תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  בניית אתר תדמית לעסק

  מהו אתר תדמית? 

  סוגי בניית אתרים כוללים גם בניית אתרי תדמית, למומחים של חברת  EVERACCESS יש הסבר למה תדמית מאז ומעולם הייתה חשובה בכל תחומי העסקים, אין כמעט דבר שאנחנו לא עושים כבני אדם, כדי לחזק את התדמית שלנו, ראשית בעיני עצמנו, ואחר כך בעיני החברה, אנחנו נדבר, נתלבש, נייצר קשרים ונבלה בדיוק במקומות שיעזרו לנו ליצור את התדמית שאנחנו רוצים שתהיה לנו, סך כל התוצאות של ההתנהגות שלנו, העיסוקים שלנו, המקומות בהם אנחנו נמצאים, ההשכלה שלנו והעדיפויות החברתיות שלנו, הם אלה שיקבעו את התדמית שלנו, לתדמית יש השלכה מרחיקת לכת בהתמודדות עם תפקידים במקומות עבודה, בקבלת לקוחות חדשים, בביסוס שלנו בתחום שלנו, ככל שתהיה לנו תדמית יותר טובה, כך החיים שלנו יהיו יותר קלים, ככה זה גם עם חברות, עסקים קטנים וגדולים ובעלי מקצוע, ככל שהתדמית שלהם תהיה יותר טובה, ככה הם יהיו יותר מבוקשים בתחום שלהם ויצליחו.בניית אתר תדמיתי

  איזה תדמית יוצר לכם האתר שלכם?

  יש חשיבות רבה לתדמית שיוצר לכם האתר שלכם, יש עסקים וחברות, שמלבד אתר פעיל מחזיקים גם באתר תדמית, משום שהוא מחזק ומבסס את התדמית שלהם, אתר מעורר את הטעם האישי שלנו בעיצוב, תוכן טוב גורם לנו לחשוב דברים טובים על האתר המסוים, אתר שיש בו חווית גלישה, עושה רושם טוב על הגולשים, שקל לגלוש בה גורמת לכך שיהיו לה לקוחות חוזרים, כלומר- יש בהחלט קשר בין התדמית שאתם רוצים שתהיה לכם לבין האתר שלכם, כל מה שקורה באתר קשור לתדמית שלכם, גם אם הוא נתקע זו התדמית שלכם, גם אם הוא גולש חלק, זו התדמית שלכם וככל שיהיה לכם אתר יותר איכותי עם איכות גלישה ותוכן ברמה גבוהה, כך התדמית שלכם בעיני הגולשים תהיה יותר טובה.

  בניית אתר תדמית עם EverAccess

  לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין אנו מציעים שירותים של בניית אתר תדמיתי עבור העסק שלך , האתר הוא הפנים של העסק שלך , אנו ממליצים לבחור בנו כחברה מקצועית מפני שאתר שלך הוא המראה של העסק שלך , במידה והאתר יתקע ויעלה לאט זה משליך גם כלפי הנראות של העסק שלך, לכן אנו ממליצים לך לא להתפשר על החברה הבונה וללכת איתנו יד ביד עד להצלחה. 

  צור קשר שיחת יעוץ בחינם!

  המחיר לבניית אתר תדמית משנה בעקבות מורכבות האתר, אנו מציעים מחיר בסיסי לכל סוגי אתרי תדמית והוא נקבע בהתאם לתוספים ולבקשות הלקוח.
  זמן עליה לאוויר של האתר תדמית נקבע בפגישת אפיון מול הלקוח, במידה והאתר לא מורכב ודורש תוספים מיוחדים או בקשות מהלקוח, אנו מתחייבים להקמת אתר עד 30 ימי עסקים.
  תהליך לבניית אתר תדמית הוא תהליך עבודה מסודר שנקבע לפי זמני עבודה ומנוהל על ידי מנהל פרויקט צמוד, התהליך שלנו מורכב בכמה שלבים: 1. פגישת אפיון-קבלת רקע אודות העסק. 2. פגישת עיצוב- למול מעצבים בכירים בחברה, האתר התדמית יעוצב לפי תחום העסק ובהתאם לצרכיו. 3.פיתוח והקמת האתר תדמית על ידי צוות הפיתוח. 4.הטמעת תוספים והערות אחרונות מצד הלקוח. 6. עלייה לאוויר , קבלת קבצי האתר וברכת הדרך להצלחה באונליין.
  לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין פתיחנו מעטפת פתרונות לכל עסק , אנו נותנים פתרונות לכל שאלה בתחום האונליין, מתוספים ועד פיתוח אישי אנו מקצוענים באתרי תדמית מרהיבים לעסק, ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם התקשר עכשיו 073-3744110