יכולות החנות

יכולות החנות הוירטואלית המתקדמת בעולם

הכלים שלנו להצלחת החנות שלך

בעולם האונליין בכדי להישאר אטרקטיבים צריך לתאים את עצמך לטכנולוגיה עדכנית , מלבד בניית חנות וירטואלית כחלק מהמומחיות של חברתינו אנו מצעים לפניכם מספר טכנולוגיות מתקדמות שיבדילו אותכם מחניות אחרות , ובעזרתם תצליחו למכור הרבה יותר מחנות רגילה.

התאמה לכל מכשיר

ישנה התאמה מלאה לכל סוגי המכשירים שמאפשרת תצוגה מיטבית של החנות בכל סוגי המכשירים כלומר , החנות האינטרנטית שלך תספק רספונסיביות לכל רזולוציה אפשרית, למידע נוסף לחץ כאן.

ממשק ניהול בקליק

ללא צורך בידע טכני ניתן לקבל את כל המידע הדרוש לניהול חנות בקליק אחד, ניתן לקבל סקירה מלאה של- מכירות , דו"חות , נתוני גולשים ועוד, למידע נוסף לחץ כאן.

עיצוב יחודי

החנות שלך תעוצב באופן אישי לפי צרכי העסק שלך בעזרת המעצבים הגרפיים שלנו אשר ישתמשו בצבעי המותג שלך באופן מכירתי ויחודי לחנות הוירטואלית שלך, למידע נוסף לחץ כאן.

חווית משתמש

כאשר אנו מפתחים את החנות האינטרטית שלך , אנו חושבים בראש ובראשונה על חווית המשתמש , בכך אנו מאפשרים ללקוחות שלך להנות מהקנייה ולהשאיר להם טעם של עוד, למידע נוסף לחץ כאן.

תמיכה בלקוחות מובנים

בעזרת ניהול נכון של לקוחות מובנים ניתן לתת לרוכשים אפשרות אישית בחשבון שלהם כמו מצב ההזמנות , זיכוי כספי אפשרות משלוח ועוד, למידע נוסף לחץ כאן.

קידום העסק שלך בגוגל - SEO

פיחתנו כלים המאפשרים לנו לקדם אותך בגוגל ובכך תוכל להקוף מתחרים שלך ולקבל כל לקוח פוטנציאלי, למידע נוסף לחץ כאן.

קופונים הנחות ומבצעים​

סט כלי שיווק אטרקטיבי שמגביר את המכירה , בעזרת כלי זה ניתן להרוויח לא מעט כסף ולעלות את חווית המשתמש משמעותית, למידע נוסף לחץ כאן.

נגישות

לפי החוק נדרש מכל אתר אינטרנט להיות נגיש לבעלי מוגבלויות, אנחנו נדאג להתקין עבורכם את תוסף הנגישות ושהחנות שלכם תעמוד בדרישות הנדרשות כפי הנדרש בחוק, למידע נוסף לחץ כאן.

ריבוי שפות

בעזרת תוסף זה ניתן להתאים את שפת החנות הוירטואלית לפי קהלי יעד , כך תוכלו לתת מענה למספר יעדים שונים , למידע נוסף לחץ כאן

ריבוי מטבעות​

בעזרת תוסף זה תוכלו למכור בחנות שלכם באמצעות מטבעות שונות ובכך תוכלו למכור למספר יעדים בעולם , למידע נוסף לחץ כאן.

עגלות נטושות

תוסף זה מאפשר לבצע מעקב וניטור לאחר לקוחות שנטשו את עגלת הקניות ולברר מדוע לא סיימו את הרכישה , בעזרת תוסף תוכלו להגדיל את המכירות משמעותית , למידע נוסף לחץ כאן.

ניהול הזמנות

באמצעות ניהול הזמנות תוכלו לתת מענה ללקוחות אשר רוצים לדעת מה סטאטוס ההזמנה שלהם ולתת מענה בהקשר לזיכוים והחזרות ,למידע נוסף לחץ כאן.

ביצועים וזמני טעינה מהירים

בעזרת אופטימיזציה ושיפור זמני טעינה ניתן לאפשר כמות גולשים בו זמנית באתר ולאפשר לגולש לראות את המוצר במהירות מרבית, למידע נוסף לחץ כאן.

ניהול מוצרים

בך תוכלו לנהל את מאפייני המוצר ,כלומר לתת מענה בנושא מלאי בנוגע לצבעי המוצר ומידותיו , למידע נוסף לחץ כאן.

ניהול בלוג

בכדי שגולשים ירצו להשאיר בחנות שלכם לזמן רב , עליכם לספק ערך מוסף ובך תעלו את זמני הגלישה ותזכו באמון הגולשים, למידע נוסף לחץ כאן.

הגדרות כלליות

בעזרת פיתוח אישי של מערכת הגדרות כלליות תוכלו כמנהלים להגדיר את הדוחות והמעקב שלכם בצורה נוחה יותר , למידע נוסף לחץ כאן.

חנות וירטואלית כאפליקציה

על ידי פיתוח אישי ניתן לפתח אפליקציה מוטמעת במכשירים הסמארט פון מידע נוסף לחץ כאן

כלי שיווק חדשניים

באמצעות כלי השיווק ניתן להגביר את המכירות על ידי חשיפה במגוון רשתות חברתיות למידע נוסף לחץ כאן

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!