תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  בניית דף נחיתה

  מהו דף נחיתה 

  לאחר בניית אתרים, אם מדובר בתחום המכירות אנו רוצים להתחיל למכור כמה שיותר , בכדי לשפר את יחסי ההמרה לאחר הקמת אתר מכירות דף הנחיתה הוא הפנים של החברה שלכם , הוא הכרטיס ביקור שבעזרתו תסגרו את הלקוחות הפוטנציאלים, כאשר אתם מחפשים תחום או מוצר בגוגל , לאחר שתכנסו לאתר בדף הראשון תגיעו לדף נחיתה , מטרתו להמיר את הלקוחות שלכם למכירות עתידיות .

  מה חשוב שהדף יחיל?

  1. בראש הדף חייב להיות הנושא שהדף עוסק בו , לדוגמה אם מדובר במכירת טלפון מסוג אייפון , נכתוב את סוג הדגם. 
  2. מיד לאחר מכך נצרף טופס ליצירת קשר בכדי שיהיה ללקוח אפשרות להשאיר את הפרטים שלו לחזרה.
  3. תיאור קצר על השירותים שלכם בתור עסק וגם על המוצר עצמו .
  4. פרטי התקשרות לחנות שלכם , פלאפון זמין ליצירת קשר , כתובת ,שעות פעילות.

  תוכנית עסקית שאלות ותשובות

  בניית דף נחיתה עם EverAccess

  בעקבות המודעות המעבר לעבר המסחר האלקטרוני, ניתן לראות שיותר עסקים פונים לבניית חנות ווירטואלית , עם זאת בכדי לתגבר את המכירות לא די והותר לפתוח אתר, לאחר הקמת החנות האינטרנטית בעל העסק צריך תמיד להראות עדכניות , מבצעים ואטרקטיביות בכדי שהגולשים ידעו שחנות תמיד פעילה, עם זאת בכדי ליצור את הרושם הראשוני בפני הלקוח יש צורך ביצירת דף נחיתה , דף הנחית הוא הפנים של העסק שלך ולכן עליו להיות מעוצב ברמה גובה וכמובן להיות ממיר מבחינת רוכשים , לכן אנו מציעים את השירותים שלנו ברמה המקצועית להקמת דף נחיתה בצורה מושלמת

  צור קשר שיחת יעוץ בחינם!

  המחיר לבניית דף נחיתה משנה בהתאם לעיצובו ולתוספים שבתוכו אנו מציעים מחיר בסיסי לכל סוגי דפי הנחיתה והוא נקבע בהתאם לתוספים ולבקשות הלקוח.
  ברגע שקיבלנו את החומרים הדרושים לתחילת העבודה , הזמן נקבע לפי בקשות הלקוח ברמת התוספים ועד לבקשות מיוחדות בעיצוב , הזמן הבסיס הוא 6 ימי עסקים.
  תהליך לבניית דף נחיתה הוא תהליך עבודה מסודר שנקבע לפי זמני עבודה, תחילה - 1.פגישת אפיון-קבלת רקע אודות העסק. 2.פגישת עיצוב- הפגישה היא למול מחלקת העיצוב , מגיעים לעיצוב הרצוי ושולחים סקיצה לאישור הלקוח. 3.פיתוח הדף הטמעת התוספים הנדרשים . 4.הטמעת תוספים והערות אחרונות מצד הלקוח.
  לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין פתיחנו מעטפת פתרונות לכל עסק , אנו נותנים פתרונות לכל שאלה בתחום האונליין, מתוספים ועד פיתוח אישי אנו מקצוענים באתרי תדמית מרהיבים לעסק, ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם התקשר עכשיו 073-3744110