עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים ברמה אחרת

לאחר בניית אתרים  בכדי לקדם את העסק שלך באמצעות האונליין עלייך למתג אותו בצורה שתבדל אותו מהמתחרים בתחום , בעזרת עיצוב אתרים ברמה גובה תוכל להתברג בתחום של העסקים הגדולים , לעיצוב האתר כמה יתרונות ברורים-

  1. הפנים של העסק- העיצוב של האתר שלך הוא הפנים של העסק , זהו הרושם הראשוני שהגולש מקבל כשהוא נכנס לאתר , כאשר משקיעים בעיצוב איכותי הגולש מקבל חווית גלישה ייחודית שגורמת למותג שלכם להתברג מבחינת פופולריות ברשת.
  2. הגברת מכירות- לפי מחקרים עיצוב האתר משפיע על תחושת הרכישה בקרב הגולשים , מחלקת השיווק שלנו מספרת שצבעי האתר מעבירים מסר רכישה , ניתן לשווק את המוצר אפילו ללא כיתוב , הקונה יכיר את צבעי המותג בעזרת עיצוב האתר , העיצוב מניע את הגולש לרכוש בהתאם לעסק , לדוגמה אם מדובר באתר שמוכר מוצרי תינוקות צוות העיצוב ידאג לשדר צבעי האתר רכים , פסטלים , צבעים אשר יתנו למשתמש תחושה טהורה כמו האופי של תינוקות.
  3. ממשק משתמש UX,UI- בכדי לתגבר מכירות בקרב עולם האונליין לאחר הקמת אתר מכירות תפקיד העיצוב הוא לייצר שפת אתר קונקרטית בעלת גוון אחיד אשר תספק חווית משתמש אישי עבור הגולש באתר .
  4. להיות ברמה של הגדולים – עיצוב אתר ברמה גובה תספק רושם עבור קהל הגולשים שיגרום לגולשים לכבד את המותג שלך ולתפוס מהמותג שלך כמותג גדול ומצליח ביחס למתחרים .

 עיצוב אתר בהתאמה אישית עם חברת EverAccess –

לאחר שנים של ניסיון בעולם האונליין בכדי להבין את צרכי הלקוח בצורה הטובה ביותר , מחלקת העיצוב עובדת מול הלקוח בצורה ישירה , לאחר שמחלקת העיצוב מבינה את בקשות הלקוח היא לא משלימה את העבודה עד שהלקוח מאשר זו , העיצוב הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר בבניית האתר.

צור קשר שיחת יעוץ בחינם!

לתחום עיצוב האתרים יש טווח מחירים והוא בהתאם לבקשות הלקוח, המחיר לעיצוב האתר משתנה בהתאם לגדול האתר ולמורכבותו.
זמן עיצוב האתר הוא תלוי בלקוח, מכיוון העיצוב הוא שלב מאוד חשוב ונחוץ באתר, מחלקת העיצוב מתאמת פגישה אישית למול הלקוח, ברגע הלקוח ומחקת העיצוב הבינו יחד את הצרכים זמן העיצוב נקבע לפי ראות עיניו של הלקוח מרגע שהעיצוב מאושר הלקוח מקבל את קבצי העיצוב.
עיצוב הוא שלב שני בתהליך בניית האתרים, לאחר פגישת אפיון והבנת צרכיו הלקוח , הלקוח נפגש עם מחלקת העיצוב , לאחר מחקר על העסק והבנת המטרות והיעדים , צוות העיצוב מתחיל לעבוד , לאחר שהלקוח מאשר את סקיצת העיצוב הוא מקבל את הקבצים המוגמרים.
אנו החברה הגדולה בישראל לעיצוב אתרים בעלת שנים של ניסיון בתחום האונליין, לאחר מספר השלמות פרויקטים בינלאומיים , מחלקת העיצוב יודעת להכווין את הלקוח לעיצוב המקצועי ביותר בכדי לבדל את העסק ממתחרים ,ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם התקשר עכשיו 073-3744110
תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!