בניית אתרי תדמית

בין אם אתה רק מתחיל או אם אתה כבר מותג מבוסס, הפלטפורמה העוצמתית שלנו היא כל מה שאתה צריך כדי לבנות אתר תדמית לעסק.

אתה יכול לבנות אתר תדמית תוך זמן קצר עם בונה אתרים ייחודי, בין אם אתה מתחיל או מקצוען. כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר, להזין את שם החברה שלך, לבחור קטגוריה וערכת צבעים, להוסיף את התכונות הרצויות ולהתאים אישית את המראה והתחושה של האתר שלך. אתה יכול גם לרכוש שם דומיין מיוצר האתר או מרשם נפרד (רשם הדומיינים הישראלי), כך שתוכל להחזיק בשם הדומיין ולקחת אותו איתך לכל מקום שאתה הולך.

משמורת יכולה לעזור לך ליצור אתר לעצמך או לעסק שלך עם הכלים והמשאבים הנכונים. מדריך זה כיצד ליצור אתר מסייע בבניית אתר מאפס מבלי להוציא כסף על פרילנסר, סוכנות או בונה אתרים.

מה חשוב לדעת לפני בניית אתר תדמית

חיוני שתעבור את חמשת השלבים שלהלן כדי להבטיח שתקבל את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. כל אתר הוא שונה, וכל חברה צריכה ופועלת אותו דבר ליצירת אתר ללא קשר למותג. כל חברה שמספקת שירותי עיצוב אתרים צריכה לוודא שהיא לוקחת בחשבון את העקרונות החשובים הללו של עיצוב אתרים בעת יצירת האתר המושלם עבור לקוחותיה.

מעצבי אתרים מנוסים כבר לא מייצרים אתרים שנראים נקיים ויפים, הם צריכים להסתכל על חוויות המשתמשים ועל הסיפורים שלהם. נסה ליצור אתר ייחודי המציע תחרות קשה למתחרים שלך.

פעם אחת השקת את האתר שלך, תוכל להתמקד בהבאת תעבורת אתרים מתאימה לאתר שלך והפיכת התעבורה ללקוחות באמצעות אסטרטגיה שיווקית קוהרנטית ומרתקת.

מה עשו מותגים גדולים בעולם לאתרי התדמית שלהם

כמה מהמותגים הגדולים בעולם אוהבים את הרעיון של אתר פשוט שהלקוחות שלהם יכולים להשתמש בו. אם יש לך צרכים עסקיים מיוחדים, אתה יודע שאתה רוצה להעביר את האתר שלך בפלטפורמה סטנדרטית שאינה עונה על הצרכים שלך. ממש כמו בדף פייסבוק, כאשר אתה מסתכל על תנאי העיצוב של באתר שלך, אתה יכול לראות שתמונות מותגים, הצעות, מוצרים למכירה ושילוב של שירותי אינטרנט של צד שלישי למשל.

כדי לבנות אתר מתפקד, אתה צריך שם תחום מאובטח, כתובת אינטרנט ואירוח אתרים. חשבון. בנוסף לשם שם דומיין, תזדקק גם למארח אתרים. ברגע שיש לך את שם הדומיין שלך ואתר האינטרנט שלך מוכן לשימוש, עליך לבחור ולהתקין פלטפורמת בניית אתרים, הידועה גם בשם CMS.

לא משנה איזו מערכת תבחר לבניית האתר

יש לך מבחר נרחב של עיצובים ותבניות לבחירה. כל שעליך לעשות הוא לבחור אחד, והאתר שלך ייווצר עם יוצר האתר שלך ברגע שתתבקש להירשם. אם לא מספיק לך התאמה אישית של תבנית בעת יצירת האתר הראשון שלך בלעדיהם, תוכל לשקול לבנות את האתר שלך על פלטפורמה פתוחה כמו WordPress.org. זוהי אופציה 2 עליה נדון מעט בהמשך מכיוון שיש לך יותר גמישות אם אינך מתכנת ולמידת וורדפרס לוקחת הרבה זמן בהשוואה לבנאי גרור ושחרר.

ברגע שיש לך חבורה טובה של 10 מונחי מילות מפתח המתארים את האתר שלך בצורה הטובה ביותר

תוכל להתחיל לחבר אותם, לערבב אותם, להוסיף קידומות וסיומות ולפתח כמה רעיונות מגניבים לשמות תחומים. ישנן שתי דרכים ליצור אתר אינטרנט בחינם: שימוש במארח אתרים חינמי כגון 000webhost או פלטפורמת אירוח אתרים כגון Wix, ששניהם מציעים תוכניות חינם. אם אינך משתמש בדומיין מותאם אישית, האתר החינמי שלך יקבל מודעות בונה האתרים.

אם אתה רוצה להשתמש בבונה אתרים, תחילה עליך לרכוש את שם הדומיין שלך. התוכנית הזולה ביותר בהשוואה לבוני אתרים אחרים מאפשרת לך להשתמש בשם הדומיין המותאם אישית שלך קצת יקר. לשם כך, יש להם תחתון קטן.

בסיס זרימה טוב ייחשב לאתר תדמיתי מסורתי

אך הוא מארח מבחר מצוין של תבנית זרימת האינטרנט שלהם ורכיבי עיצוב אתרים, כותבים בלוגים והדרכות משלהם ויש להם תכונות שעובדות עם אחרים שתוכל לשכפל ולהשתמש בהן בעיצובים של זרימת האינטרנט שלך.

הם גורמים לך לעבוד על אתר אינטרנט. צור אתר מבלי לדעת דבר על פיתוח אתרים, עיצוב או תכנות. אין חנות אפליקציות, אך ניתן לשלב אפליקציות עם קוד המקור שמספקים מפתחי אתרים כגון Wix, Shopify ו- WordPress.

אתה יכול ליצור כל מיני אתרים באמצעות תוכנות כמו עיצוב וורדפרס ליצירת בלוגים

מסחר אלקטרוני, אתרי נדל”ן ואפילו השלמת עיתונים מקוונים. עבור משתתפי הפרויקט, מרגש לראות כיצד הכל נראה ועובד יחד כדי ליצור אתר יפה וידידותי למשתמש. חמשת הקורסים הללו כלולים כדי לסייע לך בבניית אתר back-end משלך ולאפשר לך להתאים אישית את האתר שלך.

אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לאתר שלך להיראות תדמיתי

היא לבחור את הצבעים הנכונים ולהשתמש בהם בצורה הנכונה. לעולם אין להשתמש בגופנים מורכבים באתר שלך, מכיוון שהם יכולים להרוס את חווית המשתמש ולהוכיח הרסניות עבור העסק שלך.

אז מהו אתר תדמית

סוגי בניית אתרים כוללים גם בניית אתרי תדמית, למומחים של חברת  EVERACCESS יש הסבר למה תדמית מאז ומעולם הייתה חשובה בכל תחומי העסקים, אין כמעט דבר שאנחנו לא עושים כבני אדם, כדי לחזק את התדמית שלנו, ראשית בעיני עצמנו, ואחר כך בעיני החברה, אנחנו נדבר, נתלבש, נייצר קשרים ונבלה בדיוק במקומות שיעזרו לנו ליצור את התדמית שאנחנו רוצים שתהיה לנו, סך כל התוצאות של ההתנהגות שלנו, העיסוקים שלנו, המקומות בהם אנחנו נמצאים, ההשכלה שלנו והעדיפויות החברתיות שלנו, הם אלה שיקבעו את התדמית שלנו, לתדמית יש השלכה מרחיקת לכת בהתמודדות עם תפקידים במקומות עבודה, בקבלת לקוחות חדשים, בביסוס שלנו בתחום שלנו, ככל שתהיה לנו תדמית יותר טובה, כך החיים שלנו יהיו יותר קלים, ככה זה גם עם חברות, עסקים קטנים וגדולים ובעלי מקצוע, ככל שהתדמית שלהם תהיה יותר טובה, ככה הם יהיו יותר מבוקשים בתחום שלהם ויצליחו.

איזה תדמית יוצר לכם האתר שלכם

יש חשיבות רבה לתדמית שיוצר לכם האתר שלכם, יש עסקים וחברות, שמלבד אתר פעיל מחזיקים גם באתר תדמית, משום שהוא מחזק ומבסס את התדמית שלהם, אתר מעורר את הטעם האישי שלנו בעיצוב, תוכן טוב גורם לנו לחשוב דברים טובים על האתר המסוים, אתר שיש בו חווית גלישה, עושה רושם טוב על הגולשים, שקל לגלוש בה גורמת לכך שיהיו לה לקוחות חוזרים, כלומר- יש בהחלט קשר בין התדמית שאתם רוצים שתהיה לכם לבין האתר שלכם, כל מה שקורה באתר קשור לתדמית שלכם, גם אם הוא נתקע זו התדמית שלכם, גם אם הוא גולש חלק, זו התדמית שלכם וככל שיהיה לכם אתר יותר איכותי עם איכות גלישה ותוכן ברמה גבוהה, כך התדמית שלכם בעיני הגולשים תהיה יותר טובה.

לסיכום

לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין אנו מציעים שירותים של בניית אתר תדמיתי עבור העסק שלך , האתר הוא הפנים של העסק שלך , אנו ממליצים לבחור בנו כחברה מקצועית מפני שאתר שלך הוא המראה של העסק שלך , במידה והאתר יתקע ויעלה לאט זה משליך גם כלפי הנראות של העסק שלך, לכן אנו ממליצים לך לא להתפשר על החברה הבונה וללכת איתנו יד ביד עד להצלחה.

הגעת עד לפה ולא השארת פרטים?

Q&A

שאלות ותשובות בנושא אתרי תדמית

לקוחות שואלים ואנחנו עונים! ברשימת השאלות מטה תוכל לקרוא את השאלות והתשובות הפופולריות שצוות EverAccess נשאל בהקשרי בניית אתרי תדמית, עשה שימוש מושכל – בהצלחה!

המחיר לבניית אתר תדמית משנה בעקבות מורכבות האתר, אנו מציעים מחיר בסיסי לכל סוגי אתרי תדמית והוא נקבע בהתאם לתוספים ולבקשות הלקוח.
זמן עליה לאוויר של האתר תדמית נקבע בפגישת אפיון מול הלקוח, במידה והאתר לא מורכב ודורש תוספים מיוחדים או בקשות מהלקוח, אנו מתחייבים להקמת אתר עד 30 ימי עסקים.
תהליך לבניית אתר תדמית הוא תהליך עבודה מסודר שנקבע לפי זמני עבודה ומנוהל על ידי מנהל פרויקט צמוד, התהליך שלנו מורכב בכמה שלבים: 1. פגישת אפיון-קבלת רקע אודות העסק. 2. פגישת עיצוב- למול מעצבים בכירים בחברה, האתר התדמית יעוצב לפי תחום העסק ובהתאם לצרכיו. 3.פיתוח והקמת האתר תדמית על ידי צוות הפיתוח. 4.הטמעת תוספים והערות אחרונות מצד הלקוח. 6. עלייה לאוויר , קבלת קבצי האתר וברכת הדרך להצלחה באונליין.
לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין פתיחנו מעטפת פתרונות לכל עסק , אנו נותנים פתרונות לכל שאלה בתחום האונליין, מתוספים ועד פיתוח אישי אנו מקצוענים באתרי תדמית מרהיבים לעסק, ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם התקשר עכשיו 073-3744110
אז על מה דיברנו
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top