בניית פורטל אינטרנט

כיצד לבנות פורטל מצליח?

אז מה בכלל פורטל? פורטל הוא מאגר מידע בתחום מסוים, במילים אחרות תדמיינו ספיריה ווירטואלית, לא מעט אנשים בוחרים בבניית פורטל וזאת מפני תחום המסחר שעומד מאחוריו , מנגד לאתר מכירות שכול רוצנו הוא להציג בפני הגולשים פרסומות שמקדמות את המוצר , דרך פורטל אינטרנטי ניתן לבצע מכירות ללא כל מאמץ, בעידן של היום הגולשים חכמים ולא ממהרים לקנות באינטרנט , פורטל הוא מקור מידע מוסמך , כאשר מתבצע בו שיתוף ידע מאומת ואיכותי הפורטל הופך בעיני הגולש כמקום בעל סמוך , הוא רוכש את אמון הגולש על ידי נידוב מידע , וכאשר הגולש בוטח באתר הוא ירכוש את המוצרים לאחר שקיבל סיקור איכותי מאותו כותב.

תחזוק פורטל

פורטל הוא מאגר מידע גדול, בכדי להפוך פורטל למצליח צריך להשקיע בו לא מעט תוכן, רוב האנשים בוחרים לפנות לכותב תוכן איכותי אשר מעלה את התכנים ממקור מוסמך והופך את התוכן למעניין בעזרת תמונות, מקורות ומידע ועיצוב מעניין, כולנו מכירים את פורטל ויקיפדיה שמכיל מיליוני עמודים של מידע, לאחר בניית אתרים בכדי לקדם את האתר במנוע החיפוש אנו יוצרים בלוג, תדמיינו שבלוג הוא בן של פורטל, כל יועדו של הפורטל הוא מידע, הבלוג מתנהל באותה שיטה אבל הוא מחובר לאתר מכירות שנועד לקדם אותו במעלה מנוע החיפוש בגוגל.

בניית פורטל

בניית פורטל עם EverAccess

לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין אנו מציעים שירותים של בניית פורטל עבור העסק שלך, הפורטל יכיל בתוכו את כל המידע שיש לך בתחום עיסוקך וישמש מקור מידע מוסמך עבור הגולשים המתעניינים בתחום העסק שלך, אנו ממליצים לבחור בנו כחברה מקצועית מפני שהכי קל לבנות פורטל, אבל אנחנו נדאג להפוך אותו למצליח בעזרת מעטפת פתרונות מלאה לקידום ושיווק העסק, לכן אנו ממליצים לך לא להתפשר על החברה הבונה וללכת איתנו יד ביד עד להצלחה. 

צור קשר שיחת יעוץ בחינם!

המחיר לבניית פורטל אינטרנטי משתנה בעקבות מורכבות האתר, אנו מציעים מחיר בסיסי לכל סוגי אתרי הפורטל והוא נקבע בהתאם לתוספים ולבקשות הלקוח.
זמן עליה לאוויר של פורטל נקבע בפגישת אפיון מול הלקוח, במידה הפורטל לא מורכב ודורש תכנים או בקשות מהלקוח, אנו מתחייבים להקמת פורטל עד 30 ימי עסקים.
תהליך לבניית פורטל הוא תהליך עבודה מסודר שנקבע לפי זמני עבודה ומנוהל על ידי מנהל פרויקט צמוד, התהליך שלנו מורכב בכמה שלבים: 1. פגישת אפיון-קבלת רקע אודות העסק שעליו יתבסס הפורטל. 2. פגישת עיצוב- למול מעצבים בכירים בחברה, הפורטל האינטרנטי יעוצב לפי תחום העסק ובהתאם לצרכיו. 3.פיתוח והקמת הפורטל לפי בקשת הלקוח על ידי צוות הפיתוח. 4.קבלת תכנים עתידיים והערות אחרונות מצד הלקוח. 5. עלייה לאוויר , קבלת קבצי האתר וברכת הדרך להצלחה באונליין.
לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין פתיחנו מעטפת פתרונות לכל עסק , אנו נותנים פתרונות לכל שאלה בתחום האונליין, מתוספים ועד פיתוח אישי אנו מקצוענים בבניית פורטל אינטרנטי מרהיב לעסק, ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם התקשר עכשיו 073-3744110
תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!