תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרים לעסקים, היא מומחיות  בקרב חברות המקימות אתרים, כדי להקים אתר מצליח- מבצעת חברת Everaccess מחקר מקיף עבור הלקוח, בשאיפה לאתר מהן התועלות שהוא יכול להפיק מהאתר אם זה- תדמית, מסחר, חשיפה ועוד.
  רק לאחר מכן מוצע לו אתר מותאם למידות ולצרכים שלו, באופן כללי תמיד עדיף לבנות אתר לא על סמך תבנית, אלא מותאם אישית. זאת כדי להיבדל מאתרים אחרים העוסקים באותו תחום או בתחום קרוב אליו ועלולים לגרום לגולשים להתבלבל, מטרת אתר עסקי היא לתרום לעסק בכל מיני היבטים, להביא לקוחות חדשים, לשמר לקוחות קיימים, להציג מוצרים חדשים, להזמין רוכשים פוטנציאליים, להציע מבצעים, הצטרפות למועדון לקוחות ועוד, היום כל עסק קטן יכול לגדול רק מהנוכחות שלו ברשת, ובעל עסק שעדיין אין לו אתר אינטרנט או לא מבין מה החשיבות שלו, כדאי שיבין שעולם המסחר מזמן כבר עבר לאינטרנט ואת כל העסקים עושים בו.

  אתר עסקי שמחזק את המותג שלכם באינטרנט

  עסק איכותי שלא מחזיק אתר אינטרנט, באופן אוטומטי כבר נחשב פחות איכותי ואפילו “מיושן” רק מהעובדה שאי אפשר לגלוש לעסק הזה ברשת, אנשים היום מחפשים כל דבר באינטרנט ומי שלא מבין את המשמעות של אתר, מפסיד לקוחות, מפסיד כסף ופוגע במוניטין שלו. הנוכחות של כל עסק ברשת חשובה לא רק לצרכי מסחר, אלא גם לנושא התדמית, יחסי הציבור והמוניטין שלו, גולשים מתרשמים מאתרים, הם קוראים את הפרופיל של כל עסק, מבינים מהו העסק הזה, כמה זמן הוא קיים, מה הרזומה שלו? מה הוא משווק, ולרוב גם משאירים פרטים אם זה מעניין אותם, באופן כללי היום גולשים נמצאים רק באתרים שמעניינים אותם ולא מבזבזים זמן על גלישה סתמית, לכן חשוב מאוד שאם תחליטו על הקמת חנות אינטרנטית תעשו זאת מול חברה מקצועית כמו Everaccess חברת  אתרים לעסקים שיש לה אסטרטגיה וקונספט ומבצעת מחקר לקוחות לפני בניית האתר, תוכל לספק לכם אתר מנצח  שיכניס לכם כסף, יביא לכם לקוחות חדשים ויהיה רווחי.

  צור קשר שיחת יעוץ בחינם,

  המחיר לבניית אתר לעסק משתנה בהתאם לבקשות הלקוח, בבניית אתרים יש מספר נישות כגון בניית אתרי תדמית לעסק, חנות ווירטואלית למכירת מוצרי העסק , המחיר הוא בהתאם לעיצוב ולתוספים שהלקוח מבקש, חברתנו מתחייבת למחיר האטרקטיבי ביותר .
  זמן עליה לאוויר של בניית אתר לעסק נקבע בפגישת אפיון ראשונית למול הלקוח,לאחר הבנת הצרכים ובקשות מיוחדות מהלקוח במידה והאתר לא מורכב ודורש תוספים מורכבים אנו מתחייבים להקמת אתר עד 30 ימי עסקים .
  תהליך לבניית אתר לעסק הוא תהליך שמנוהל על ידי מנהל פרויקט צמוד, התהליך שלנו- 1. פגישת אפיון-קבלת רקע אודות העסק התאמת צפיות והבנת צרכי הלקוח. 2. פגישת עיצוב-הלקוח מתאם פגישת עיצוב למול מעצבי החברה, לאחר הבנת הצרכים ומיתוג אישי של העסק הלקוח מקבל סקיצה מלאה למראה האתר ורק לאחר אישורו הפרויקט יחל. 3.פיתוח והקמת האתר לעסק מיד לאחר פגישת העיצוב במידה והלקוח בחר בתוספים מורכבים הם יטמעו על ידי צוות הפיתוח. 5. עלייה לאוויר ,בניית אתר לעסק בנוי על בסיס קוד פתוח ולכן מיד לאחר עלייה לאוויר הלקוח מקבל את קבצי האתר ואת ברכת הדרך להצלחה.
  אנו החברה הגדולה בישראל לבניית אתר בהתאמה אישית , לאחר סיום פרויקטים בינלאומיים ולאחר שנים של ניסיון בתחום האונליין פתיחנו מעטפת פתרונות לכל עסק , אנו נותנים פתרונות לכל נושא בתחום האונליין, מתוספים ועד פיתוח אישי אנו מקצוענים בבניית אתרים לעסקים, ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם התקשר עכשיו 073-3744110
  תוכנית עסקית שאלות ותשובות