תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  בניית אתרים EverAccess

  בניית אתר לכל סוגי העסקים

  השאר מספר טלפון ותכף נתקשר

  בניית אתרים לפי צורך

  איזה סוג אתר אני צריך?

  תיק עבודות

  הכישורים שלנו ההצלחה שלך

  התהליך שלנו

  אז איך זה עובד?

  1. אפיון והבנת הצרכים

  פגישה ראשונה למול צוות העובדים ומנהל הפרויקט ,בפגישה זו נועדה להכיר את צרכי הלקוח , מטרת הפרויקט והגדרת זמנים ויעדים.

  2. עיצוב ומיתוג

  לאחר פגישת האפיון , הלקוח נפגש עם מעצבי החברה לצורך הבנת צרכי הלקוח , מעצבי החברה מכוונים את העיצוב לפי תחום העבודה , מטרת העיצוב היא לתגבר את חוויית המשתמש ולמתג את המותג העסק בצורה שיווקית להצלחה.

  3. הקמה ופיתוח האתר

  לאחר קבלת המידע ממחלקת העיצוב והאפיון , מפתחי החברה מתחילים לעבוד על פיתוח האתר לפי טכנולוגיה מותאמת אישית.

  4. קבלת הערות והטמעת תוספים

  רגע לפני שאתר שלך עולה לאוויר אנו דואגים למול מפתחי החברה שהכל פועל כרואי בשלב זה אנו מבצעים טסטים אחרונים ומניעת תקלות ובעיות.

  5. עליית האתר לאוויר

  זהו שלב שאנו לוחצים ידיים ושולחים אותם לעולם האונליין לאחר הדרכה לתפעול המערכת ,דואגים שיש ברשותך את כל הכלים להצלחה

  פיתוחים

  תוסף נגישות לאתרים

  לאנשים עם מוגבלות ישנה זכות להשתתפות מלאה ושוויונית בכל תחומי החיים ,בעקבות כך יצא לחקיקה חוק הנגישות שנכנס לתוקף החל משנת 2017 , כל בעל עסק מחויב להנגיש את האתר שלו לאוכלוסיית בעלי המוגבלויות, מלבד החוק גם מבחינת מחויבות חברתית יש לשים לב שכולם יכולים להנות מהתוצר שלך, בעקבות זאת פיחתנו תוסף ייחודי שעומד בדרישות הנגישות , בנוסף אתר בעל תוסף נגישות יכול להגדיל את ההכנסות שלו בעזרת תמיכה באוכלוסייה,  בכדי להבטיח חווית משתמש, אנשים עם מוגבלות יוכלו לקבל שירות באותה רמת נוחות ואיכות, כפי שמקבל כלל הציבור 

  יצירת קשר

  קבל הצעת מחיר להקמת חנות אינטרנטית

  שירותים משלימים

  מעטפת פתרונות מלאה

  פתרון אתרי מסחר B2B

  פתרון לאתרי סחר B2C

  טרנספורמציה דיגיטלית

  אחסון אתרים

  עיצוב אתרים לעסקים

  קורס לבניית אתרים

  בנייה לפי פלטפורמה

  מקצוענים בכל תחום

  לאחר שנים של ניסיון במכירות בעולם האונליין והתמחות בפרט בתחום הבניית אתרים לeCommerce ,אנו נבחר עבורך את הפלטפורמה הרלוונטית עבור צרכי העסק שלך מיד לאחר פגישת האפיון, לכל אתר צורך מיוחד משלו ולכן לאחר הבנת הצרכים המטרות מכירה ורקע העסק אנו נבחר עבורך את הפלטפורמה לבניית האתר שתשקף את צרכי העסק ויכולותיו הפוטנציאלים , בתור חברה בעל ניסיון יצרנו פיתוח אישי עבור כל פלטפורמה בכדי לשדרג את וחווית המשתמש ולבדל את האתר שלך משאר המתחרים .

  עליות

  כמה זה יעלה לי ?

  מחירון לבניית אתרים

  מחיר לבניית אתר וורדפס

  מחיר לבניית אתר מגנטו

  מחיר לבניית אתר קטלוג

  מחיר לבניית בלוג

  מחיר לבניית אתר מכירות

  מכיר לבניית אתר בהתאמה אישית

  מחיר לבניית פורטל

  הידעת?

  שאלות ותשובות נפוצות

  המחיר הוא דינמי והוא משנה בעקבות מורכבות האתר, ישנם לא מעט סוגי אתרים (אתר קטלוג ,אתר תדמית ,אתר מכירות..) אנו מציעים מחיר בסיסי לכל סוג אתר, והוא נקבע בהתאם לתוספים ולבקשות הלקוח.
  זמן עליה לאוויר של האתר נקבע בפגישת אפיון מול הלקוח, במידה והאתר לא מורכב ודורש תוספים מיוחדים או התאמה אישית, אנו מתחייבים להקמת אתר עד 30 ימי עסקים.
  לאחר שנים של ניסיון בעולם האונליין, פיתחנו תהליך עבודה מסודר שנקבע לפי זמני עבודה ומנוהל על ידי מנהל פרויקט צמוד, התהליך שלנו מורכב בכמה שלבים: 1. פגישת אפיון והבנת צרכי הלקוח. 2. פגישת עיצוב למול מחלקת העיצוב של החברה, האתר הוא בהתאמה אישית לפי רצונו של הלקוח. 3.פיתוח והקמת האתר על ידי צוות הפיתוח. 4. הקמת ממשק ניהול וחיבור אתר לחברת סליקה. 5.הטמעת תוספים והערות אחרונות מצד הלקוח. 6. עלייה לאוויר , קבלת קבצי האתר וברכת הדרך להצלחה באונליין.
  לאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין , יצרנו מעטפת פתרונות לכל עסק , אנו נותנים פתרונות לכל שאלה בתחום האונליין, מתוספים , פיתוח אישי , בניית אתרים לכל סוגי העסק , ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם במספר 073-3744110

  בלוג מידע

  טיפים לבניית אתרים