ניהול ותחזוקת בלוג

ניהול ותחזוקת בלוג

בכדי למשוך תנועה לאתר שלך עלייך לייצר רלוונטיות עבור הגולש, בעידן של היום כולם יודעים שידע = כוח , כאשר החנות הווירטואלית שלך מעבירה ידע היא יוצרת עניין שגורם לתנועת גולשים להישאר באתר שלך , כלומר הגברת מכירות שוות אלפי שקלים בחודש.

מדוע זה כל כך חשוב? 

כחלק מנושא גדול שהרבה בעלי עסקים היו שמחים לדעת הוא SEO משמעו קידום אורגני בגוגל , כולנו מכירים את גוגל , גוגל הוא המנוע חיפוש הגדול ביותר בעולם וכל שאלה שיש לנו אנחנו מפנים אליו אז איך כל זה קשור לבלוג, גוגל נותן תיעדוף לאתר שמייצר רלוונטיות ועניין כלפי הגולש , כמו שאמרנו בהתחלה ידע , ידע הוא בלוג שנותן ערך מוסף של מידע כמו כתבות ומאמרים לאותו תחום.

ניהול בלוג

ניהול בלוג הוא חשוב

בכדי שאתר שלכם יופיע במעלה החיפושים בגוגל , כך תחשפו לאחר הקמת חנות אינטרנטית את העסק שלך בפני גולשים רבים שמחפשים בכל דקה בגוגל, בנוסף ניהול בלוג רוכש את אמון הגולשים , ברגע שהגולש מקבל ערך מוסף מאתר המכירות שבו הוא נמצא הוא מבין שלא מדובר באתר קטן שלא מבין עניין, הגולש מקבל את האמון של האתר ומסתמך על הידע שהוא מקבל.

  • פרסום סמוי- בעזרת העברת מידע על מוצרים שלא בדרך של מודעה או פרסומת הגולש מקבל אינדיקציה אמתית כלפי המוצר על פי כתבה או חוות דעת המחבר ניתן לייצר פרסום סמוי ולחבר רגשית את הקונה למוצר שאנו רוצים למכור לו , בכך הרוכש מתעניין במוצר מבלי שפרסמנו לו אותו בגלוי.

 רוצים לנהל בלוג מקצועי ?

התקשרו אלינו שיחת ייעוץ בחינם

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!