ממשק ניהול מתקדם

כחלק מתוצאות של דוחות מדוע קניות נכשלות , ניתן לראות שהגולשים פשוט הולכים לאיבוד לא מוצאים את הדרך למה שהם מחפשים , אין ספק כי באמצעות הקמת חנות וירטואלית אשר מספקת נגישות לגלישה נוחה עושה את העבודה, 

ממשק ניהול ידידותי הוא בין הפרמטרים החשובים ביותר-

עם התקדמות הטכנולוגיה ובכלל בעידן של היום ניתן לראות שאנשים מאבדים את הסבלנות שלהם , הטכנולוגיה מאפשר נוחות זה לא סוד , כתוצאה מהנוחות אנשים התרגלו לחיים קלים והדרישות שלהם בהתאם לכך , הגולש של היום רוצה לקבל מידע רב בתוך זמן קצר אנחנו המנהלים רוצים לתת לו את האפשרות ללא פשרות בכדי לשמור את שם החברה ועל חווית הקנייה ,

אז איך זה בעצם עובד? 

ממשק ניהול ידידותי נותן את האפשרות למצוא מענה מהיר ומידי לצורך שלך , כאשר בעל עסק פונה עלינו לפתח חנות אינטרנטית  אנו יוצאים מנקודת הנחה שהוא אינו מבין כלל בטכנולוגיה או בכלל בעולם המחשבים , ולכן ממשק הניהול צריך להיות מובן בצורה קלילה ויכול לשמש ולפנות לאותם אנשים שאינם מבינים בטכנולוגיה , הממשק שיצרנו עבר פיתוח רב, לקחנו אדם שלא יודע כלל באינטרנט ובאמצעותו פיתחנו ממשק ניהול בקליק , ללא צורך בידע טכני קודם , כך אנו מאפשרים לכל אדם לפתוח חנות באינטרנט ללא ידע.

זכות הבחירה –

אנחנו מאמינים שהדברים משתנים עם הזמן , לא תמיד נוח לנו להישאר באותו מקום , לפעמים צריך לגוון, לא תמיד מה שמתאים לי מתאים לך , לפעמים החנות משנה את הצרכים שלה ומקבל אופי שונה ודברים נראים אחרת לגמרי  לאחר שהחלטתם שבאמצע הדרך גיליתם אפיקים אחרים , אנחנו נותנים לכם את האופציה הזאת , לאחר בניית אתר מכירות תקבלו מאיתנו את הקבצים של האתר , החניות הווירטואלית שלנו הם על בסיס קוד פתוח , כלומר לאחר בניית החנות אנו מאפשרים לכם לקבל את הקבצים של האתר ולפנות לכל חברה שאתם רוצים , בין היתר מה שזה אומר מבחינת ממשק הניהול שלכם שאם לאחר ניסיון של המערכת עדיין לא הסתדרתם עמה , תוכלו לפנות ולהתחבר לכל מערכת ממשק ניהול אחרת .

למה משמש ממשק הניהול –

אז למה אנחנו צריכים ממשק ניהול, באמצעות ממשק ניהול ניתן לנהל את החנות –

 • העלאת מוצרים חדשים- כלומר לבצע העלאת מוצר עם וריאציות – מוצר שיש לו כמה מידות S-L או אותו מוצר בצבעים שונים, או אם ברצונכם להוריד מוצר שאין בו צורך או שנשאר ללא מלאי. 
 • ניהול מלאי- כמו בחנות אופליין , גם בחניות אונליין יש צורך בניהול מלאי , לאחר חיבור החנות לממשק מלאי החנות שלכם תוכלו לנהל דרך ממשק הניהול את המלאי , להוסיף להסיר , להוציא דוחות או לערוך ספירה.
 • ניהול הזמנות משתמש- כאשר גולש נכנס לחנות שלכם הוא צריך להירשם למערכת בכדי שהפרטים שלו ישמרו אוטומטית , חווית המשתמש מייצרת נוחיות ומגבירה את המכירות בחנות שלכם , כאשר לגולש יש אופצית חשבון אישי , הוא יכול לראות את את האזור האישי שלו , מה סטטוס ההזמנה אם ברצונו להוסיף עוד פריט להזמנה או לראות את היסטוריה הקניה שלו .
 • הזמנות- בתור מנהלי החנות יש לכם תפקיד חשוב בנושא ההזמנות , כאשר נכנסת הזמנה חדשה עליכם לנהל אותו מרמת הפריט ועד שהיא תושלם בהצלחה , מפני שהמערכת מנהלת שקיפות מלאה למול הלקוח חשוב לשמור קשר הדוק למול המערכת בכדי לשמור על שביעות רצון הלקוח .
 • עיצוב- בעזרת ממשק הניהול ניתן לעצב את החנות בהתאם לתקופה ,אם החלטתם באמצע התהליך לשנות את צבעי האתר או המותג שלכם תוכלו לעשות זאת דרך ממש הניהול , מרמת צבעי האתר עד הפונט , הוספה או הסרה של תצוגת כפתורים ופונקציות באתר.
 • קופונים ובמבצעים- בעזרת ממשק הניהול תוכלו לנהל את מחירון האתר , מעבר לכך תוכלו לשלוט על קופונים ומבצעים שתפקידם להגביר את המכירות בצורה משמעותית, בעת תקופה של חגים או אירועים מיוחדים כמו יום אהבה תוכלו לעלות מבצעים ייחודים לכם וליצור עניין בחנות שלכם , דבר שמושך הרבה גולשים.
 • היררכיה ותפריט- במערכת ממשק הניהול תוכלו לשלוט על ההיררכיה של החנות , מרמת תצוגת התפריט ועד לשם של דף קטגוריה ופריט , תכולו לבצע שינוים לפי רצונכם.
 • אודות ומיקום – בעזרת ממשק הניהול תוכלו לערוך את דפי האודות שלכם , שינוי כתובת , מספר טלפון של העסק , וכמובן תקנון ומדיניות פרטיות של החנות. 

 

ממשק הניהול שלנו

לאחר שהבנו לממשק הניהול תפקידים רבים , אנו יכולים להבין את החשיבות הנגישות שלו , לאחר בניית חנות אינטרנטית במצעותינו תקבלו הדרכה פרטנית בקשר למערכת הניהול , לא תישארו עם שאלות אנחנו נהיה שם בשבילכם.

יעוץ ראשוני בחינם! צור איתנו קשר

תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top
  לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!