הגדרות כלליות

הגדרות כלליות

לאתר WooCommerce, הוא אתר המאפשר לכם לנהל חנות אינטרנטית בקלות ובחינם יש ממשק דוחות מפורט שיסייע לכם לנהל את העסק שלכם ולנווט אותו בכיוון הנכון, האתר קל לשימוש ולא דורש מהמשתמש ידע טכני כלשהו כך שכל אחד יכול להשתמש באתר כדי לפתוח לעצמו חנות אינטרנטית.

דוחות הזמנות

באתר מספר דוחות הנוגעות להזמנות שבוצעו באתר שלכם:

  • דוח מכירות לפי תאריך – הדוח מספק לכם מידע בנוגע להספק המכירות הנוכחי של החנות, באמצעות גרף מכירות אותו ניתן לשנות בהתאם לתאריך שתרצו לבחון, חודש, שנה, שבוע או באמצעות טווח תאריכים מותאם אישית.
  • גרף– מציג למשתמש את המכירות שבוצע בסך הכל בתכלת, את המכירות שבוצעו נטו בכחול כהה, את עלות המשלוחים בירוק, את ההחזרים באדום ואת החזרי הקופונים בכתום. הזזה של העכבר כך שירחף מעל הגרף שמעניין אתכם יספק לכם מידע נוסף ומדוייק יותר.
  • מכירות על פי מוצר – גרף מכירות לפי מוצר מציג בפניכם את כלל המכירות שבוצעו ביום מסוים, תוכלו לראות את המכירות של כל מוצר בחנות ותוכלו לבחור כל טווח תאריכים שתרצו. 

מכירות לפי קטגוריה – האתר מאפשר לכם לראות איזה קטגוריות מצליחות יותר ואילו פחות באתר שלכם על סמך המכירות שלהם.

כלל הדוחות שמספקת WooCommerce בתחום המכירות מאפשרים לבעל החנות לקבל פרספקטיבה כוללת לאחר הקמת חנות וירטואלית בנוגע לביצועים של החנות , תוכלו להבין איזה מוצרים נמכרים, איזה מוצרים לא מייצרים מספיק רווחים, תוכלו לשנות מחירים על סמך הרווח שנוצר כמות המכירות. 

בנוסף, הדוחות יעזרו לכם לזהות מגמות ממש בהתחלה ולטפל בהם מבעוד מועד, תוכלו לזהות ירידה במכירות של מוצר מסויים ולטפל בסיבות לכך מבעוד מועד. כמו כן, תוכלו לזהות איזה קטגוריות פופולריות במיוחד ולהגדיל את כמות המוצרים שלכם בקטגוריה זאת בהתאם, כמו כן, תוכלו לזהות קטגוריות שלא מייצרות מכירות ולהפסיק להציע מוצרים או לשנות את המוצרים המוצעים בה.

דוחות קופונים

האתר מאפשר לכם לנפק קופונים שיעניקו הנחות למוצרים באתר שלכם, בנוסף תוכלו לעקוב אחרי ביצועי הקופונים שחילקתם, תוכלו לראות בכמה קופונים נעשה שימוש בכל יום, מה ההנחה הכוללת והספציפית שהם יצרו, איזה קופון פופולרי יותר ובאיזה קופונים לא נעשה שימוש כלל.

המידע שמספקים באתר יעזור לכם לחדד את הקמפיינים השיווקיים שלכם, תוכלו להבין איזה מבצעים מושכים לקוחות ואיזה מבצעים לא מספקים את האפקט שקיוויתם לו, הכלי הזה עוצמתי במיוחד ביחס לאתרי ניהול חנויות אחרים.

דוח השוואת מוצרים 

האתר ינפק דוח מפורט שיציג בפניכם את תוצאות המכירה של כל מוצר וישווה את המוצרים אחד עם השני על סמך כמות המכירות והרווח מכל מוצר בחלוקה לטווחי הזמן שתגדירו.

הדוח יאפשר לכם להבין באופן מבוסס ועל סמך מידע אילו מוצרים שאתם מוכרים מצליחים, אילו מייצרים לכם רווחים ואיזה מוצרים דורשים השקעה רבה מדי ביחס לרווח שהם מייצרים.

דוח הורדות לקוחות

האתר מאפשר לכם לראות איזה קבצים ירדו מהאתר, תוכלו לראות מתי הקבצים ירדו, במסגרת איזו הזמנה הקובץ ירד ואיפה ה-IP ממנו גלש הלקוח שהוריד את הקובץ ממוקם.

בנוסף תוכלו לפלטר את התוצאות על פי מוצר, הזמנה וכתובת IP.

הגדרות כלליות בחנות וירטואלית

דוח לקוחות

בדוח זה תוכלו לקבל מידע על היחס בין הקניות שמבוצעות על ידי משתמשים רשומים לבין לקוחות שמבוצעות על ידי אורחים, בנוסף תוכלו לבצע מעקב אחר רשימת הלקוחות הרשומים שלכם על בסיס חודשי, שנתי, שבועי או בכל טווח זמן אחר שתראו לנכון.

בנוסף תוכלו לקבל את המידע שתבקשו על כל לקוח רשום, המידע כולל את שמו, תאריך ההצטרפות שלו לאתר, כתובת דוא”ל, מספר הזמנות שביצע, סה”כ ההוצאות לאורך השנים, מחיר הזמנה ממוצע, תאריך רכישה אחרון ומדינת מקור.

המידע שתקבלו מדוחות הלקוחות יעזור לכם להבין מי הלקוחות הגדולים והרווחיים ביותר שלכם, לאחר פתיחת אתר מכירות באופן זה תוכלו לעודד אותם להמשיך לקנות באמצעות קופונים ייחודיים, הנחות בלעדיות והצעות מפתות.

דוח מסים

האתר מאפשר לכם להשוות את דוח המס שלכם לפי חוקי מס שונים וכן להציג את כמות המס שנגבתה עבור כל הזמנה ומשלוח בנפרד ובמרוכז.

דוח מלאי

הדוח מציג בפניכם את כלל המוצרים בחנות, תוכלו לקבל התראה על מוצרים שאזלו מהמלאי וכן על מוצרים שהמלאי שלהם נמוך. כמו כן, תוכלו לקבל את המלאי המדויק שנותר בידיכם.

את כלל הדוחות שתמצאו באתר תוכלו להוריד כקובץ CSV עליו תוכלו לבצע ניתוחים מתקדמים באמצעות תכונות כמו אקסל.

אחד האתגרים הקשים ביותר בכל הנוגע לניהול חנות בכלל וחנות אינטרנטית בפרט היא ניהול מלאים, הכלים שמספקים ב- WooCommerce מפשטים את התהליך הזה והופכים אותו לברור יותר וקל יותר למשתמש, נסו ותוכחו בעצמכם.

פילטור מתקדם

פילטור על סמך אינדיקציה מספרית – תוכלו לבקש מהתכונה להציג בפניכם רק מידע שעומד בתנאי מסוים, כמו “גבוהה מ-“, “נמוך מ-“, “שווה במדויק” ו-“בין X ל-Y”.

פילטור שמי – תוכלו לפלטר בהסתמך על שם הלקוח, או על הזמנות מסוימות.

פילטור על סמך דואר אלקטרוני – תוכלו לפלטר את כלל התוצאות על סמך כתובת דואר אלקטרוני.

פילטור על סמך מדינה – תוכלו לפלטר את כלל התוצאות בהסתמך על המדינה ממנה מגיע הלקוח וממנה בוצעה הרכישה, זאת לפי כתובת ה-IP ממנה בוצעה הרכישה.

הדוחות שמספקת המערכת של WooCommerce מהווים קפיצת מדרגה ביחס למידע אותו ניתן להשיג בשוק בימים אלה, בפרט כשמדובר במערכת חינמית. האתר מאפשר עבודה בעברית כך שגם מי שמסתייג מעבודה בשפות זרות יוכל להתמצא בתוכנה בקלות. אם אתם רוצים לעלות ליגה בכל הקשור לניהול האתר והחנות האינטרנטית שלכם WooCommerce מהווה אופציה מעולה.

צור איתנו קשר , שיחת ייעוץ בחינם!

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!