תפריט ניווט מהיר
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  אחסון אתרים

  מה חשוב לדעת באחסון אתרים

  אחסון אתרים הוא אמור להיות המקום הבטוח ביותר לאחסון האתר שלך , כאשר האתר יושב על שרתים בטוחים בעל העסק יכול להיות בראש שקט שאתר שלו לא ייפול במקרה של תנועת גולשים מוגברת, אחסון האתרים הוא הנושא החשוב ביותר עבור האתר שלך , במידה והשרתים לא מאובטחים ברמה גובה יש סבירות גובה שאקרים ישתלטו על האתר ויגנבו קבצים ותכנים ממנו , בכדי להבטיח את בטחון העסק האונליין שלך תבחר באחסון אתרים בטוח .

  יתרונות אחסון האתרים מאובטח

  1. אמון הגולשים – בעקבות מקרים בהם אקרים גונבים את אמצעי התשלום של הגולשים באתר מכירות , גולשים נוטים לפחד לרכוש מאותו אתר ודבר זה גורם לתפוקת המכירות לרדת משמעותית.
  2. שירות ותמיכה סביב השעון – לאחר שנים של ניסיון בעולם האונליין בעלי עסק רבים מספרים שאתר שלהם נופל בעקבות עומס גולשים , בכדי לא לפגוע בפופולריות של האתר שלך וכמובן בזמני הטעינה , חברת אחסון חייבת להיות זמינה תמיד לתמיכה כאשר יש סיכוי שאתר שלך יקרוס מרוב עומס.
  3. סביבת עבודה בטוחה- חברת האחסון מאפשרת לבצע גיבוי אוטומטי מידי יום לאתר שלך , אנו ממליצים לא לקחת סיכונים ולאבד קבצים יקרים וכאשר חברת האחסון מבצעת גיבוי אוטומטי אין חשש לאיבוד נתונים.
  4. זמני טעינה- התפקיד העיקרי של שרתי האחסון הוא לאפשר לגולשים להנות חווית הגלישה ללא תקלות וזמני טעינה ארוכים , האתר הוא הפנים של העסק שלך ולכן חשוב מאוד שזמני הטעינה באתר לא יגרמו לגולשים לעזוב.

  חברת אחסון אתרים

  אחסון אתרים עם חברת EverAccess

  לאחר שנים של ניסיון בעולם האונליין יצרנו מעטפת פתרונות לבעיות אתרים באינטרנט, אנו מציעים אחסון אתרים ברמה הבינלאומית , בעלת תמיכה סביב השעון מענה על בעיות אחסון , אחסון  מאובטח בעל תעודת SSL , וללא בעיות טעינה, פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר משלמת 

  צור קשר שיחת יעוץ בחינם!

  המחיר משתנה בהתאם לגודל האתר והקבצים, אנו מציעים חבילת אחסון בסיסית בסך 180 ש"ח לחודש.
  אנו נותנים שירותים לאתרים יחידים וגם לארגונים גדולים , ניתן לאחסן באמצעותנו קבצי אינטרנט, קבצי מידע , תמונות ועוד.
  אנו מאפשרים אחסון אתרים מאובטח , עם גיבוי אוטומטי מידי יום לאתר שלך , בנוסף שירות הלקוחות שלנו זמין סביב השעון ונותן מענה לכל בעיה ניתן לקבל ייעוץ ראשוני בחינם התקשר עכשיו 073-3744110