חוויית משתמש UX

חווית משתמש UX

חווית משתמש עם EverAccess 

אנו בונים את חווית המשתמש לאחר פגישת אפיון עם הלקוח , חווית המשתמש בנויה לפי צרכי העסק ואופי המכירות שלו , בהתאם לקהלי היעד אנו בונים חווית משתמש אשר תספק את צרכי הלקוח ותגרום לו לקנות יותר אונליין , לקוח קונה שווה ל10 לקוחות קונים ולקוח מרוצה תמיד חוזר לקנות שוב , לכן כבר בפגישת האפיון מול מפתחי החברה ולמול לקוח נערך תיאום צפיות אשר מייצר חווית משתמש גובה .

חווית משתמש UX

אז מהי חווית משתמש?

חווית משתמש UX היא החוויה והרגשות של הגולש כאשר הוא נמצא בחנות וירטואלית שלך, חווית המשתמש היא חשובה בעולם האונליין וזאת מפני שהחנות היא וריטואלית ואין ללקוח יכולת להרגיש ולראות את המוצרים פיזית, בכדי שהקונה יחזור לחנות ויהנה מחווית הקנייה ישנם מספר

גורמים שמשפיעים על הקונה האונליין –

  1. עיצוב הממשק- ניהול הממשק של החנות הווירטואלית צריך להיות קל , בעזרת הכוונה של הגולש הוא יכול להגיע לחיפושו בקלות וללא סרבול , זמני טעינת האתר חשובים בכדי שהלקוח לא יאבד את סבלנותו ויעבור לאתר אחר , לכן לאחר פתיחת חנות אינטרנטית אנו מטמעים תוספי מהירות בכדי לדאוג שאתר שלך לא יקטע ויכבד על הקונה.
  2.  שיווק וטכנולוגיה- על מיתוג ועיצוב החנות ישנה השפעה רבה , עיצוב החנות מאפשר לגולש להנות ממבצעים והנחות בחגים ובאירועים מיוחדים כמו יום אהבה.

כיצד להגביר את חווית המשתמש?

לאחר הקמת אתר מכירות מעלים דמה של חנות וירטואלית והיא חנות אשר בא לבחון את התנהגות הגולשים , ניתן לשפר את חווית המשתמש לאחר ניתוח של התנהגות הגולשים ובכך לראות איפה הגולשים נקטעו או פחות אהבו ולשנות בהתאם לבעיה, סקר דעת קהל ופידבקים תמיד עוזרים לשיפור חווית המשתמש .

רוצה לדעת יותר על חווית המשתמש? 

צור איתנו קשר , שיחת ייעוץ בחינם!

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!