הקמת החנות ופיתוחים פונקציונליים

הקמת החנות ופיתוחים פונקציונליים

לאחר שנסגרתם על עיצוב החנות וירטואלית למול מעצבי החברה השלב העיקרי ובין החשובים ביותר הוא שלב הפיתוח , עיצוב הוא המראה הראשוני של החנות , לעומת זאת פיתוח הוא בעצם “מאחורי הקלעים” מאחורי כל אתר מכירות יושב צוות פיתוח , בכל אתר , פתיחת חנות איטנרטית ואיפלו המחשב שלכם בנוי מקוד שיצרו מפתחים ובעצם כל תוכן עולם האונליין מבוסס כך.

אז מה בעצם תפקיד המפתח בחנות שלי ?

  1. בנייה והקמה של האתר – תפקיד המפתח הוא לייצר את מבנה האתר מקטגוריה ועד כל כפתור שיש באתר , למפתח אפשרות ליצור כל כפתור תמונה צבע הוא בעצם הצייר של הרצונות שלכם .
  2. מערכות הטמעה-  המפתח מטמיע את כל קודי המערכות אם מדובר בתוספים חדשניים , אפשרות למערכות של ניטור ומעקב גולשים או כל פונקציה חדשנית שמשמת להגברת מכירות.
  3. תמיכה – תפקידו העיקרי של המפתח להיות אחראי לכל בעיה באתר , כלומר המפתח אחראי לפתרון באגים ותקלות למינם , כאשר האתר חווה נפילה בשל עומס או בעיה טכנית על המפתח לפתור את הבעיה.
  4. מהירות ואופטימיזציה- בעקבות העלאת קבצים כבדים כגון , תמונות , סרטוני וידאו , יתכן ולגולשים שלכם ייקח הרבה מאוד זמן להגיע למבוקשיהם דבר שגורם לאיבוד כסף רב , הצרכים של היום פונים לעולם האונליין בכדי לקבל את המוצר שלהם מהר ובכדי להנות מחווית הקניה ללא תקיעות בדרך, לכן לאחר  חנות וירטואלית המפתחים שלנו עובדים על מהירות האתר למול השרתים.פתיחת אתר מכירות
תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!