בניית אתר מג’נטו

בניית אתר מג'נטו

בניית אתר על פלטפורמת Magento

בקרב המסחר האלקטרוני רוב אתרי הסחר בנויים על פלטפורמת מג’נטו , כחברה לבניית אתרים אנו מתמחים בכל סוגי האתרים על כל סוגי הפלטפורמות , מהקמת חנות אינטרנטית , בניית אתר מכירות ועד בניית בלוג או אתר תדמית , בין היתר האתרים נבנים על סוגי פלטפורמות, ישנם 2 פלטפורמות ידועות בעולם בנושא מסחר אלקטרוני , wordpress ו Magento ,פלטפורמת מג’נטו מתמחה בבניית חנות וירטואלית שמתאימה לאתרי מסחר ענקים , בדרך כלל עסקים בעלי רשת גדולה , קימונואים ואתרי מזון , לרוב תאגידים בונים את האתר על בסיס מג’נטו , לפלטפורמה יכולות מערכת שנועדו בתחום המסחר האלקטרוני , תוספים להגברת מכירות אונליין , בניית אתר בהתאמה אישית , יכולות הפלטפורמה היא לתחזק מסה של מוצרים ופונקציות שמצריך אתר גדול ולכן היא מומלצת לקהל הסיטונאי, לעומת זאת פלטפורמת וורדפרס מתאימה גם היא למסחר אלקטרוני והיא מתאימה לכל סוגי העסקים במיוחד לעסקים קטנים שמחזור המכירות שלהם מתחת ל5 מיליון.

יכולות המערכת 

  1. עמידה בתקן מג’נטו – האתר חייב להיות בסטנדרטים שהציבה מג’נטו העולמית , היא יצרה סביבת עבודה שמתחייבת מפתחים לעמוד בתקן בכדי לא ליצור באגים ובעיות בפלטפורמה , האתרים נבנים בפקידה ובצורה מקצועית ולכן משך העבודה בקרב אתרי מג’נטו הוא ממושך יותר מחנות וירטואלית פשוטה.
  2. אפיון פונקציונלי – בעת פגישת האפיון לתחילת עבודת הפרויקט בכדי להבין את צרכיי הלקוח , ישנה פגישת אפיון מול צוות הבנייה במטרתו לאפיין את האתר מבחינת תוספים ומערכות מתקדמות , בעת פגישת האפיון נקבע לוח זמנים שמנהל הפרויקט אחראי לעדכן את הלקוח בכל המתרחש.
  3. בדיקת QA – לאחר פיתוח תוספים מורכבים לפי בקשת הלקוח וצרכי העסק צוות הפיתוח מבצע בדיקת תקינות לכלל המערכת והתוספים לפי שימוש של גולש במערכת , וזאת בכדי לוודא שחווית המשתמש אינה נפגעת ואין תקלות ובאגים בתפעול השותף.
  4. שירותים ותמיכה- לאחר בניית אתר מג’נטו עומד לרשותך שירות לקוחות VIP שמומחה לפתרון בעיות רשת ובאגים בפלטפורמה ניתן לקבל תמיכה סביב השעון מהמומחים שלנו .

בניית אתר מג'נטו

בניית אתר מג’נטו מבית EverAccess

לאחר סיום של מספר פרויקטים בינלאומיים ועבודה שוטפת למול צוות מפתחי החברה , אנו החברה הגדולה בישראל לבניית אתרים בתחום Magento לאחר שנים של ניסיון ופתרון בעיות מורכבות ובאגים ברשת נשמח לעבוד ולבנות עבורך את האתר ,צור אתנו קשר שיחת ייעוץ בחינם !

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!