מבצעים והנחות

בשנת2020 ניתן לראות כיצד הגולש הישראלי מחפש להרוויח ולקנות רק בתנאי שהוא  מרגיש שהוא רכש מוצרים בצורה חכמה ומשכילה ולא באלפי שקלים , מפני שהרוכשים  עם השנים מחפשים לקנות את הזול ולהנות מחוויה הקניה , ניתן לראות לאחר סקר מקיף שרוב החניות גם חנויות אופליין ואונליין מוכרות בעיקר באירועים מיוחדים כמו חגים , יום אהבה , ימי הולדת וזאת בגלל שרשתות השיווק יוצאות במבצעים וקופונים משתלמים , בכדי להצליח למכור והרבה בעולם האונליין  , לאחר הקמת אתר מכירות נדרש שיווק ומיתוג בכדי להרוויח כמות נכבדת של תנועה לאתר שלך.

מבצעים

ההבדלים בין שיווק בחנות אונליין לאופליין

  1. פרסום פיזי – כיום כאשר רוכשים רוצים לקנות בגדים או מוצרים הם פונים לקניונים או רשתות שיווק , בחנות אופליין ניתן לפרסם ולמתג את המוצר בעזרת פרסום פיזי , באמצעי התקשרות כגון , ערוצי הטלוויזיה , פרסומות בעיתון , פליירים , וכמובן מבצעים והנחות מחוץ לחנות , לעומת זאת בכדי לפנות לרוכש בחנות וירטואלית נצטרך לעשות עבודה קשה אשר תגרה את הרוכשים שלנו לרכוש אונליין ללא ראות המוצר פיזי , את  הפרסום נוכל לעשות דרך רשתות חבריות , קמפיינים בפייסבוק , אינסטרגם , ואיך לא בגוגל שהוא המנוע החיפוש הגדול בעולם .
  2. אונליין יותר משתלם – בגלל שהעלות התחזוקה  של חנות אינטרנטית הרבה יותר משתלם מחנות אופליין ניתן לתת לרוכשים שלכם מבצעים וקופונים משתלמים יותר מחניות רחוב , בחנות אונליין לא נצטרך לשלם משכורת לעובדים , שכירות מקום , ארנונה חשמל, מנהל חנות , ימי מחלה והכי חשוב ניתן למכור בכל שעה אין הגבלת שעות פעילות לכן בעל החנות יכול לתת מבצעים משתלמים במיוחד לקהל הרוכשים ובעזרת זאת להביא הרבה תנועת גולשים לחנות וכך להגביר את המכירות האונליין בצורה משמעותית.

ניהול ניוזלטר מתקדם-

על שימור לקוחות בטח שמעתם לא מעט, הדרך לשמר את הרוכשים באתר המכירות שלכם לא פשוטה ולכן פיתחנו מערכת אשר קולטת את הרוכשים שבצעו קנייה באתר ולאחר זאת תוכלו לשווק לאותם רוכשים מבצעים ספציפיים ולשמר אותם במאגר הלקוחות של החנות, זאת דרך אשר מוכחת בקרב ניהול חניות וירטואליות אשר מרווחים בזכות שיטה זו הרבה מאוד כסף בחודש והכל בקליק אחד .

רוצים לשווק ולתת מבצעים אטרקטיביים בחנות הווירטואלית שלכם ?

פנו אל מומחי השיווק שלנו ונשמח לעזור לכם , שיחת ייעוץ ראשונית חינם! צור איתנו קשר

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!