ניהול לקוחות מתקדם והיסטוריית הרכישות בחנות - EverAccess
תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  ניהול לקוחות מתקדם

  בכדי לנהל מאגר לקוחות פוטנציאלי בעבר רשתות שיווק היו משתמשים במועדון לקוחות או ניוזלטר אשר בעזרתם נשלח עדכונים ובמצעים למייל או לסלולרי ובכך החברה מעדכנת את לקוחותיה ומתגברת את המכירות.

  מערכת ניהול לקוחות אונליין

  בעידן של היום לאחר הקמת חנות אינטרנטית לקוחות לא מעוניינים בפרסומות במייל או אפילו לא צופים בהם גם אם הם נשלחות לנייד.

  טכנולוגית EverAccess

  בעזרת הכלים שחברת EverAccess פיתחה ניתן להציע מבצעים אטרקטיביים באמצעות קופונים ומבצעים ולתת לקונים תמיד להישאר מעודכנים בנושא המוצרים , זאת בעזרת פרסום אינטנסיבי ברשתות החברתיות ושמירת פרטי הרוכש במערכת סגורה שפיתחנו ובאמצעותו תוכלו לפנות לרוכש ברשתות חברתיות ללא צורך בלהטריד את הקונה ,

  למערכת זאת מספר היתרונות-

  1. אמון הקונה- ברגע שהקונה לא נחשף לפרסום פיזי שמטריד אותו הוא יותר סומך על החברה שעומדת מאחורי החנות הוירטואלית ואינו מוצב בספאם לא רלוונטי.
  2. מערכת סגורה של לקוחות– ברגע שהמערכת קולטת את אותם משתמשים שחזרו לחנות שלכם באמצעות הרשתות החבריות היא מאתרת אותם מקטרגת אותם לפי תחומי עניין שלהם ולאחר מיון מקיף תוכלו לקבל אינדיקציה כלפי כל לקוח מה העדפות שלו ואיזה פרסום הוא מעדיף לקבל , בכך המשתמש מקבל פרסום של מוצרים שרלוונטי כלפי וחוזר לקנות באתר המכירות שלכם.
  3. פרסום ממוקד והגברת המכירות- לאחר שהבנו כיצד המערכת הסגורה פועלת ניתן להסיק שמטרת הפיתוח הוא להסיג פרסום ממוקד ולא מיותר ,כאשר מוצרים רלוונטיים מוצגים ללקוח הוא קונה אותם ובכך אתם יוצרים מועדון לקוחות של רשת סוגרה ולכל לקוח יש יחס אישי שמגביר את המכירות משמעותית , אנו ממליצים להתקין את המערכת מיד לאחר בניית אתר מכירות וכך תוכלו להתחיל לאגור לקוחות מהרגע שהחנות שלכם עלה לאוויר.

  רוצים להתקין מערכת לניהול לקוחות מובנים –

  צרו איתנו קשר לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם!