ביצועים וזמני טעינה

ביצועים וזמני טעינה

מהירות היא שם המשחק בעולם שבו אנו חיים, הדבר נכון ביתר שאת כאשר אנו מדברים על הקמת אתר מכירות, מהירות טעינה וביצועים טובים מהווים דרישת סף לכל אתר גדול ואיכותי שקיים כיום ברשת, מחקר שבוצע על ידי גוגל בשנת 2012 הראה כי רוב המשתמשים מוכנים להמתין עד כ-5 שניות לעלייה של אתר אינטרנט וכי לאחר מכן הסיכוי שיעזבו אותו גדל ב-50 אחוז.

לקוחות חסרי סבלנות

משנת 2012 עולם האינטרנט עשה מספר קפיצות מדרגה גם בתחום המהירות וגם בתחום ההיצע כך שכיום ניתן לשער שהציפיות של הגולשים באינטרנט רק עלו,לקוחות חסרי סבלנות יעזבו את החנות שלכם אם הביצועים שלה לא יהיו מספיק טובים, אובדן של לקוחות גורר אובדן הכנסה והפסדים במיוחד בחנות וירטואלית.

ככל שחווית הרכישה ומהירות הטעינה של האתר תגדל התחושה שהלקוחות שלכם יקבלו תהיה טובה יותר, הסיכוי שהם ירצו לחזור בעתיד כדי לבצע רכישות באתר יגדל גם ואתם תוכלו להרוויח בטווח הרחוק מלקוחות שמחים ומרוצים.

אופטימיזציית מהירות

מהירות האתר משפיעה על הדירוג של בגוגל

מומחי SEO מספרים כי גוגל לוקחת בחשבון את מהירות העלייה של האתר ואת ביצועי השרת שעליו הוא יושב, ביצועים טובים מסייעים לאתר להתברג במקום גבוהה יותר בגוגל כך שמעבר לחויות המשתמש הלקוחות שלכם יוכלו למצוא אתכם בקלות רבה יותר.

לאחר פיתחת חנות אינטרנטית מכירים בחשיבות הגדולה של המיקום שלהם במנועי החיפוש, עלייה של מקום אחד יכולה להביא לצמיחה משמעותית מאוד בזרם הגולשים שמגיעים לחנות ובאופן טבעי לכמות הלקוחות שמחליטים לבצע רכישה באתר.

ניתן להגדיל את מהירות האתר שלכם בכמה צעדים פשוטים יחסית, בניהם החלפה של תמונות כבדות בתמונת קלות יותר, השקעה בשרתים מהירים יותר לאתר ועוד.

כמו שראינו למהירות של האתר יש השפעה משמעותית על כמות הלקוחות שיגיעו אליו, לאור ההשפעה של המהירות על הדירוג של האתר במנועי החיפוש וכן על חווית המשתמש, אם אתם מזהים שהאתר שלכם עולה באטיות וכי אחוז גבוהה יחסית של גולשים מגיע לאתר ועוזב אותו לפני שהספיק לבצע פעולה כלשהי כדאי לכם להשקיע בשדרוג הביצועים של האתר.

רוצים לבצע אופטימיזציית מהירות וביצועים ?

צור איתנו קשר זה בחינם !

תפריט ניווט מהיר
    Add a header to begin generating the table of contents
    Scroll to Top
    לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!