אחסון אתרים

אתרים אירוח אתרים הוא הבסיס של כל אתר באינטרנט. הרבה אנשים כשהם בונים אתר משלהם פשוט קופצים ישר לקניית שם דומיין שנראה מאוד מרגש כי יש לך כתובת שבה אנשים יכולים לבוא ולבקר באתר שלך. עם זאת, אם אין לך תוכנית אירוח שבה כל הקבצים שלך מאוחסנים, לא יהיה בסיס לבנות עליו את האתר שלך.

אחסון אתרים חברות מומלצות

בהיותך יזם, יש לך אפשרויות רבות לבניית נוכחות של חברה באינטרנט. אם אתה מוכר מוצרים או שירותים באינטרנט, אז אתה צריך אתר אינטרנט. הפלטפורמה שתבחר תאפשר לעסק המקוון שלך ללבוש צורה, כמו גם לספק ללקוחות שלך שיטה קלה לבצע רכישות דרך האינטרנט.

ישנם מספר ספקי אחסון אתרים זמינים לרכישה. חלקם דורשים עמלות נוספות עבור תכונות אחרות בעוד שחלקם גובים עמלות נוספות בהתאם לתדירות השימוש בתכונה מסוימת. 

ישנם שלושה סוגים של שירותי אחסון אתרים זמינים:

 • אחסון אתרים משותף אחסון
 • ייעודי
 • VPS (שרת פרטי וירטואלי) אחסון אתרים

משותף הוא האפשרות הזולה ביותר הזמינה עבור יזמים עם תקציבים נמוכים. בעוד אירוח משותף הוא האפשרות החסכונית ביותר, יש לו גם כמה מגבלות שיכולות להשפיע לרעה על החברה שלך. אתר VPS (שרת פרטי וירטואלי) מציע יתרונות רבים על פני אתרים משותפים מבלי להיות יקר כמו שרת ייעודי. ברגע שהעסק שלך יגדל לנקודה שבה אתה צריך לקבל יותר מ-100 הזמנות מדי יום, אז אתה יכול לעבור לאתר ייעודי או שירותי אירוח VPS.

מהם הפרמטרים החשובים ביותר לאחסון אתרים?

יש באמת שלושה דברים שתצטרכו בבחירת תוכנית אירוח.

 • שטח: כמה קבצים ומסדי נתונים ניתן לאחסן באתר
 • רוחב פס: כמה תנועה האתר שלך מקבל בחודש
 • מחיר: כמה כסף אתה רוצה להוציא בחודש?

מהם הטיפים החשובים לבחירת חברת האחסון הנכונה?

כשאתה בוחר חברת אחסון יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להבטיח שהאתר שלך מקבל את השירות הטוב ביותר שאפשר.

תמיכת לקוחות

כשאתה מחפש חברת אחסון וודא שיש לה תמיכת לקוחות טובה כך שאם משהו יקרה עם האתר שלך תוכל לקבל עזרה במהירות ובקלות.

השוואת מחירים/תוכנית

כאשר אתה מחפש את שירות האירוח הטוב ביותר, וודא שאתה משווה את כל התוכניות והמחירים שלהם כדי להבטיח שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר.

מספר הדומיינים המותרים

תלוי בכמה אתרים בבעלותך או מתכנן להחזיק בחברות מסוימות עשוי להגביל את הדומיינים שלך וזה יכול מאוד להזיק אם אתה רוצה לבנות מספר אתרים.

טכנולוגיית שרת/שפות סקריפטים בצד השרת

עם טכנולוגיה מתקדמת יותר שמוצגת לשרתים מדי יום, יש כמה חברות שיש להן שרתים טובים יותר מאחרות. ודא שלחברת האירוח שלך יש טכנולוגיה מעודכנת כדי להבטיח שהכל יתנהל בצורה חלקה.

כיצד לבחור את חברת אירוח אתרים הטובה ביותר?

בחירת חברת האחסון הטובה ביותר פירושה שימת לב לפרטים. להלן כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים שירות אירוח.

רוחב פס

חברת האירוח הטובה ביותר צריכה להציע תוכנית עם קיבולת רוחב פס של לפחות 1 TB. זאת על מנת להבטיח שלאתר שלך יש מספיק מקום לצמוח וכדי שהמשתמשים ייהנו מחוויה טובה בסך הכל.

פעילות

עליך לבחור ספק שירותי אירוח המבטיח זמן פעולה של 99%. במקרה זה, לא תצטרך לדאוג שהאתר שלך יירד או לא יהיה פעיל במשך זמן רב מאוד.

לקוחות

ישנן ביקורות של חברות אחסון שונות הזמינות באינטרנט. בעזרת חוות דעת תוכלו לדעת מה כתבו לקוחות אחרים על החברה ושירותיה. ודא שאתה קורא ביקורות ממספר אתרים כדרך לקבל תמונה בלתי משוחדת של איכות השירותים שמציעה חברת אחסון.

מחיר

עליך לבחור במארח המציע תעריפים נוחים מכיוון שלחברות שונות יש מדיניות תמחור שונה. אתה יכול להשוות מחירים מספקי שירותי אירוח שונים לפני שתחליט על אחד שמתאים לתקציב ולהעדפות שלך.

אבטחה

בימינו, תמיד מומלץ לבחור בחברת אחסון המציעה שירות מאובטח. הסיבה לכך היא שישנן חברות אחסון רבות שהשרתים שלהן נפרצו והדבר פוגע באבטחה של כל המשתמשים בשרת; לפיכך, עליך לעשות את המחקר שלך לפני שתבחר בחברה כזו.

הערכת תמיכת לקוחות

אתה יכול לקבוע את איכות תמיכת הלקוחות שמציעה חברת אירוח אתרים על ידי קריאת ביקורות שנכתבו על ידי לקוחות אחרים. תוכלו לקרוא ביקורות חסרות פניות על השירותים שמציעה חברת אחסון אתרים באתרי ביקורות שונים ברחבי האינטרנט.

תכונות מובילות

בכל הנוגע לאיכות אחסון מובילה כשזה מגיע לאיכות אחסון, כמה מהתכונות המובילות שמבליטים אתר מוזכרים להלן.

זמן פעולה טוב

כשמדובר באחסון אתרים, גורם אחד שחשוב מאוד הוא זמן פעולה טוב של השרת. זה מראה שלמארח האינטרנט שלך אכפת מהאתר שלך ומהאבטחה שלו. לחברת אחסון טובה  יהיה זמן פעולה של 99.9 אחוזים או יותר.

מהירות שרת מהירה מהירות

הטעינה של האתר שלך חשובה כדי לקבל תנועה חדשה לאתר שלך ולשמור על הקיימת. חברת אחסון אתרים טובה צריכה לספק לך זמן טעינה מהיר של האתר, שמושפע בעיקר מרוחב הפס. אם אתם מחפשים כמה ספקי שירותי אחסון מובילים בהקשר זה, עברו על ביקורות אחסון  הזמינות באינטרנט.

קונסולת ניהול

חברות אחסון רבות מספקות כיום לוח בקרה קל לשימוש ואינטואיטיבי. זה מקל על ניהול האתר שלך. חברות אחסון אתרים טובות יציעו לכם קונסולת ניהול מעוצבת היטב ועונה על כל הצרכים שלכם בכל הקשור לשימוש בתכונות של ספק שירותי האחסון. ככל שמסוף הניהול ניתן להתאמה אישית, כך הוא טוב יותר לניהול חלק של האתר שלך.

חשבונות דואר אלקטרוני

חברות אחסון רבות מספקות כיום שירותי דואר אלקטרוני יחד עם שירות אחסון האתרים. המשמעות היא שאינך צריך להירשם לספק שירותי דוא”ל נוסף, מה שיכול לחסוך לך כסף בטווח הארוך. חברות אחסון טובות צריכות להציע מספר רב של חשבונות דואר אלקטרוני עם שטח אחסון בלתי מוגבל ותכונות אחרות כגון מגיבים אוטומטיים ומסנני דואר זבל.

סקירה מלאה של 10 מותגי אחסון אתרים המובילים

בסעיף הבא, פירטנו כמה חברות אחסון מובילות יחד עם כמה מהתכונות הטובות ביותר שלהם. עברו עליהם כדי למצוא שירות אחסון מתאים לאתר שלכם

Cloudways

Cloudways הוא אחד ממותגי אחסון הענן הטובים ביותר הקיימים כיום. הוא מציע פריסת אפליקציה בלחיצה אחת ופלטפורמה רב-תכליתית לאחסן את האתר שלך בה. עם Cloudways, אתה יכול ליצור מופעי שרת עם תצורות אופטימליות עבור WordPress, Magento, Drupal וג’ומלה ולבחור משטח אחסון SSD או HDD לאחסון את האתר שלך.

Cloudways מספקת קנה מידה בלחיצה אחת של משאבי תשתית באמצעות מאזני עומסים ומציעה כתובות IP מותאמות אישית של שרתים לאבטחה נוספת.

הם מציעים כמה תכונות מובילות כולל גיבויים יומיים, שירות CDN, תעודות SSL בחינם והגנה מלאה על נתונים על ידי הצפנת כל הנתונים במעבר או במצב מנוחה עם מפתח AES256 סיביות. כל השרתים ב-Cloudways מוגדרים עם אישורי SSL כדי ליצור סביבה מאובטחת לאתר שלך, שיכולה לעזור לך להשיג דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש.

היתרונות של שימוש ב-Cloudways:

 • מחירים נמוכים

יותר Cloudways ידועים בכך שהם מציעים תוכניות אחסון במחיר סביר. אתה יכול להיעזר בשירותיהם במחיר התחלתי של $5 לחודש. זה מועיל לעבור על ביקורות אחסון לפני שתבחר לספק שירות זה.

 • דומיין ו-SSL בחינם

אינך צריך להוציא סכום נוסף על קניית שם הדומיין שלך או על אבטחתו באמצעות HTTPS, מכיוון ש-Cloudways מציעה דומיין ואישורי SSL בחינם. זה מגביר את האבטחה של האתר שלך באופן משמעותי לתוספת אמון הלקוחות במותג שלך.

 • מיקומי שרת מגוונים

Cloudways מאחסנת את השרתים שלה במרכזי נתונים שונים בכל רחבי העולם, מה שאומר שאתה יכול לבחור שרת הקרוב ביותר לקהל היעד שלך לביצועים טובים יותר

 • שירותי תמיכה ברמה הגבוהה ביותר שירותי

התמיכה המוצעים על ידי הצוות ב-Cloudways הם ברמה הגבוהה ביותר ולהציע מגוון שלם של שירותי לקוחות. אתה יכול להיעזר במדריכי הווידאו שלהם לכל הדרכה הדרושה כדי להתחיל, בעוד שתמיכה בצ’אט חי 24/7 זמינה גם באתר.

למידע נוסף ומעבר לאתר חברת אחסון האתרים Cloudways.

Kinsta

שירותי האחסון המוצעים על ידי Kinsta ידועים בביצועים הגבוהים, האבטחה והמהירות שלהם. זהו ספק אחסון אתרים פרימיום של וורדפרס המציע אחסון מאובטח, בנוי על טכנולוגיית Google Cloud. המשמעות היא שאתה יכול לאחסן את אתר הוורדפרס שלך בפלטפורמה אמינה, ניתנת להרחבה ומאובטחת. השרתים המשמשים את Kinsta בנויים עם אחסון RAID, שילוב CDN ורכיבי חומרה מתקדמים לביצועים טובים יותר.

Kinsta מציעה אחריות של 100% זמן פעולה עם השירותים שלה. היא גם מספקת תעודות SSL בחינם לכל לקוחותיה וסריקה יומית של תוכנות זדוניות/וירוסים כדי להרחיק את דאגות האבטחה של אתרי האינטרנט המתארחים אצלם.

היתרונות של Kinsta:

הוא מספק תמיכה טכנית 24/7 עם זמן תגובה מובטח של שעתיים. המשמעות היא שתקבלו פתרון לכל בעיה הקשורה לאחסון האתר שלכם תוך זמן קצר, וזה יתרון נוסף.

יש לו מבנה תמחור גמיש ואפילו מציע תוכנית חינמית לבעלי עסקים קטנים המעוניינים לאחסן את האתר שלהם בפלטפורמה כזו. זה מספק לך גיבויים יומיים של התוכן שלך, מה שמבטיח ללא אובדן נתונים בזמן אחסון האתר העסקי שלך

Kinsta מגיע עם קנה מידה אוטומטי של משאבים כדי להתאים לצרכים המשתנים של האתר העסקי שלך. בעוד שתוכנית הצוות שלה מגיעה עם תעודת SSL בחינם, התוכניות העסקיות והארגוניות שלה מאפשרות גישה לכתובות IP ייעודיות לאבטחה נוספת.

למידע נוסף ומעבר לאתר חברת אחסון האתרים Kinsta.

Bluehost

Bluehost הוא ספק שירותי אחסון פופולרי המציע את שירותיו ליותר מ-2 מיליון אתרים ברחבי העולם. Bluehost משמש כמאחסן אתרים אמין מאז 2003 וידוע במתן תצורות שרת מתקדמות שיתאימו לצרכים של כל מיני אתרים.

אתה יכול להיעזר באחסון מ- Bluehost החל מ-$2.95 בלבד לחודש. יש לו לוח בקרה אינטואיטיבי מאוד בשם ‘בונה אתרים’ ליצירת אתר קלה ללא צורך בידע ב-HTML או בקידוד.

היתרונות של Bluehost:

שם דומיין בחינם ותעודת SSL מוצעים עם כל תוכנית ב- Bluehost, מה שמבטיח דחיפה נוספת לאבטחת האתר שלך המאוחסן בשרתים שלהם. זה יעזור לך להגביר את האמון של הלקוחות שלך במותג ולמשוך יותר הזדמנויות עסקיות.

מאחסן אתרים זה מספק לך גם התקנת וורדפרס בלחיצה אחת יחד עם סריקות תוכנה זדוניות יומיות כדי לשמור על האתר שלך נקי מבעיות אבטחה תוך הגנה עליו מפני האקרים. המשמעות היא שלא תצטרכו להתקין את וורדפרס באופן ידני, וזה מאוד גוזל זמן.

למידע נוסף ומעבר לאתר חברת אחסון האתרים Bluehost.

GoDaddy

GoDaddy הוא אחד מרשמי שמות הדומיינים וספקי שירותי האחסון הפופולריים בעולם. הוא מציע יותר מ-50 מיליון דומיינים שונים שיירשמו תחת חשבון יחיד, בעוד ששירותי האחסון שלו יעילים ואמינים באותה מידה.

חבילות האחסון של GoDaddy מתחילות מ-$1.49 בלבד לחודש, מה שאומר שאתה יכול לקבל אחסון לאתר העסק שלך בפלטפורמה כזו מבלי לבזבז יותר מדי. GoDaddy ידועה בכך שהיא מספקת ללקוחותיה שרתי אחסון בעלי ביצועים גבוהים ותוספות מתקדמים, כגון Cloudflare CDN, Google Adwords ועוד רבים אחרים שמשפרים את הביצועים של האתר שלך המאוחסן בשרתים שלהם.

היתרונות של GoDaddy

שירותי האחסון המוצעים על ידי GoDaddy ידועים בביצועים ובאמינות הגבוהים שלהם שכן השרתים המשמשים אותם בנויים עם כונני מצב מוצק (SSD). אחסון ה-SSD עוזר לספק מהירויות טעינה טובות יותר לאתר שלך, מה שהופך אותו ליעיל ואמין יותר.

לוחות הבקרה המוצעים על ידי מאחסן אתרים זה ידידותיים למשתמש ומאפשרים לך לנהל כל היבט באתר העסק שלך בעצמך. הוא גם מציע תמיכה 24/7 באמצעות טלפון וצ’אט, כמו גם באמצעות מדריכי וידאו באתר הרשמי שלו.

למידע נוסף ומעבר לאתר חברת אחסון האתרים  GoDaddy.

WP Engine

WP Engine הוא ספק אחסון אתרים פופולרי המציע גם פתרונות וורדפרס מובחרים ללקוחותיו. הוא ידוע במתן אחסון יעיל ומאובטח של אתרי אינטרנט עסקיים בפלטפורמה. שירותי האחסון של WP Engine הם די יקרים בהשוואה לספקים אחרים של שירותי אחסון אתרים כאלה, אך ניתן לראות זאת כהשקעה עבור האתר העסקי שלך מכיוון שהוא מוודא שהאתר שלך תמיד מוכן להתמודד עם תנועה גדולה.

היתרונות של WP Engine

חבילות האחסון המוצעות על ידי WP Engine מספקות לך תכונות בעלות ביצועים גבוהים המבטיחות שהאתר שלך נטען בצורה נכונה ומהירה בכל פעם שמישהו מבקר בו. זה גם מציע גיבויים יומיים, מה שאומר שתוכן האינטרנט שלך תמיד יגובה בפלטפורמה למקרה שמשהו ישתבש באתר שלך.

WP Engine מציעה ללקוחותיה גישה לכלי וורדפרס מובחרים המשולבים בצורה חלקה בפלטפורמת האחסון. כלים אלו ידועים בשיפור הביצועים של כל אתר עסקי המתארח בשרתים של מארח אתרים זה, מה שהופך אותו לאחת האפשרויות הטובות ביותר לאחסון אתרים עסקיים.

WP Engine גם מגבה את הנתונים שלך כל שש שעות כדי להבטיח אבטחה נאותה של האתר שלך.

למידע נוסף ומעבר לאתר חברת אחסון האתרים WP Engine.

Hostgator

Hostgator הוא אחד משירותי אחסון אתרים הפופולריים בעולם, שמגיע גם במחיר סביר. הוא מציע מגוון רחב של תוכניות המתאימות לעסקים בכל הגדלים.

שירותי האחסון של Hostgator זמינים עם תמיכה 24/7 באמצעות צ’אט ואימייל, כאשר אתה קונה את התוכנית היקרה ביותר שלה. זה מקל עליך לאחסן את האתר שלך דרך מאחסן אתרים זה מבלי לבלות זמן רב בטלפון. שירותי האחסון של Hostgator ידועים בביצועים הגבוהים שלהם, וזו הסיבה שהיא הצליחה למשוך מספר רב של לקוחות בפרק זמן קצר.

היתרונות של Hostgator:

מאחסן אתרים זה מציע ללקוחותיו שירותי אירוח במהירות גבוהה באמצעות שרתי SSD, מה שעוזר ביצירת ביצועים טובים יותר לאתר העסק שלך.

החבילה היקרה ביותר של Hostgator מגיעה עם לוח בקרה משלה, הכולל גם בונה אתרים יחד איתה. זה מקל עליך לנהל את האתרים שלך המאוחסנים בפלטפורמה זו בעצמך. Hostgator הוא אחד משירותי אחסון האתרים האמינים ביותר בעולם, בגלל ערבות זמן פעולה של 99.9% ללקוחותיה.

Hostgator מציעה גם תכונות אבטחה עדכניות עבור האתר העסקי שלך המאוחסן בשרתים שלהם, מה שמקל עליך לשמור על ביצועים גבוהים עבור אתרי האינטרנט שלך כאשר כל אחד מבקר בו ברחבי העולם.

למידע נוסף ומעבר לאתר חברת אחסון האתרים Hostgator.

Siteground

פועלת בתעשיית אחסון אתרים מאז 2004, Siteground היא אחת מספקיות אחסון האתרים המהימנות ביותר בכל הנוגע לאחסון אתרים עסקיים לעסקים קטנים. החברה מציעה גם את שירותיה בשלוש טכנולוגיות שונות: לינוקס, ווינדוס ושרתי ענן

היתרונות של Siteground:

תצורת השרת שמציע מאחסן אתר זה מבטיחה שהאתר העסקי שלך שמאוחסן באמצעות מאחסן אתרים זה מסוגל להתמודד עם תעבורה גדולה בקלות

ש-Siteground מציע ללקוחותיה תמיכה בתוכנות גדולות כמו PHP, MySQL ו-Python, מה שמבטיח שהאתר העסקי שלך יפעל בצורה חלקה בכל הפלטפורמות הללו.

אחד הדברים הטובים ביותר בשירותי האחסון של Siteground הוא שהם מספקים לך שליטה מלאה על האתר שלך, מה שאומר שאתה תוכל לנהל את האתר שלך מבלי שתצטרך לחפש סיוע מספק האחסון. Siteground מציעה גם תכונת אבטחה גבוהה בתוכניות האחסון שלה במחלקת העסקים, מה שמקל עליך לתחזק את האתרים שלך המאוחסנים באמצעות פלטפורמה זו 24/7.

מידע נוסף ומעבר לאתר חברת אחסון האתרים Siteground.

A2 Hosting

A2 Hosting מציע תוכניות אחסון עם ביצועים גבוהים לעסקים בכל הגדלים, מה שעוזר לך להתחיל בעבודה עם האתר שלך בתוך דקות.

שירותי האחסון המסופקים על ידי A2 Hosting זמינים באמצעות שלוש תוכניות שונות: 

 • תוכנית ליבה תוכנית
 • Prime תוכנית
 • טורבו

אחד הדברים הטובים ביותר ב-A2 Hosting הוא ששירות אחסון האתרים שלו, מציע זמינות אתר של 99.9% ללקוחותיו, מה שמבטיח שהאתר העסקי שלך שמתאחסן בפלטפורמה זו  יהיה זמין בכל עת.

A2 Hosting מספקת לך גם שם דומיין בחינם יחד עם שלושה חודשים של שירותי אחסון בחינם, כאשר אתה נרשם לכל אחת מתוכניות הפרימיום שלה. זה מקל עליך להתחיל לעבוד על האתר העסקי שלך דרך מאחסן האינטרנט הזה בתוך דקות.

היתרונות של A2 Hosting:

אחד הדברים הטובים ביותר ב-A2 Hosting הוא שהוא מציע לך תכונות אבטחה גבוהות עבור כל תוכניות האחסון שלה, מה שמבטיח שהאתר העסקי שלך יישאר מוגן מכל התקפות תוכנות זדוניות או וירוסים ברחבי האינטרנט.

תצורת השרת שמציע מאחסן אתרים זה מסוגלת להתמודד עם תעבורה כבדה, ומבטיחה שהאתר שלך לא יושפע בשום צורה כאשר מספר אנשים מבקרים בו בזמנים שונים.

אחד הדברים הטובים ביותר בשירותי האחסון של A2 Hosting הוא שהם מספקים לך שליטה מלאה באתר העסק שלך, מה שאומר שתוכל לנהל את האתר שלך מבלי שתצטרך לחפש סיוע מחברת אחסון האתרים שלו.

מידע נוסף ומעבר לאתר חברת אחסון האתרים A2 Hosting.

Hostinger

Hostinger הוא ספק אחסון אתרים פופולרי נוסף, המציע את שירותיו לעסקים קטנים.

אחד הדברים הטובים ביותר בחבילות אחסון אתרים של Hostinger הוא שהיא מציעה אפשרות דומיין חינמית לכל לקוחותיה, כאשר הם נרשמים לכל אחת מחבילות האחסון שלה במחלקת עסקים פרימיום. זה מקל עליך להתחיל עם אתר האינטרנט של העסק שלך שמאוחסן בחבילה זו תוך מספר דקות.

Hostinger מציעה גם תמיכה במספר תוכנות, הכוללות PHP, MySQL ו-Python. זה מקל עליך לנהל את האתר העסקי שלך המתארח בפלטפורמה זו ברחבי העולם.

תצורת השרת המוצעת על ידי Hostinger מבטיחה שהאתר העסקי שלך יישאר זמין בכל עת עבור מבקרים ברחבי העולם, מבלי לעמוד בפני השבתות גדולות. זה גם עוזר לך להגביר את הנוכחות שלך באינטרנט, ולהשיג יתרון על המתחרים שלך.

היתרונות של Hostinger:

אחד הדברים הטובים ביותר בשירותי אחסון המוצעים על ידי Hostinger הוא שהיא מציעה תמיכת לקוחות 24/7 לכל לקוחותיה, מה שמקל עליך לנהל או לפתור בעיות בכל אתר האינטרנט העסקי שלך המאוחסן באמצעות פלטפורמה זו.

Hostinger מציעה גם שירותי העברת אתרים בחינם לכל לקוחותיה, מה שמקל עליך להעביר את האתר העסקי הקיים שלך המאוחסן דרך כל מארח אתרים אחר לפלטפורמה זו, במינימום מאמצים.

אחד הדברים הטובים ביותר בתוכניות האחסון של Hostinger הוא שהיא מספקת לך שליטה מלאה על האתר העסקי שלך, מה שאומר שתוכל לנהל את האתר העסקי שלך המאוחסן דרך הפלטפורמה הזו מבלי שתצטרך לחפש סיוע ממארח האינטרנט שלו.

מידע נוסף ומעבר לאתר חברת אחסון האתרים Hostinger.

Hostcenter

Hostcenter הוא גם ספק אחסון אתרים פופולרי, המציע את שירותיו לעסקים בכל הגדלים.

אחד הדברים הטובים ביותר בשירותי אחסון אתרים של Hostcenter הוא שהיא מציעה שלוש תוכניות שונות – תוכנית בסיסית, תוכנית מקצועית ותוכנית ארגונית לבחירת כל לקוחותיה. זה מקל עליך למצוא תוכנית אידיאלית בהתאם לצרכים ולדרישות העסק שלך.

Hostcenter מציעה גם שירותי העברת אתרים בחינם לכל לקוחותיה, מה שמקל עליך להעביר את האתר העסקי הקיים שלך המתארח דרך כל מארח אתרים אחר לפלטפורמה זו ללא זמן השבתה.

תצורת השרת המוצעת על ידי Hostcenter מבטיחה שאתר העסק שלך זמין בכל עת עבור מבקרים ברחבי העולם, מבלי לעמוד בפני השבתות גדולות. זה גם עוזר לך להגביר את הנוכחות שלך באינטרנט, ולהשיג יתרון על המתחרים שלך.

היתרונות של Hostcenter:

אחד הדברים הטובים ביותר בשירותי אירוח המוצעים על ידי Hostcenter הוא שהוא מציע תמיכת לקוחות 24/7 לכל לקוחותיה ברחבי העולם, מה שמקל עליך לנהל או לפתור בעיות בכל אתר האינטרנט העסקי שלך המתארח באמצעות Hostcenter .

Hostcenter מציעה גם שירותי העברת אתרים בחינם לכל לקוחותיה, מה שמקל עליך להעביר את האתר העסקי הקיים שלך המתארח דרך כל מארח אתרים אחר לפלטפורמה זו ללא זמן השבתה.

דבר נוסף הטוב ביותר בשירותי אחסון המוצעים על ידי Hostcenter הוא שהיא מציעה אפשרויות תשלום גמישות לכל לקוחותיה, מה שעוזר לך לבחור את התוכנית המתאימה ביותר בהתאם לצרכים ולדרישות העסקיות שלך.

מידע נוסף ומעבר לאתר חברת אחסון האתרים Hostcenter.

http://<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/JDRDB7E0_7M” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

EverAccess ייעוץ לבחירת חברת אחסון האתרים המתאימה לך

EverAccess היא חברת עיצוב אתרים מקצועית שבסיסה בארץ ישראל. נוכל לעזור לך בכל מה שקשור לעיצוב אתרים, פיתוח אתרים בהתאמה אישית ואופטימיזציה למנועי חיפוש כדי לקבל דירוג גבוה יותר בגוגל, בינג ויאהו על שם החברה שלך.

אם יש לך עסק קטן או שהוא רק בתחילת הדרך, זכור שהצלחת החברה שלך תלויה במידת ההצלחה שלך באינטרנט! צרו קשר עוד היום בטלפון 073-3744110 ובואו להעלות את החברה שלכם לאינטרנט. יש לנו צוות מסור של מעצבים, מפתחים ומשווקים דיגיטליים שייצרו עבורכם אתר מדהים שיתאים בצורה מושלמת לצרכי העסק שלכם. אנו מבטיחים עיצוב איכותי עם תוכן נהדר כדי למשוך את המבקרים כך שהם ימשיכו לחזור.

אז למה לחכות? צרו קשר עוד היום בטלפון 073-3744110.

המחיר משתנה בהתאם לגודל האתר והקבצים, אנו מציעים חבילת אחסון בסיסית בסך 180 ש"ח לחודש.
אנו נותנים שירותים לאתרים יחידים וגם לארגונים גדולים , ניתן לאחסן באמצעותנו קבצי אינטרנט, קבצי מידע , תמונות ועוד.
אנו מאפשרים אחסון אתרים מאובטח , עם גיבוי אוטומטי מידי יום לאתר שלך , בנוסף שירות הלקוחות שלנו זמין סביב השעון ונותן מענה לכל בעיה ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם התקשר עכשיו 073-3744110
תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top
  לאן תלך?! דבר עם מומחה איקומרס!