בניית אתר מכירות

בין אם אתה רק מתחיל או אם אתה כבר מותג מבוסס, הפלטפורמה העוצמתית שלנו היא כל מה שאתה צריך כדי למכור אונליין.

בסוף מאמר זה תדע כיצד למצוא את נישת המוצרים הטובה ביותר לעסק שלך, כיצד לבנות את אתר האינטרנט שלך ואילו אסטרטגיה לנקוט כדי לייצר הכנסה. לחטיבה העוסקת בבניית חנות אינטרנטית של EverAccess יש ניסיון רב ביצירת חנויות מקוונות, ונרצה לשתף כמה מהרעיונות שלנו ליצירת שוק רב-ספקים. הדרך ארוכה, אך חשוב להקדיש לזה זמן מכיוון שהיא מהווה בסיס לכל ההחלטות האחרות שתקבלו בתהליך הקמת החנות המקוונת שלכם.

מצא נישה ומוצרי המסחר האלקטרוני הנכונים למכירה הם קריטיים להצלחת החנות המקוונת שלך

זה לא משנה אם יש לך את המוצרים הטובים ביותר לנישה שלך, שירות הלקוחות הטוב ביותר או מהשורה הראשונה, אם עיצוב אתרים הוא תהומי העסק המקוון שלך נידון לכישלון. עקוב אחר 20 עצות הרוצחים שלנו ליצירת חנות מקוונת מצליחה – המוכרים יכולים לפנות לאינטרסים של הלקוחות של החנות המקוונת שלהם והעסק שלהם יבלוט מסוחרים פחות מנוסים.

להקמת אתר למכירת מוצרים מקוונים יש יתרונות רבים על פני הוספתם לאמזון eBay או Etsy

כאשר אתה מוכר את המוצרים שלך באתר מסחר אלקטרוני, אתה מסיר הרבה מחסומי הקנייה בחנות פיזית קיימת. שיווק תוכן וקידום אתרים מתחברים, ותוכן איכותי יכול לעזור לך לעלות את הדירוג, להגדיל את התעבורה לעסק שלך, לבנות אמון עם המבקרים שלך ולהגדיל את ההכנסות.

בחנות מסורתית של לבנים
אין דרך לענות על שאלות של לקוחות, לתת מידע עסקי יקר ערך או לאפשר למשתמשים לקנות באינטרנט. עם אחד ממפתחי אתרי המסחר האלקטרוני הטובים ביותר תוכל ליצור עסק שמושך לקוחות, מציג את המוצרים שלך ובעל עיצוב קטלוג פשוט. בין אם זה סידור מחדש של מיקום המוצר או הדגשת מכירות בחנויות, קמעונאים יכולים להשתמש באתרים שלהם כדי ליצור קשר עם הלקוחות שלהם ולעודד אותם לקנות.

Wix כפלטפורמת קוד סגור

הוא בונה חנויות מקוונות קל לשימוש המציע מגוון עיצובים אטרקטיביים ומודרניים לאתרים והזדמנויות מכירה מקוונות. זה כל מה שאתה מקבל כשאתה משיק את החנות המקוונת שלך, כולל שם דומיין בחינם, עורך גרור ושחרר חזק ומאות תבניות מוכנות לכל סוג של חנות מקוונת שאתה יכול לדמיין. חלק מהתכונות הבולטות ביותר של קניות מקוונות כוללות תמחור (ערוצי המכירה של Shopify מתחילים ב -29 דולר לחודש), פלטפורמות משלוח משולבות למשלוח ומכירה של מוצרים פיזיים, שילוב של plug-and-play עם BigCommerce והתמקדות רב-ערוצית הקשורה לאמזון, eBay ופייסבוק.

היא אחת החנויות המקוונות הטובות ביותר למסעדות, מארגני אירועים וחברות שירות שמוכרות באינטרנט. Ecwid מאפשרת לך להוסיף ווידג’טים לאתר (למשל, דף וורדפרס או נוכחות מקוונת אחרת) כדי להקל על הוספת קוד HTML לאתר מדיה חברתית או לבלוג, למשל, כך שמשתמשים יוכלו לראות מיקום תקין של חנות מקוונת. אתה יכול להוסיף חנויות Ecwid לכל מספר אתרים, כך שאתה לא מוגבל לאחד בלבד.

מה אפשר לומר עוד על מערכות קוד סגור עולמיות

היא פלטפורמת אתרים קלה לשימוש ורב-תכליתית המציעה תכונות מסחר אלקטרוני לדירוג בין בוני האתרים הטובים ביותר לחנויות מקוונות. כאשר אתה מוכן לשווק את העסק שלך, Squarespace מספק כלים שונים שיעזרו לך להפיץ את הבשורה ברשתות החברתיות כך שתוכל ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים. דרך נוספת לחסוך כסף באמצעות SquareSpace: אם אתה מעוניין להשתמש ב- SquareSpace לחנות מקוונת, הם מציעים תוכנית SquareSpace בסך 10 $.

איך שאתה משווק את העסק שלך קובע כמה כסף אתה מרוויח
אם יש לך אסטרטגיה שיווקית שעובדת עבור העסק שלך אתה יכול להרוויח הרבה כסף מהחנות המקוונת שלך. ההתמקדות בערוצי השיווק החשובים ביותר שלך תבנה גלגל תנופה שיווקי שיגדיל את העסק שלך ללא קשר למאמץ שתעשה.

מה צריך לדעת לפני בניית חנות באינטרנט

לפני שתפתח את האתר שלך עליך להבין כיצד לאחסן ולשלוח את המלאי שלך. כדי להקים את החנות שלך, אתה צריך שם דומיין, אחסון אתרים ותעודת SSL. שם הדומיין שלך צריך להיות קל לזכור, קל לאיות ולהתחבר לאתר שלך, לכן עליך לשאוף לשם דומיין התואם את שם הסניף שלך.

אם אינך מוכן לתת לעסק שלך שם או שם תחום ואינך מוכן לרכוש אותו

אנא חזור לסעיף זה לאחר שמצאת את שם האתר המושלם לעסק שלך. צור את האתר שלך, הקים דפי מוצרים, למד כיצד עגלת קניות פועלת, אמצעי תשלום ושירות לקוחות – ישנם אלמנטים רבים לניהול חנות מקוונת. באתר מסחר אלקטרוני, למוצרים שלך יש את ההזדמנות להציג את עצמם, ולקוחות פוטנציאליים יכולים להתחיל להסתכל על מה שאתה מוכר.

חומרת נקודת מכירה (PoS) יכולה לעזור לך להשתמש בחנות המקוונת שלך במקום פיזי שבו אין פתרון מסחר אלקטרוני התומך בשיטת מכירה זו
כאשר אתה עוקב אחר מסלול הסוכנות, וודא שאתה מקבל פתרון המאפשר לך לנהל את החנות שלך ולתמוך בעסקים שלך תוך כדי תנועה ולבקש מהם להעניק גישה למערכת ניהול תוכן (CMS) המאפשרת לך לערוך את האתר שלך ולהוסיף ולהסיר מוצרים. למותגים שמוכרים מוצרים בחלונות ראווה יש מספר מצומצם של אנשים שיודעים עליך ומתחילים להיכנס לחנות שלך לבצע רכישה.


התמקדות בערוצי השיווק החשובים ביותר שלך תבנה גלגל תנופה שיווקי שיצמיח את העסק שלך ללא קשר למאמץ שתעשה

אם יש לך אסטרטגיית שיווק שמתאימה לעסק שלך אתה יכול להרוויח הרבה כסף מהחנות המקוונת שלך כל עוד היא תמיד מתפתחת ומשתנה בהתאם לצרכי הלקוחות. התמקדות בכמה מערוצי השיווק החשובים ביותר שלך תבנה גלגל תנופה שיווקי שיצמיח את העסק שלך לאורך זמן, ללא קשר למאמץ שתעשה.

מה שאתה צריך לדעת לפני בניית חנות מקוונת לפני שאתה פותח את האתר שלך. עליך להבין כיצד לאחסן ולשלוח את המלאי שלך, ליצור דפי מוצרים, ללמוד כיצד פועלות עגלות קניות וליישם פתרונות תשלום.


מה החסרונות בבניית אתר מכירות

הקמת אתר מכירות היא דרך מצוינת למכור את המוצרים שלך, אבל יש לה מגבלות. לדוגמה, הלקוח לא יכול לגעת או לבחון את המוצר מקרוב. כדי לפתור את הבעיות הללו, כדאי לשקול לפתוח חנות פיזית. אם אינך מוכן לתת לעסק שלך שם או שם דומיין ואינך מוכן לרכוש אותו, אנא חזור לסעיף זה לאחר שמצאת את שם האתר המושלם לעסק שלך.

צור את האתר שלך, הגדר דפי מוצר, למד כיצד פועלת עגלת קניות, אמצעי תשלום ושירות לקוחות – יש הרבה אלמנטים לניהול אתרי מכירות. באתר מסחר אלקטרוני, למוצרים שלך יש הזדמנות להציג את עצמם, ולקוחות פוטנציאליים יכולים להתחיל להסתכל על מה שאתה מוכר. מעקב אחר מסלול הטיול של הסוכנות, וודא שאתה מקבל פתרון המאפשר לך לנהל את החנות שלך ולתמוך בעסק שלך תוך כדי תנועה ובקש מהם לספק גישה למערכת ניהול תוכן (CMS) המאפשרת לך לערוך את אתר המכירות שלך ולהוסיף ולהסיר מוצרים.


לסיכום

כלים כמו גוגל אנליטיקס מספקים למוכרים מדדים ברורים לגבי החנות שלהם כגון אחוז מכירות המוצרים
מספר הצפיות בדף ומספר העגלות הנטושות. כלים אלה גם מאפשרים לך להשוות ולדרג מוצרים שונים על סמך מגמות מכירה, תחרות, דירוגים, טונות של חנויות אחרות שמוכרות את אותו המוצר ועוד.

בניית אתר מכירות
הגעת עד לפה ולא השארת פרטים?

Q&A

שאלות ותשובות בנושא אתר מכירות

לקוחות שואלים ואנחנו עונים! ברשימת השאלות מטה תוכל לקרוא את השאלות והתשובות הפופולריות שצוות EverAccess נשאל בהקשרי בניית אתר מכירות, עשה שימוש מושכל – בהצלחה!

המחיר הוא משתנה לפי הצרכים של בעל העסק , ישנם חניות בעלות ממוצעת לעומת מרקטפלייס זאת מערכת שדורשת פיתוח בפני עצמה 
הזמן לסיום פרויקט תלוי בלקוח , בעיקרון אנחנו מתחייבים ל30 ימי עסקים מהקמה ועד עלייה לאוויר

התהליך לבניית האתר נבחן בקפידה לאחר שנים של ניסיון בשוק , הוא מתחלק למספר שלבים-
1. התקשרו למקצוענים שלנו בכדי לתאם פגישת יעוץ, יעוץ ראשוני בחינם! במספר 073-3744110.
2. פגישת תיאום ציפיות והתנעת מהלכים.
3.פגישת מעצב לעיצוב ומיתוג החנות.
4.פיתוח והקמת האתר על ידי מפתחי החברה.
5.הזנת תכנים וחיבור לחברת הסליקה.
6. השקת החנות ועלייה לאוויר.
7. קבלת הדרכה אישית לתפעול ממשק המערכת בקלות.

רוצה בלעדיות על אתר המכירות? את האופציה לקבל הצעת מחיר לכל פונקציה או תוסף בחנות שלך לא תוכל לממש אם היא לא תבנה על קוד פתוח, רוב החברות בשוק לא מיידעות את הלקוח שהחנות שנבנת עבורו היא תחת מערכת סגורה שלא מאפשרת ללקוח לקבל בלעדיות על האתר מכירות שלו ,כאשר אנו בונים חנות על בסיס קוד פתוח תוכלו לקבל את קצבי החנות מיד לאחר סיום הבנייה לקבל הצעת מחיר מכל מתחרה בשוק

לאחר שנים של ניסיון בשוק אנחנו מבטיחים לא סתם לבנות אתר מכירות, אלה לאתר שמוכר לא מעט כסף בחודש -
1.פיתחנו טכנולוגיה בין המתקדמות בעולם אשר משרתת את לקוחותינו ומאפשרת ממשק ניהול קל ומהיר.
2.אנו החברה הגדולה בישראל שמספקת שירותי פיתוח והקמה שמבוססים על מערכת קוד פתוח כלומר, לאחר בניית החנות הקבצים בבעלותיך הבלעדית.
3.אנו מצעים מגוון של שירותים תחת קורת גג אחת כמו קידום אורגני ,קידום ממומן, שיווק ברשתות חברתיות, פיתוח בהתאמה אישית, עיצוב ומיתוג , יעוץ עסקי, שירותי אחסון בארץ ובעולם.
4. אנו אוהבים שהלקוחות שלנו בראש שקט ולכן כאשר לקוח מתחיל איתנו תהליך אנו דואגים לו למנהל פרויקט צמוד, תיאום פגישות עם מעצבי החברה , ומעקב אחרי בניית האתר מכירות שלו.
5.האתרים  שלנו מאופיינים בחווית קניה מהירה שמאפשרת ללקוח הפוטנציאלי קנייה חלקה באמצעות זמני טעינה מהירים .

אז על מה דיברנו
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top