בניית בלוג

בניית בלוג

למה לבנות בלוג?

בלוג הוא מאגר מידע של מאמרים שהתכנים שלהם קשורים לחנות הווירטואלית של בעל העסק, מטרת הבלוג הוא לתת ערך מוסך לגולש ולרכוש את אמונו באתר בנוסף בלוג יכול להעיד שמדובר באתר גדול שיש בוא מידע ולכן בעל העסק הוא בקיא בתחום  הבלוג מאפשר לתת לגולש ערכים ודעות בצורה מושכלת ועניינית כך בעל העסק יוצר קירבה סמויה בין הקורא לאתר ולאחר שרכש את אמונו בעל העסק בעתיד יכול לפרסם תכנים שיווקים וייצר פרסומות סמויות אודות מוצרים ובכך לתגבר את המכירות של האתר בעולם האונליין .

בניית בלוג מקצועי

לאחר שהבנו את חשיבותו של הבלוג , ניתן להבין שיש לא מעט מתחרים בשוק שכבר ניצלו את ההזדמנות ובנו בלוג משלהם , מה יבדל אותך מהמתחרים? אנו מאמינים שבלוג מקצועי הוא המראה והפנים של העסק שלך , שוב לתת לקורא ערך מוסף אמיתי ולא שיקרי , להתבסס בתוכן על מקורות מוסמכים ומאומתים בנוסף בכדי לייצר עניין לגולש מלבד תוכן ,לאחר הקמת אתרים כאשר בונים בלוג יש לפנות למעצב גרפי איכותי שיבנה לכם בלוג מעוצב ושימשוך את עייני הגולשים, יכין עבורכם גרפיקה ותמונות שקשורות לתוכן .

בניית בלוג

בניית בלוג עם EverAccess

לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין בנוסף אנו מציעים שירותים של בניית בלוג עבור העסק שלך מיד לאחר בניית חנות ווירטואלית או פתיחת אתר מכירות  בגלל שבלוג הוא מקור ידע מוסמך הוא משקף את המידע ואמינות של העסק ולכן אנו מאמינים שצריך לבנות אותו בצורה מקצועית , לאחר פגישת האפיון אנו נתאם לך פגישה עם מעצבי החברה ליצירת בלוג איכותי מעניין וגרפי שיספק תמונות ותכנים גרפיים עבור הגולשים העתידים לכן אנו ממליצים לך לא להתפשר על החברה הבונה וללכת איתנו יד ביד עד להצלחה. 

צור קשר שיחת יעוץ בחינם!

המחיר לבניית בלוג משתנה בעקבות מורכבות האתר, אנו מציעים מחיר בסיסי לכל סוגי הבלוגים והוא נקבע בהתאם לתוספים ולבקשות הלקוח.
זמן עליה לאוויר של בלוג נקבע בפגישת אפיון מול הלקוח, במידה ובלוג לא מורכב ואינו ודורש תכנים מאיתנו אנו מתחייבים להקמת אתר עד 30 ימי עסקים.
תהליך לבניית בלוג הוא תהליך עבודה מסודר שנקבע לפי זמני עבודה ומנוהל על ידי מנהל פרויקט צמוד, התהליך שלנו מורכב בכמה שלבים: 1. פגישת אפיון-קבלת רקע אודות העסק שעליו יתבסס הבלוג 2. פגישת עיצוב- למול מעצבים בכירים בחברה, הבלוג יעוצב לפי תחום העסק ובהתאם לצרכיו. 3.פיתוח והקמת בלוג על ידי צוות הפיתוח. 4. עלייה לאוויר , קבלת קבצי הבלוג וברכת הדרך להצלחה באונליין.
לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין פתיחנו מעטפת פתרונות לכל עסק , אנו נותנים פתרונות לכל שאלה בתחום האונליין, מתוספים ועד פיתוח אישי אנו מקצוענים בביית בלוג מרהיב לעסק, ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם התקשר עכשיו 073-3744110
תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!