כלי שיווק חדשניים

כלי שיווק חדשניים

שיווק של אתר אינטרנט וחנות וירטואלית מאתגר במיוחד בתוך שוק תחרותי ומלא בשחקנים, בשנים האחרונות מתווספים לכלי השיווק המסורתיים כלי שיווק חדשניים שמספקים תוצאות יפות בעלות נמוכה או לגמרי בחינם, הכנסה של הכלים לאסטרטגיית השיווק של העסק שלכם יכולה לסייע לכם רבות בקידום ובפיתוח שלו.

ניוזלטרים

ניוזלטרים הם למעשה דואר שנשלח ללקוחות הרשומים שלכם, אם האתר שלכם מחזיק בדאטאבייס של לקוחות זה זמן טוב להתחיל לעשות בו שימוש, אם טרם התחלתם באיסוף מידע זה זמן טוב להתחיל אותו, בדרך כלל עושים זאת מיד לאחר הקמת אתר מכירות.

בניוזלטרים תספקו מידע ללקוחות שלכם על חידושים בעסק, מוצרים חדשים שנכנסו למכירה, הנחות בלעדיות ומבצעים חדשים, שליחה של דואר פעם בחודש ללקוחות שלכם תעזור לכם להישאר בתודעה של הלקוח, תחשוף בפניו עסקאות משתלמות ובאופן כללי תגדיל את הסיכוי שהלקוח ישוב וירכוש מוצר בחנות שלכם.

היתרון הגדול בשיווק בדוא”ל הוא שהוא חינמי לחלוטין ולכן כל שקל שנכנס לעסק בזכותו הוא רווח נטו, מנהלי שיווק רבים יודעים שמדובר בכלי עצומתי שמייצר ללקוחות רווח מצוין ביחס להשקעה.

Google Analytics

גוגל אנליטקיס הוא כלי שפותח על ידי גוגל מתוך מטרה לספק לכם מידע גולמי על הפעילות שמבוצעת באתר שלכם, הכלי יסייע לכם להבין מי הלקוחות שלכם, מתי הם נכנסים לאתר, כמה זמן הם שוהים בו ומה הפעולות הפופולריות ביותר שהגולשים שלכם מבצעים.

הכלי שגוגל מספקת הוא חזק במיוחד ויכול לעזור לכם לנתח את מגמות הגלישה לאתר, תוכלו להבין מה הפלטפורמות מהן מגיעים רוב הלקוחות שלכם מי הלקוחות שלכם ומאיזה מדינות הם מגיעים.

שיווק אתר מכירות

מוצרים נלויים

אחת המגמות המובילות בעת האחרונה היא הצעת מוצרים נלווים, לרוב מציעים הקמעונאים האלקטרוניים מוצר נלווה לצד מוצר פופולרי, המוצר הנלווה יכול להיות מוצר חדש בחנות, מוצר משלים למוצר שכבר נרכש או סתם מוצרים זולים שתמיד צריך, כמעט תמיד המוצר הנלווה מוצע במחיר משתלם שלא ירתיע את הלקוח ויוצר הכנסה נוספת על ההכנסה המקורית שהיתה אמורה להיכנס לעסק.

שיטת השיווק הזאת עוזרת לקדם מוצרים חדשים ולהגדיל את סל המכירה של כל לקוח באתר באופן שמצד אחד לא ירתיע את הלקוח ומצד שני יקדם את המטרות של הקמעונאי.

רוצים לקבל כלי שיווק חדשניים לאחר פתיחת חנות אינטרנטית?

צור איתנו קשר! שיחת ייעוץ בחינם

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!