עורך דין פלילי

לשיחת ייעוץ עם עו"ד טל טאוב ללא התחייבות בנושא עורך דין פלילי השאירו פרטים

כל אחד מאתנו לבטח שואף לשמור על החוק ולפעול כמה שאפשר כדי לחיות בשגרה נורמטיבית. אך אם לא תפעלו בצורה הנכונה, לא מן הנמנע שתמצאו את עצמכם מסתבכים עם החוק בצורה כזאת או אחרת. במקרה שכזה, על מנת להימנע ממצב בעייתי , עליכם למצוא עורך דין פלילי שיהיה שם לצדכם. אדם שכזה פועל בצורה רחבה למדי על מנת להבטיח שהלקוחות שלו לא יקבלו עונשים מחמירים. הוא ידע כיצד להתעסק עם החוק ולקרוא את הסעיפים השונים. מן הצד השני , אם אתם מבקשים בעצמכם לתבוע צד כזה או אחר, הרי שגם פה תצטרכו עורך דין פלילי איכותי. המאמר הבא הסביר בפירוט על תפקידיו של איש מקצוע כזה. אנו מזמינים אתכם לקרוא את הפרטים השונים, להבין מהו המקרה הספציפי המתאים לכם ולהתחיל לפעול.

 

תחומים פליליים בהם תצטרכו עורך דין

עוד לפני שהתקבלו מסמכים ממוסדות החוק המודיעים
לכם כי אתם חלק ממקרה פלילי, יש להבין מהם התחומים בהם נמצאת הסכנה על מנת שתוכלו לעזור ולפעול בצורה נכונה. אתם אזרחים מן השורה ולכן סביר להניח כי לא תהיו חלק ממקרים של פשעים חמורים. ראשית כל, יש לדבר על יחסים בין אדם לחברו. תוכלו למצוא את עצמכם נכנסים לעימות מילולי ואף פיזי שיכול להביא למצב בו המשטרה תראה לנכון לבצע הליך נגדכם. האפשרות השנייה קשורה למקרה הכלכלי. אם לא התנהלו בצורה הנכונה תדווחו לאנשים סביבכם על ההוצאות, גם פה ישנה אפשרות כי ירצו לפעול ולפתוח תיק פלילי. אם אתם חלק מקשר זוגי, יש לפעול בצורה נאותה מול בן הזוג או מול הילדים ושאר בני המשפחה. לבסוף, הישמרו מעבירה על חוקים כאלו ואחרים גם אם הם נראים קטנים. בסופו של יום הם נועדו לשמור עליכם.

 

פתיחת תיק פלילי

המשטרה יכולה בימים אלה לבקש לפתוח נגדכם או נגד האנשים הסובבים אתכם, תיק פלילי בעבור מגוון גדול של מקרים. בין אם מדובר על ראיות קטנות ובין אם אדם מסוים התלונן עליכם . פתיחה שכזאת היא פשוטה למדי בסופו של יום. מצד אחד אין צורך לפחד ללא הפסקה מסובך עם החוק, מצד שני יש להיזהר, לפעול נכונה ולשים לב לדברים שקורים מסביב. תיק פלילי יכול לגרום לכם למספר גדול של צרות בהמשך הדרך. מעסיקים לא רצו להעסיק אתכם. אנשים מסביב יחשבו שצריך להיזהר מהם. כמובן שאם התיק ימשיך להתפתח הרי שתוכלו לקבל עונשים ברמות חומרה שונות. התיק הפלילי הוא נחלת עבודתו של עורך דין. הוא יודע כיצד לפעול אל מול הצדדים השונים. להביט על האפשרויות הקיימות ולתת לכם דרך יציאה מהמצב אליו הגעתם.

 

קיבלתם הודעה על פתיחת תיק פלילי נגדכם? מה צריך לעשות?

תארו לכם מצב לא נעים, בו אתם חלק משגרת העבודה שלכם פתאום אתם מקבלים הודעה על פתיחת תיק פלילי נגדכם. במקרה הטוב יבקשו מכם להגיע לתחנת משטרה במועד מסוים. במקרה הרע המשטרה תבוא בעצמה יתבצע מעצר נגדכם. ברגע בו הדבר קורה , יש ליצור קשר בצורה מידית עם עורך דין פלילי. כך תוכלו להיות בקשר עם אדם שיבדוק בצורה מקיפה את המקרה שלכם וינסה למנוע מאנשים מסביב לסבך אתכם עוד יותר. תיק פלילי מורכב מראיות, פירוט על דבר שעשית ועל עונש או החלטה מסוימת שמוסדות החוק ביקשו להפעיל נגדכם. עורך הדין ידע להסתכל על התיק, למצוא בו סעיפים פוסלים לבקש לבטל את הדבר בצורה מידית. תנו לעצמכם לחזור לשגרה החיים שלכם במהירות בעזרת פניה אל איש מקצוע שכזה.

 

מה צריך לעשות אם אתם מבקשים לפתוח מקרה פלילי כנגד אדם מסוים?

עורך דין בתחום הפלילי יכול להיות שם בשבילך אם אתם מבקשים להתלונן במשטרה אל מול אדם מסוים שביקש להזיק לכם בדרך כזאת או אחרת. עורך דין מהתחום יודע להביט על הסביבה שלכם ולהסביר מהן הפעולות שצריך לעשות כדי ליצור מקרה אל מול המשטרה. הפעילויות שלו מתבטאות במילוי מסמכים, התנהלות מול גופים והתייצבות בבית המשפט. פעמים רבות יש צורך לשמור על מקצוענות ולא לערב רגש כזה או אחר. לכן עליכם לעבוד לצד האדם שמגיע מן התחום.
יתרה מזאת, כל פעולה שתעשו לבדכם עלולה להתברר כבעייתית בטווח הזמן הקרוב. פתיחת מקרה פלילי היא דבר שצריך לעשות בזהירות ועל פי החוק. לא תוכלו לעשות זאת לבד.

 

עורך דין פלילי, האדם שישמור עליכם

עורך דין פלילי נמצא כאן בשבילכם על מנת לוודא שהתקיים לו צדק מסוים במקרה שלכם. תוכלו להתייעץ אתו ולדבר על מנת למצוא את הדרך בעזרתה, המוסדות יטפלו במקרה שלכם כמו שצריך. ביכולתו למצוא את הסעיף שיביא להאשמת האדם הבעייתי שפעל מולכם. לחלופין הוא יכול לבטל האשמות כאלו ואחרות במידת הצורך. כך ניתן להסתכל עליו כאחד אשר פועל אך ורק בשבילכם. לכן ההמלצה היא לתת לו לפעול בצורה רחבה למדי עד כמה שאפשר. תנו לו את הכלים להיות שם אתכם והוא כבר יחלץ אתכם מהבעיה. מוסדות החוק נועדו לעזור אך יכול להיות כי תמצאו את עצמכם דווקא מסתבכים עם מקומות אלו. לכן יש להביט סביב ולהבין כיצד תוכלו להתגונן מאשמה מסוימת. האמת הפשוטה היא שאתם בסך הכל צריכים לדבר עם עורך הדין.

 

הליך נכון לאיתור עורך דין פלילי איכותי

ברגע בו אתם מבקשים לפעול לצד עורך דין פלילי איכותי, העצה היא לבחור את האחד המתאים לכם מבין הטובים ביותר. בעזרתו ניתן בעצם לצאת ממקרה פלילי מסוים. ההמלצה היא להביט על אתרי האינטרנט ועל מקורות המידע השונים הקיימים ביום. נסו להבין מי הם בעלי המקצוע המובילים בתחום . תוכלו לראות זאת בעזרת אתר בעלי מקצוע המסביר לכם בצורה מדויקת, מי הם האנשים שכבר עזרו לאחרים וכעת הם יוכלו להיות שם לצדכם. יש לקרוא בעיון את הדמעות ואת ההמלצות של לקוחות עבר רשמו על עורכי דין שונים. בעזרת דבר זה תוכלו לדעת יותר טוב מי הוא האדם שתהיו אתו בקשר בצורה טובה. בנוסף, אנו ממליצים לכם לשאול את הסביבה הנמצאת לידכם. כך תוכלו לדעת אם ישנו אדם שהקרובים אליכם התנהלו מולו בעבר.

 

התנהלות נכונה אל מול עורך הדין הפלילי שלכם

כעת כאשר מצאתם את האדם המתאים למקרה שלכם, יש להבין כי כאן לא נגמרת הפעילות שלכם. ראשית כל ההמלצה היא לתת לעורך דין כמה שיותר סמכויות על מנת שהתנהל במקרה במקומכם. אתם הרי אנשים שלא מגיעים מהתחום של עריכת הדין. התחום הפלילי הוא לבטח זר למדי בשבילכם. לכן אם תפעלו לבד, ישנה אפשרות כי תסבכו את המצב עוד יותר. מצד שני, אם לא תביטו על הפעילות של עורך הדין בצורה רציפה, גם פה יפתח לכם חלון לצרות שיכולות להגיע. יש לבצע שיחות טלפון וקשר רחב עם האדם שבעזרתו אתם עובדים. בין אם בעזרת הודעות, מיילים ושיחות החוזרות על עצמן, אל תפחדו להתעכב על הפרטים הקטנים ביותר. אנו מדברים על החיים שלכם ולפיכך יש להתייחס לדבר ברצינות הגבוהה הקיימת.

 

שימוש בבעל המקצוע הפלילי על מנת להישאר מקצוענים

פעמים רבות אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים מול אדם שאתם מכירים. מישהו מהסביבה הקרובה, השכונה בה אתם גרים, בני משפחה או חברים טובים. כך שבמקרה יכול בהחלט לעורר בכם רגשות כאלו ואחרים. אם תפעלו מהמקום של רגשות, אתם פשוט לא תעשו את זה בצורה מקצועית ונכונה. תוכלו להכניס את עצמכם לבור עוד יותר גדול. עורך הדין הפלילי נמצא כאן אתכם על מנת לתת כוח עזר ולהסביר כיצד יש לפעול בדרך המדויקת ביותר. אם תרצו, הוא יוכל גם לפעול בעצמו בלעדיכם, על מנת לוודא כי הכול נעשה על פי החוקים. לבסוף הוא ינסה להבין מה אפשר לתקן אם עשיתם פעולה כזאת או אחרת אשר התבררה כבעיתית. כך ניתן בהחלט להסתכל על עורך הדין הפלילי כאדם שיעבוד אתכם עד סוף המקרה הפלילי.

לסיכום, כעת ניתן להבין עד כמה עורך דין פלילי הוא כוח עזר חשוב אם קורה מצב בו אתם עומדים אל מול מוסדות החוק. שימוש בו יכול בהחלט לשמור עליכם ולביטול תיק פלילי אם אכן נפתח אחד כזה מולכם.
אם אתם אלו המבקשים לתבוע ולנסות להאשים אדם הנמצא מולכם , גם כאן תצטרכו את עזרתו של בעל המקצוע. רק אם תבקשו לעבוד לצידו בצורה הנכונה הרי שהוא ייתן לכם מה שתצטרכו. תנו לו סמכויות גדולות, תהיו מולו בקשר ועליכם לבדוק את הניסיון שלו במקרים שונים.

עורך דין פלילי - טאוב ושות' משרד עורכי דין

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו 079-5805519 לשיחת ייעוץ מאת עו”ד טל טאוב ללא התחייבות!

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר עורך דין פלילי בלחיצת כפתור
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

תפריט נגישות

השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד