפרויקט , לאחר הבנת צרכי הלקוח וקבלת הערות צוות העיצוב שולח סקיצה ראשונית לאישור הלקוח, רק לאחר שהלקוח מאשר שאכן העיצוב לטעמו , צוות העיצוב מעביר את הקבצים לצוות הפיתוח בכדי להחל את העיצוב על כל האתר, למען הסר ספקות אין סיכוי שהלקוח מקבל משהו שאינו יודע עליו מראש, למידע נוסף פנה אלינו וצור קשר שיחת יעוץ בחינם!

תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top
  לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!