בניית אתר קטלוג מוצרים

אתר קטלוגי כיצד זה משתלם לי?

לאחר הבנת הפוטנציאל למכירות באינטרנט יותר ויותר בעלי עסקים עושים את המעבר מחנות אופליין לאונליין , האונליין מאפשר רכישה בכל זמן אפשרי , החנות הווירטואלית שלך תהייה פתוחה 24/7 ללא שעות פעילות , הגולשים יכולים לרכוש מתי שנוח להם , מחקרים מוכחים כשנוח לקונה לקנות מבחינת זמן ואינו מוטרד הוא רוכש הרבה יותר , מלבד שהחנות שלך פתוחה סביב השעון, אין לה הגבלה של ימים , לא נדרש לשלם הוצאות חודשיות גבוהות כמו שכירות חשמל מים ארונה , משכורות לעובדים , אין צורך בימי הבראה או ימי חופשה ומפני שיש חיסכון כספי גדול בעולם האונליין ניתן לתגבר את המכירות בהצעת מבצעים אטרקטיביים, כוחו של האינטרנט משרת לא מעט בעלי עסקים , אין תחום שלא עבר לאונליין ,  לאחר בניית חנות אינטרנטית  בעל העסק יכול להרחיב את העסק ולתגבר את המכירות באונליין בצורה משמעותית , לאחר פתיחת אתר מכירות  ניתן לעלות את המוצרים , להציג אותם בפני הגולשים לאחר סיווגם , ניתן לעלות מוצר בעל וריאציות ולאפשר לסוג את המוצר למידות וצבעים.

אתר קטלוג

בניית אתר קטלוג מוצרים עם EverAccess

לחברתנו יש שנים של ניסיון בתחום האונליין אנו המומחים למכירות באינטרנט לאחר זמן למדנו והפקנו לקחים מהבעיות שנוצרות ומגבילות את בעלי העסקים בכל הקשור לעולם המכירות , עם זאת יצרנו מעטפת של פתרונות מלאה עבור העסק באונליין , הכל תחת קורת גג , ניתן לבצע אצלנו כל שירות אינטרנטי , כגון קידום בגוגל , קידום ברשתות חברתיות , הטמעת תוספים להגברת מכירות ולמניעת עגלות נטושות, אנו ממליצים לבחור בנו כחברה מקצועית מפני שאתר שלך הוא המראה של העסק שלך , אל תתפשר על החברה הבונה. 

צור קשר שיחת יעוץ בחינם!

זמן עליה לאוויר של אתר קטלוג נקבע בפגישת אפיון מול הלקוח, במידה והאתר לא מורכב ודורש תוספים מיוחדים או בקשות מהלקוח, אנו מתחייבים להקמת אתר עד 30 ימי עסקים.
המחיר לבניית אתר קטלוג משתנה בעקבות מורכבות האתר, אנו מציעים מחיר בסיסי לכל סוגי אתרי תדמית והוא נקבע בהתאם לתוספים ולבקשות הלקוח.
תהליך לבניית אתר קטלוג הוא תהליך עבודה מסודר שנקבע לפי זמני עבודה ומנוהל על ידי מנהל פרויקט צמוד, התהליך שלנו מורכב בכמה שלבים: 1. פגישת אפיון-קבלת רקע אודות העסק ורקע על המוצרים הנמכרים בחנות. 2. פגישת עיצוב- למול מחלקת העיצוב, אתר קטלוג יעוצב לפי תחום העסק ובהתאם לצרכיו. 3.פיתוח והקמת אתר קטלוג על ידי צוות המפתחים. 4.הטמעת תוספים סידור מוצרים והערות אחרונות מצד הלקוח. 6. עלייה לאוויר , קבלת קבצי האתר וברכת הדרך להצלחה באונליין.
לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין פתיחנו מעטפת פתרונות לכל עסק , אנו נותנים פתרונות לכל שאלה בתחום האונליין, מתוספים ועד פיתוח אישי אנו מקצוענים בבניית אתר קטלוג מרהיבים לעסק, ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם התקשר אלינו 073-3744110
תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!